לא מצליחה לעזוב אותו.

adimka

New member
לא מצליחה לעזוב אותו.

טוב, אז ככה אני וחבר שלי בקשר משהו כמו שנה וחצי עם מלא הפסקות ופרידות לקראת הסוף. עכשיו אין מישהו שחושב שאנחנו לא צריכים להיות בקשר כי כולם אומרים לי שמגיע לי יותר טוב כי אני די סובלת ממנו. הבעיה היא שאני לא מצליחה להישאר חזק בלעדיו! ושאני מסתדרת פתאום הוא רודף. אני לא מצליחה להישאר הלי ליצור איתו קשר כל פעם שאנחנו רבים. אני מכורה עליו!!!! מה לעשות??

chancet

New member
גמילה

וכמו כל גמילה זה יהיה קשה אבל בסוף זה יעבור מעצמו

Googlish

New member
מה לעשות?

השאלה הזו ודאי מכוונת אלינו, אבל התשובות יכולות להיות מכוונות אלייך באופן קליק, פשוט, נראה כאילו אפשרי, אבל קשה בעליל. הקלות שבה יכול אני גם כן לומר "תתגברי, נסי למצוא אלטרנטיבות, היגמלי ממנו, אל תשחקי לידיים שלו" וכו' היא בלתי נסבלת ולכן אומר את האמת: הרעיון שאפשר להיגמל בסופו של דבר מאהבה, הוא בעצם נכון, רציני וכנראה גם אמיתי באופן מלא בבסיסו, אבל שוב, הקושי שבעשייה הוא בהחלט מקור הבעיה והקושיות שיתלוו אליה. אני מציע, באופן אישי, בהתחלה פשוט להתחיל ולרדת מכל העסק, אם אתם כמובן עדיין ביחד, ולאט לאט להתחיל לצאת מן הקשר, באופן כזה שבראש ובראשונה אף אחד מכם לא יצטרך להיפגע אישית וכמובן גם מעבר לכך, שכל אחד ימצא באמת את דרכו הלאה, באהבה ובכלל. -שכל אחד ימצא את מקומו בעתיד האישי שלו ותמיד כמובן אפשר להישאר ידידים מסוג כלשהו (קרובים, רחוקים יותר או כאלה שמתראים ומדברים בימי הולדת בלבד, אך זה כמובן לשיקול הלב שלכם). לצאת מן הקשר אולי קשה יהיה ולעזוב עוד יותר, אך אפשרי ועם הזמן הקשר צריך ללכת ולדעוך וכדאי ששניכם תהיו שם כשזה יקרה באחת, בסופו של דבר, שוב, מבלי לפגוע יתר על המידה באף אחד מן הצדדים. בהצלחה באמת לשניכם ועוד יותר בהצלחה בעתיד...

למעלה