לא מצאתי שירשור נורמלי לניצלו"ש

סקוויד

New member
לא מצאתי שירשור נורמלי לניצלו"ש

מס' שאלות באיזה שעה המפגש יהיה? שכחתי איפה אז...איפה? ולסיון, מתי את מביאה לנו את הפלאפונים.. ואיך?? THNX עדי

../images/Emo23.gif../images/Emo34.gifכנסו

סקוויד, אני אביא לכם מחר, דרך מסנג'ר או מסרים. אגב, אנשים, הנה רשימת ציוד (אני עדיין מנסה להשיג חלק ממנה)
כסף לנסיעות
כסף לשאר הזמן (וואי יהיה לי ממש מעט:-\)
פלאפון
מצלמההההההה
דיסקים
דיסקמן (פאק אני חייבת להשיג אחד
) לדרך. שכחתי משו?

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo28.gif ../images/Emo31.gif../images/Emo10.gif

יש חתונה בערב. ועדיין לא מצאתי מה ללבוש. בקיצור בלאגן, ואין לי זמן. וחוצמזה אני באה מירושלים וזה מסבך הכל עוד יותר.
תהנו ותצלמו תמונות

clean grunge

New member
../images/Emo177.gifאז מה!!!!

גמלי יש אירוע בערב!!! בנדוד שלי שבא במיוחד מחו"ל יש לו "חינה" בערב ואני בכל זאת הולך!!!

inbal287

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo28.gif כן...

אבל עדיין לא מצאתי מה ללבוש. וכן, זה קריטי [לא מאמינה שאני אומרת את זה חח]. ותאמין לי שהייתי מעדיפה להיות במפגש!

../images/Emo23.gif../images/Emo34.gifמפגש פורום../images/Emo70.gif../images/Emo34.gif../images/Emo23.gif

אוקיי. מסודר. כל מי שבא למפגש, אני צריכה את הפלאפונים שלכם בשביל הרשימה. ועכשיו, באופן החלטי ומסודר (משמע להודעה הז-א-ת, ולא להודעה האחרונה בשרשור, שגיאר
), כולם, תרשמו
או
בכותרת, ואם
, אז בתוכן תרשמו אם נתתם לי ת'מספר שלכם. מקום מפגש: קניון עזריאלי, ליד חנות FOX. שעת מפגש: 14:00. להביא משהו? כל מה שבא לכם
בואו נחליט שכולם באים עם חולצות של להקות וכאלה, לאו דווקא של נירוונה, פשוט מין.. סימן זיהוי כזה. ואם אתם מעיזים, אז כשאתם רואים מישהו שנראה לכם מהפורום תתקרבו אליו ותגידו "478!!" (המספר של הפורום). אם הוא מגיב בסבבה, זה הוא. אם לא, הו וואל, וואטאבר, נברמיינד
מפגשפורום מוצלח ומהנה לכולנו
איי לאב יו גאייז

Gays On Cock

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo31.gif

עכשיו חברה שלי אומרת שיש מצב שהיא לא באה איתה ובלעדיה אמא שלי לא תרשה לי אבל זה סיכוי 50&-50% וכה נתתי את המספר שלי

ChrisCole

New member
../images/Emo45.gif

כן...אני בא עם חבר גדול. וכן נתתי לך את המספר

סקוויד

New member
../images/Emo45.gif

אנלא אומרת "478" תזהו אותי - אני אהיה עם חולצה של שייגעצ סביר להניח - אם כבר להקות..זו החלצה היחידה שיש לי..

liatli9

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo31.gif

רק אם יהיה לי איך להגיע
ואין ליחולצות של להקות
לא הבאתי תמספר ואין לי מושג אם יש לי אותך באייסי אז האייסי שלי 226089920...

לא חייבים חולצות של נירוונה בשביל

מפגש... לי יש חולצות, אני יכולה להביא לך... חוץ מזה בשוק הכרמל יש הדפסים של 30 שקל... ואני באה עם חולצה של לד זפלין כנראה :)

vegan girl

New member
../images/Emo45.gif

ולאחר ההצעה שלך, אני באה עם שלט שכתוב עליו nirvana.....

למעלה