לא מצליחה "לדבר מלוכלך" במיטה

Bella Lola

Active member
היי חברי פורום יקרים,
אני לא יודעת אם אני במקום הנכון, אבל בתיאור של הפורום כן כתוב שאפשר לפנות פה לעצות וזה מה שאני צריכה - עצות.
מזה כשלושה חודשים אני נמצאת במערכת יחסים עם גבר מדהים, באמת על גבול המושלם (הייתי אומרת מושלם אבל בטח תגידו שאני מגזימה), והסקס שלנו מטריף חושים. פיזית (כן, מדגישה שפיזית) בסקס אנחנו עושים הכל. ממש ממש הכל. כל מה שאתם יכולים לחשוב עליו. אין לי ממש עכבות או קווים אדומים איתו. אני נהנית לענג אותו, אני נהנית כשהוא מענג אותי, ואני נהנית כשאנחנו מתענגים יחד.
אבל וורבלית אני... בעייתית. או כמו שהוא אמר לי, שאנחנו צריכים לעבוד על הכישורים הוורבליים שלי. נגיד אתמול ממש באמצע האקט הוא אמר לי "דברי איתי מלוכלך" ולא ידעתי מה לעשות. כאילו בשניה אחת יצא ממני כל האוויר והמוח שלי נכבה והרגשתי אבודה לגמרי.
זה לא שאני שקטה. אני גונחת ועושה קולות "בלי בושה", מה שנקרא (אני די בטוחה גם שזה ברמה שהשכנים שומעים). אני מסוגלת להגיד דברים כמו 'אתה עושה לי כל כך טוב' 'זה מרגיש כל כך טוב' 'כן, ככה' 'אל תפסיק' וזהו בערך. 'פאק זה טוב' זה הדבר הכי "גס" שאני מסוגלת להגיד. הוא הרבה יותר וורבלי ממני. הרבה פעמים הוא "מדובב" אותי, כמו שהוא קורא לזה, למשל: הוא יכול לשאול אותי 'את אוהבת שאני מ*יין אותך חזק?' ואז אני אומרת לו ש'כן, מאוד', אבל אני לא מסוגלת לבוא ולהגיד 'ת*יין אותי חזק'. אני אפילו לא מסוגלת לכתוב את זה. ממש ממש קשה לי עם מילים גסות. אני לא מסוגלת להשתמש בפועל הזה או בשמות של איברי המין. אין לי בעיה לשמוע אותן, כשהוא מדבר ככה זה אפילו מדליק אותי, אבל אני לא מסוגלת להגיד 'ל*יין', 'כ*ס', 'ז*ן'. אני מנסה לחשוב על מילים חלופיות שארגיש בנוח להגיד, אבל אני לא מצליחה.
ואני לא יודעת מה לעשות... מצד אחד, טוב לו איתי והוא מאוד מסופק (מילים שלו), אבל מצד שני, הנושא הזה של דיבור מלוכלך כבר עלה כמה פעמים ואני חוששת שאולי עכשיו טוב לו והוא מסופק (כי אנחנו ביחד רק שלושה חודשים ובינתיים הכל חדש ומגוון), אבל שבהמשך זה עלול להיות חסר לו ואני עלולה לאבד אותו, ואני חושבת שזה יהיה מאוד מטופש מצדי להגיע למקום הזה רק בגלל כמה מילים מטומטות, אבל אני לא מסוגלת להביא את עצמי להגיד אותן.
יש למישהו/י עצות?

נערך לאחרונה ב:

A לון

Member
מנהל
קודם כל, אם חשוב לך להשתנות כי זה מפריע *לך*- אז סבבה
אם את רוצה להשתנות כי את פוחדת לאבד אותו- כבר יותר בעייתי.

מעבר לכל העצות שנתנו לך מעלה, הייתי פשוט ממליץ לך להתאמן.
לבד, לאט לאט, תגידי את זה לעצמך (לבד, בקול רם)
ואחרי כמה פעמים שתגידי את זה לעצמך, תנסי להגיד את זה גם לו

אם את נהנית ממשחקי שליטה (כפי שמשתמע מהפוסט שלך)- תדמייני שזו הוראה שלו אלייך.

Gu987

Well-known member
ממש מבין אותך.
לא רק שאני לא מסוגל לדבר ככה, זה גם ממש מוריד לי אם בת הזוג מדברת ככה.

הרי אם לסכם, פגשנו מישהו/י שעמד בסטנדרטים מסוימים. מנומס. מחונך. עדין. מכבד. ופתאום כשנכנסים למיטה נחשף הערס הפנימי שהוא דאג להסתיר כל כך יפה.
לי זה פוגע בהנאה . אני מעדיף לשכב עם אותה ליידי שנכנסה למיטה מלכתחילה.

Bella Lola

Active member
תודה על ההבנה, אבל אני חושבת שהייתה לנו אי הבנה קטנה :)
אדגיש ואומר שלגמרי על טעם ועל ריח, ואם זה לא עושה לך את זה, אז זה בסדר גמור כמובן, אבל לי זה לא מוריד לשמוע גסויות, זה אפילו מדליק אותי לשמוע את הפרטנר שלי מדבר ככה, על כל מה שהוא רוצה לעשות לי וכמה שטוב לו מה שהוא עושה לי וכו'.
ואני בעצמי אומרת דברים, אבל מעודנים כאלו (כמו הדוגמאות בפוסט), ולפעמים הוא היה רוצה (ואני מבינה אותו) שאני אהיה יותר, איך לומר, פראית וחסרת רסן, רק שאני לא מסוגלת, אבל הייתי רוצה להיות מסוגלת.

נ.ב. קטן: ממש לא מדובר כאן על ערס פנימי שנחשף. פשוט לפעמים, גם האנשים הכי מנומסים, מחונכים, עדינים, מכבדים ועוד (והוא כל הדברים האלו) (וגם אני, ד"א), אוהבים להתנהג קצת אחרת במיטה... אני הכי ילדה טובה ירושלים בחיי היום יום אבל בפרטיות חדר השינה שלי אני גם אוהבת קשירות וספנקינג ודומיהם, ודווקא בגלל שאני כ"כ טובה כל הזמן בחיי היום יום בא לי את השחרור הזה במיטה.

Gu987

Well-known member
תודה על ההבנה, אבל אני חושבת שהייתה לנו אי הבנה קטנה :)
אדגיש ואומר שלגמרי על טעם ועל ריח, ואם זה לא עושה לך את זה, אז זה בסדר גמור כמובן, אבל לי זה לא מוריד לשמוע גסויות, זה אפילו מדליק אותי לשמוע את הפרטנר שלי מדבר ככה, על כל מה שהוא רוצה לעשות לי וכמה שטוב לו מה שהוא עושה לי וכו'.
ואני בעצמי אומרת דברים, אבל מעודנים כאלו (כמו הדוגמאות בפוסט), ולפעמים הוא היה רוצה (ואני מבינה אותו) שאני אהיה יותר, איך לומר, פראית וחסרת רסן, רק שאני לא מסוגלת, אבל הייתי רוצה להיות מסוגלת.

נ.ב. קטן: ממש לא מדובר כאן על ערס פנימי שנחשף. פשוט לפעמים, גם האנשים הכי מנומסים, מחונכים, עדינים, מכבדים ועוד (והוא כל הדברים האלו) (וגם אני, ד"א), אוהבים להתנהג קצת אחרת במיטה... אני הכי ילדה טובה ירושלים בחיי היום יום אבל בפרטיות חדר השינה שלי אני גם אוהבת קשירות וספנקינג ודומיהם, ודווקא בגלל שאני כ"כ טובה כל הזמן בחיי היום יום בא לי את השחרור הזה במיטה.
אין אי הבנה. הכל ברור ומובן. ולא מדובר על ערס אמיתי אלא כמטאפורה.
אבל הפלטפורמה הזו מיועדת לשיתוף וזה מה שעשיתי
אין לי דרך לחנך אותך לשחרר מגבלה מוחית. אלא אולי אם תשתכרי קודם.

Sharoman

New member
תראי, קודם כל לא כל בני האדם נולדו שווים, או במילים אחרות רק משום שבן זוגך, מדהים ככל שיהיה, טוב ומוצלח בניסוח מילולי לא אומר שכל אדם אמור להשתוות או לפחות להידמות אליו ברמתו הוורבלית.
אני יכול להעיד על עצמי שגם אני מאוד אוהב ומתגרה נורא מדיבור מלוכלך בזמן סקס, למעשה ממש כמה שיותר הרבה וכמה שיותר גס יותר טוב.
יחד עם זאת, טרם מצאתי לעצמי מישהי שיכולה לעמוד בקצב המועדף עלי, אם בכלל ולשם כך גם אני, בדומה לבן זוגך, פיתחתי "שיטות".
אז ראשית יש מאין - כאשר אישה לא מדברת כלל, אני שואל אותה שאלות סגורות של כן ולא. שנית, אני לא מסתפק בשאלות סגורות אלא גם מאפשר בחירה בין רמות שונות של אותה מילה, כמו לדוגמא: 'כמה חזק את אוהבת את זה?'.
שאלות מנחות כמעט תמיד יגיעו אחרי מענה לשלות סגורות, לדוגמא: 'את אוהבת את זה "ככה"?' מוביל לשאלה של 'כמה "ככה" את אוהבת את זה?'.
אפשרות נוספת היא כאשר אני רואה שיש שחרור מתון אצל בת הזוג ואני רוצה להעצים אותו. במקרה כזה כמו שאת עצמך תיארת, שבו לדוגמא את גונחת או אומרת משהו בסגנון של 'אתה עושה לי כל כך טוב', אני יכול לשאול 'מה בדיוק אני עושה לך?' ואפילו במידה שאני לא מקבל מענה מיידי, אני שואל 'להפסיק'? את ה'לא' שלה בדרך כלל קשה לפספס... אז משם אני שואל מחדש ובמידה והיא מתקשה לענות אני חוזר לשאלות הסגורות ומשם ממשיך בהדרגה.
לסיכום החלק הזה בתגובה, בן הזוג שלך יכול ועושה רושם שגם מצליח, ליישם טקטיקות כאלה כדי לעזור לך להשתחרר ולנסות להוציא ממך תגובות בצורה ספק כוחנית ספק מאפשרת, כאשר עם חלוף הזמן תפחיתי את מידת התלות שלך בדרבון הישיר שלו ותרגישי מספיק נינוחה להוציא מילים, משפטים ואף סיפורי טרילוגיה שלמים של פנטזיות מיניות חסרות מעצורים.

שנית, גם אם לא - לא נורא.
באמת שלא כל אחד או אחת מגיעים לרמות כאלה של נוחות, או אפילו הייתי אומר של עונג או של הנאה, בכל הנוגע להתבטאות מילולית בזמן סקס וחבל לבזבז את הזמן שלכם ברדיפה אחר קצה זנב שלא יתפס לעולם, במיוחד לאור העובדה שבאמת שלא חסרות חלופות קלות יותר להשגה וגבוהות יותר ברמות הסיפוק ההדדי שלכם.
או במילים אחרות, אם את לא חווה הנאה באותה מידה כמוהו מדיבור מלוכלך ומנסה ומשתדלת לטובת הסיפוק שלו בלבד ולהנאה שלך מהמראה המסופק שלו, אני באמת לא יודע כמה כדאי או משתלם לך להשקיע.
כאמור, וודאי שלא הייתי ישר מוותר בטענה שהוא לא שווה את המאמץ, אלא הייתי מוודא שלא הייתי תולה בדיבור את מלוא תקוותי אלא מנסה לשפר מעט, עד כמה שניתן, את רמת השיחרור שלי בסקס בכל הנוגע לביטויים מילוליים אבל לא מתרכז בזה, אלא ממשיך לחפש את מה שגם עושה לי טוב וגם מספק את השותף שלי.
בסופו של דבר צריך להבין שיש גשרים רחוקים מידי שאותם לא נחצה לעולם ושלא כדאי לבזבז את האנרגיה שלנו על ניסיונות שאנחנו יודעים שיהיו כושלים, משום שכבר ניסינו אותם בעבר וללא הועיל, בטח לא כשלא חסרים מקומות להגיע אליהם.
אז במידה ולא תגיעי לשם, לא נורא - תתרכזי במה שאתם כן יכולים לעשות יחד, ותני לו להמשיך לדבר אליך באותה צורה אהובה על שניכם.

אני אתחיל מזה שאני ממש בספק שהוא יסיים איתך את הקשר כי את לא מסוגלת לומר "תזיין אותי חזק". אם כן, הוא אידיוט ועדיף לך בלעדיו.

שנית, האם את מגיעה מרקע דתי? יתכן מאוד והחינוך שלך הוא האחראי על העכבות הללו.

אז מה עושים?
לאט לאט. ממליצה שהוא יכתוב לך מה מדליק אותו שתגידי. כיוון כללי. כי מילים "מלוכלכות" יכולות להיות מהמון סוגים.
וגם את צריכה לתרגל בכתיבה.
לפעמים קצת אלכוהול או ירוק עוזרים לשחרר עכבות- שווה לנסות.
בהצלחה!

למעלה