לא מספיק תהיו שפני ניסיון, כעת גם באופן רישמי לא יתייחסו אליכם כאשר תינזקו מהחיסון 🤔

דיברגנט חדש

Well-known member

יותר מ-50 אלף ישראלים הזמינו תור לחיסון רביעי: "להיות בריאים בשביל הנכדים"

רבבות בני 60 ומעלה מיהרו לשריין תור למנה הרביעית של החיסון לאחר האישור של משרד הבריאות - ואלפים כבר הספיקו להתחסן. המתנה של קרוב לשעה בירושלים: "כולם שמעו בחדשות שאפשר לקבל את החיסון, זו הסיבה לעומס". גם באשקלון מיהרו למתחמים הייעודיים: "החיסונים הצדיקו את עצמם"​

דיברגנט חדש

Well-known member

יותר מ-50 אלף ישראלים הזמינו תור לחיסון רביעי: "להיות בריאים בשביל הנכדים"

רבבות בני 60 ומעלה מיהרו לשריין תור למנה הרביעית של החיסון לאחר האישור של משרד הבריאות - ואלפים כבר הספיקו להתחסן. המתנה של קרוב לשעה בירושלים: "כולם שמעו בחדשות שאפשר לקבל את החיסון, זו הסיבה לעומס". גם באשקלון מיהרו למתחמים הייעודיים: "החיסונים הצדיקו את עצמם"​

קופות החולים מדווחות שהמבוגרים "מתנפלים" על החיסונים, אך חוששות מהאטה בקצב

לפני נתוני משרד הבריאות, כ-132 אלף ישראלים בקבוצות סיכון ובני 60 ומעלה כבר קיבלו את המנה הרביעית של החיסון נגד קורונה. עם זאת, בקופות החולים חוששים שבימים הקרובים מספר המתחסנים יירד בגלל המתלבטים​

Danny Stern

Well-known member
במנות קודמות של החיסון היה על אחריותם למרות שלא היה אישור FDA ופתאום התחילו לפחד לקחת אחריות?
מה קרה? פתאום משרד הבריאות כפוף ל-FDA? :unsure:
בלי להיות נביא , אני מנבא בביטחון מלא שה FDA יאשר את החיסון הרבעי , לכן אני ממליץ !!
השיטה היא חדשה , ואנחנו לא יודעים אים החיסון יגרום בעתיד לסרטן השיניים ..אבל בין סכנה מידית של מוות , וסכנה אפשרית בהסתברות נמוכה הברירה היא פשוטה מאד . אין להסס כלל.
מי שאישר את המנה השלישית , גם יאשר את המנה ה24 אים קיים הצורך .
זה מה שיש , ומי שמוחה צריך לפנות ישירות למלאך רפראל ..

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
במנות קודמות של החיסון היה על אחריותם למרות שלא היה אישור FDA ופתאום התחילו לפחד לקחת אחריות?
מה קרה? פתאום משרד הבריאות כפוף ל-FDA? :unsure:
בוקר אור דיבי..
שמע. המנה השלישית "שלי" שקיבלה תו ירוק, פג תוקפה אמש (31.12.21). אז אם ארצה לקבל תו ירוק תקף? מה זה אומר מבחינת ניקוב מס' 4?

דיברגנט חדש

Well-known member
בוקר אור דיבי..
שמע. המנה השלישית "שלי" שקיבלה תו ירוק, פג תוקפה אמש (31.12.21). אז אם ארצה לקבל תו ירוק תקף? מה זה אומר מבחינת ניקוב מס' 4?
היית מהראשונים שהתחסן? או שלקחת את הטווח החדש שקיצרו את המירווח ל-3 חודשים ואז כל מי שהתחסן לפני אוקטובר, צריך לקבל כבר את המנה הרביעית, אחרת יאבד את התו הירוק? :)

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
היית מהראשונים שהתחסן? או שלקחת את הטווח החדש שקיצרו את המירווח ל-3 חודשים ואז כל מי שהתחסן לפני אוקטובר, צריך לקבל כבר את המנה הרביעית, אחרת יאבד את התו הירוק? :)
התחסנתי באוגוסט. היום "גיליתי" שהמועד הוארך עד 25.02.22.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
חצי שנה מאוגוסט זה בדיוק פברואר, כך שלא שונה לך כלום.
אני מניח שהתחסנת ב-25 באוגוסט, לא?
לגבי תאריך החיסון, כנראה שכן, לא זוכר בדיוק ואין לי כרגע חשק לבדוק גם אם זה אפשרי.
בכל מקרה, בתו הירוק שהונפק לי באותה תקופה, רשום שהוא תקף עד ה-31.12.21, וכעת "גיליתי" שתקפו הוארך. למה? אולי לבר-ששת הפתרונים.

דיברגנט חדש

Well-known member
לגבי תאריך החיסון, כנראה שכן, לא זוכר בדיוק ואין לי כרגע חשק לבדוק גם אם זה אפשרי.
יש לך את התאריך באותו מקום שכתוב לך עד מתי התוקף.
בכל מקרה, בתו הירוק שהונפק לי באותה תקופה, רשום שהוא תקף עד ה-31.12.21, וכעת "גיליתי" שתקפו הוארך. למה? אולי לבר-ששת הפתרונים.
התוכנה שלהם לא ידעה לרשום 2022 ;)

Harrington

Well-known member
מנהל

לא מספיק תהיו שפני ניסיון, כעת גם באופן רישמי לא יתייחסו אליכם כאשר תינזקו מהחיסון​

ואללה? כך יקרה "כעת"? כאילו, הצעתה של שקד (שאפשר עדיין להתווכח על הפרשנות המדויקת של כוונותיה) התקבלה? הפכה לחוק? עברה כהחלטת ממשלה? משהו? חצי אולי? או שסתם עסקינן בעוד שרשור פייק ניוז מכוון ושגרתי שמבוסס על תקווה שאנשים לא קוראים עד הסוף ולא מפעילם את מוחם בעצמם?

דיברגנט חדש

Well-known member
ואללה? כך יקרה "כעת"? כאילו, הצעתה של שקד (שאפשר עדיין להתווכח על הפרשנות המדויקת של כוונותיה) התקבלה? הפכה לחוק? עברה כהחלטת ממשלה? משהו? חצי אולי? או שסתם עסקינן בעוד שרשור פייק ניוז מכוון ושגרתי שמבוסס על תקווה שאנשים לא קוראים עד הסוף ולא מפעילם את מוחם בעצמם?
כן, היא התקבלה ולראיה התחילו להגיע ראשוני ההיסטריים לקבל את המנה שלהם בכדי שלא יהיו בקריז |סיוע|

דיברגנט חדש

Well-known member
מה אכפת לך?
שילך להתחסן!
הוא לא יילך עד אשר משרד הבריאות ייתן אישור לחיסון, הוא יודע לזמר שהמינון לא רלוונטי ואפשר לתת מינון משולש ולא יקרה כלום, אך בעצמו יפחד לקבל את המנה הרביעית לפני שתהיה הנחייה גורפת של משרד הבריאות.
ככה זה שאין שכל, לא מסוגלים לחשוב בהיגיון ואוכלים כל לוקש שמוכרים לו.

למעלה