לא מסתדר לי

מנצל"ש את השרשור של עצמי

אז אני גולש לי בתפוז ונזכר באיזה בלוג שפתחתי פעם(ובנתיים כבר נסגר) ואני חושב לעצמי אז אוליי החיים שלי קצט משעממים(בגלל זה אני מכור לסופ אופרה) אז זה יהיה נחמד לפתוח בלוז לאחת הדמויות מימי חיינו ואחריי כל פרק לעדכן את הבלוג לפי העלילה בפרק, שימו למועמדים שלי לבלוג: 1.קייט רוברטס 2.פיליפ קירייאקיס 3.סטפנו דימרה 4.לקסי קרבר 5.בריידי בלק אני לא אגיד לכם מי הפייבוריט או הפייבוריטית שלי כדיי לא להשפיע את שרשרו ותכתבו את מי שאתם מעדיפים וגם תציעו דמויות אחרות, ואתם גם יכולים לעשות כמוני ולפתוח גם בלוג מיוחד לאחת הדמויות.

soapsfan

New member
סמי!

"בלןוג יקר.היום נזכרתי בפעם המאה ששכבתי עם אוסטין,לא משנה שזה קרה רק לפני כמה שעות.נדהמתי לשמוע על לוקאס.כל החלומות שלי לדמי מזונות גדולים ושמנים שיגיעו אליי מדי חודש נהרסו.נו טוב,לפחות נשארה לי קייט,להרוס לה את החיים עוד יותר יהיו חוויה.הגעתי לבית החולים אחרי שלא מצאתי מה ללבוש והיה לי BAD HAIR DAY,משום מה אנשים לא ממש אוהבים את הצבע הג'ינג'י שלי,מעניין למה.בכל מקרה,בזמן שירדתי לקפיטרייה אוסטין נשאר עם פרינסס גרטה.פרינסס מיי אסס! היא חושבת ששמו לה כתר על הראש והכל מגיע לה.מישהו ממש חייב להוריד לה אותו.את הכתר זאת אומרת,לא את הראש.למרות שגם האופצייה השנייה לא רעה.בכל מקרה,בזמן שביליתי לי בקפטרייה פתאום יורדים אוסטין וגרטה והיא מודיעה לי שהם יוצאים לארוחת ערב הערב.באותו רגע יכולתי לקפוץ עליה ולהעיף אותה ישר לביצות מהן הגיע,אבל בגלל שאוסטין היה שם התאפקתי.היא רוצה לצאת לארוחת ערב?בתאבון.אני רק מקווה שהיא תקבל קלקול קיבה רציני.ובנתיים,לי אין מה לעשות הערב.רגע,איפה שמתי את המס' של ברנדון?כמובן שברנדון ואני רק חברים,למרות שכבר נמאס לי לשמוע אותו אומר לי כמה הוא אוהב אותי.מי הוא חושב שהוא,פיליפ קיריאקיס?ואם כבר העליתי את נושא פיליפ,היום הוא האשים אותי שאני משחקת ואני לא דואגת ללוקאס.מזל שהצלחתי לצאת מזה,למרות שכל השיחה הייתה הזויה ולא מובנת.טוב,אני הולכת לצוטט לאוסטין בדירה שלו בעזרת כוס שתיה.ביי!"

yosofd

New member
חח אהבתי..

חחחחחחחחח איזה יופי, ממש מתאים לסמי... חוץ מזה מה זה הצמות האלה על השער, כמה זמן זה לוקח לה בבוקר??

למעלה