לא מסופקת מינית.

talushy

New member
לא מסופקת מינית.

האמת, הכותרת לא כ"כ נכונה. אבל זה הדבר הכי טוב שיכולתי למצוא. יש לי חבר, במשך השנה והשלושה חודשים אחרונים ואני אוהבת אותו יותר מהכול. שיהיה לכם ברור. אני יכולה לכעוס בהיסטריה עליו, על כול העולם ובשנייה שאני רואה אותו, נותנת ליטוף קטן אני נרגעת ופשוט צומח חיוך. והוא, אותו הדבר. הוא מבחינתו מצא כלה, והוא אפילו אמר את זה כמה פעמים. אבל... אני לא מסופקת! מבחינה מינית, הוא הכי טוב בעולם. עושה בדיוק מה שאני אוהבת, ואני מופרעת במיטה - חבל לכן על הזמן, מנשק כמו שאני אוהבת, יורד כמו שאני אוהבת, הכול. אבל חסר לי... הריגוש. אני מסתכלת על בחורים אחרים ומתה להכנס איתם למיטה. מתה. לא כי יש לי בעיה עם החבר, פשוט התרגלתי לזה שאני שוכבת רק איתו. ואני שוכבת רק עם בני זוג שלי וגם זה אחרי זמן-מה. אבל... בחור סקסי שמתחיל איתי, מלצר שנראה טוב, מאבטח, חייל לא משנה לי. פשוט זיון אחד, שיזיין אותי ושילך. זה הכול. חד פעמי. שנקבע רק לסקס, רק פעם אחת ושלא נפגש יותר. אין לי סיבה לשמור איתו על קשר אח"כ... זה קרה לכן פעם?! שפשוט... צריכות גיוון לא ביחסי מין, באדם שאיתו אתן מקיימות יחסי מין! אז יבואו ויגידו שאני צריכה גיוון במיטה. אין. ניסינו הכול. S&M, משחקי תפקידים, בתחת, שוקולד, קצפת, אלכוהול, אמבטיה... אין אפס. הכול. הדבר היחידי שבאמת מרגש אותי מבחינה מינית, זה לעשות את זה בכול מקום, למעט מיטה. שירותים, להתמזמז באמצע מסיבה, בים, על שולחן סנוקר... לא יודעת! ממש תודה. הקצת יותר מידי מופרעת.

שגיתא

New member
זה לא קשור לגיוון זה קשור ל- ../images/Emo54.gif

זה קשור לבגרות נפשית, להבין שמה שיש לך זה נדיר וצריך לשמור על יהלום כזה
, מה את בעצם רוצה איזה מניאק שיתייחס אליך כמו סמרטוט
או כמו מלכה
, כנראה טוב לך מידי, זה לא שאת לא מסופקת מינית, את לא יודעת להנות מהקשר ומחפשת ריגושים
, אבל חישבי מה ייתן לך הזיון החד פעמי
אפילו לא בטוח הנאה מה שכן שמעתי על זוגות שכדי לא לאבד את הריגוש של ההתחלה של מין מזדמן, או פלירט ראשוני
יוצרים כביכול מפגש מחדש, כלומר מגיעים לאותו מקום אבל לא ביחד אולי אפילו לא רואים אחד את השנייה לפני ומתלבשים מיוחד כמו כשהייתם רווקים, ואז כשהשני מגיע את מתחילה איתו הוא איתך, לצערי לא הזדמן לי לנסות לא היה לי קשר קבוע כבר הרבה זמן, אבל זה נשמע מעניין ומרגש
אבל כמו שאמרתי לידיד שלי שהיתה לו הרבה טינה לאקסית שלו שבגדה בו ועזבה אותו, (היום היא רוצה לחזור אליו) שהכעס האמיתי מופנה אל עצמו כי הוא עשה כל מה שהיא רוצה, לא נכנס אפילו לויכוחים ולפעמים ויכוח קטן על דבר לא חשוב כן טוב לסקס ולריגוש, את המחלוקות האמיתיות צריך לסדר לא בכעס או בעימות אולי התחלתם לקבל אחד את השני כמובן מאליו, וזה הדבר שלדעתי הכי גרוע ביחסים, היה לי חבר למשל שלפעמים באמת תפסתי אותנו מתווכחים על דבר שולי כמו ילדים קטנים ואז הייתי מחייכת אליו ואו שהוא היה מחזיר חיוך ומשלימים לא חייב סקס אלא אפילו מספיק נשיקה ליטוף, או הוא היה שואל מה ונגיד הייתי עונה, אתה יודע שאני אוהבת אותך, או יש לך מושג כמה סקסי אותך ומעבירים הלאה, אבל שוב רק על דברים קטנים, מקווה שתשקלי טוב תמיד הלכתי עם ידיד שלי גיי לאיזה מחוז גאים שלא ידעתי על קיומו, ולמרות שאני לא מעניינת שם אף אחד עדיין, היו שם כמה בחורים חמודים, ויש לי יזיז מת"א ממדהים במיטה לא פחות מהמאהב הנוכחי שלי, אבל ברגע שהרגש שלי התחיל לפעול לכיוון אחד, התל אביבי אבד משהו מטעמו
שגיתא

שגיתא

New member
נ.ב. קטן ../images/Emo201.gif

נסי לדמיין איך את היית מרגישה, אם היית מגלה שהגבר שלך גם מרגיש ככה ואיך היית מרגישה, מגיבה, מתייחסת ותדעי סופית כיצד לנהוג

talushy

New member
יודעת...

כן, אני יודעת שאני לא אעשה את זה בסופו של דבר כי... "מה ששנוא עליך אל תעשה לאף אחד." אבל מה לעשות עם התחושה? מה אני יכולה לעשות כדי להעלים אותה?

izabu

New member
תשמעי סקס זו לא הבעיה שלך

את מחפשת ריגוש כי כבר ניסית הכל הדבר שאת מחפשת זה לא קשור לסקס, זה לא משנה אם תזדייני עם חייל בשירותים בתחנת רכבת או עם מאבטח בטיסה-כי אם כבר ניסית את כל מה שמרגש עם בן זוגך וזה לא הלך אז גם הנ"ל לא יעשו אתזה. כדאי ותשבי עם עצמך ותנסי להבין באיזה תחום בחיים את לא מסופקת, אולי זה מהעבודה, אולי בן זוגך לא מתאים לך או משהו אחר ואת מחפשת לרגש/לעניין את עצמך בתחום שהוא ההכי מטריף את החושים-סקס. תנסי לפתוח את המחשבה ולחפש מעבר לסקס בהצלחה

מוכר ביותר

נושא מאוד מוכר, אם את מתנהגת כך עכשיו, מה יהיה שתהיי נשואה???? אני בדיוק במצבך, אנחנו מחפשות פשוט פרפרים, דפיקות לב ולא את האקט עצמו... אני כמוך בדיוק, לא מסוגלת לבגוד... אבל הלב שלי תמיד רוצה משו אחר... הרי הדשא של השכן תמיד ירוק יותר ורק שתדעי לך, אמרו לי שברגע שטועמים פעם אחת את הריגוש הזה שאני מדברת עליו, זה משאיר טעם של עוד... אז תחשבי טוב לפני היציאה למסע הזה...

היי לך ../images/Emo140.gif

נסי לראות מדוע את זקוקה כל כך לריגושים ולגירויים חיצוניים. מה קורה בתוכך שאת זקוקה להסחות דעת חיצונית כאלה. מה עם ליהנות מכל רגע כמו שהוא בא, פשוט מזה שאת בחיים? הצעה: נסי להתחבר להוקרת תודה שלך על כל מיני דברים. דרך אחת היא לרשום רשימת תודות על דברים, גם הכי קטנים וכאילו מובנים מאליהם, שיש לך היום בחיים. זכרי שדבר אינו מובן מאליו בעצם, גם אם זה נדמה לנו כך לפעמים...

למעלה