לא מכל דמוי מתרשם....אבל

הם כבר בשוק סאמח...

כל הסרגוסים נתפסו מהפה עם המשולשת האמצעית ..אפשר לזהות את סימני השיניים של הסרגוסים בבטן של הדמוי כל הלוקוסים פרט לאחד נתפסו מהמשולשת האחורית בקשר לרכישות אתה יכול להיות בקשר איתי לפני כל רכישה בהצלחה

יכול להיות שיש לעיני הדמוי חשיבות?

בדמוי שלך העיניים ממש גדולות מנסיונך יש משמעות לעניים? סחטיין על הדגים. ואנחנו אומרים שאין דגים...

יכול להיות חיים ...מה שתפס אותי

ושמתי אליו לב זה ההבזקי אור שהוא נותן וכפי שרשמתי קודם ...באותם קטעים באותם זריקות ואותו מסלול נוסו עוד דמויים באותם צבעים ועם תנועה נהדרת אבל לא תקיפות ולא מרדפים ... אחרי כמות זריקות מספיקה חזרתי לאותו דמוי ואותו מסלול והתפיסות חזרו על עצמם יכול להיות ..שהעיניים וצורת השחיה ( מדמה דג פצוע קשה וגוסס ) והבזקי האור כולם וביחד נותנים את האפקט אולי לשם בכלל יש משמעות? רמי !!!!! DEAD FLOAT !!!!

כן חסרים לי כמה דמויים

במיוחד ראש אדום ועוד אחרים, אני אהיה איתך בקשר לקראת הגעתי צפונה בסוף שבוע הזה. שוקראן. סאמח

הם בשוק והם מצויינים לתקופת הקיץ !!!

בקיץ ישנם סרגוסים מפלצתיים וזרזור ממש מהחוף מביא לתוצאות מדהימות. כל זריקה 2 מקסימום ויש לך סרגוס ענק ביד. כבר בשנה שעברה הדמוי הזה עבר אצלי שעות נוספות. ניתן להשיג אותו של חברת סטריק פרו ביהב ציוד משרדי באור עקיבא. יש במלאי בודדים כרגע כי הם נחטפים בתקופה הזאת באיזור קיסריה.

asia7

New member
../images/Emo77.gif זאת הפתעה !

מאמון , דוח כזה עושה לי את היום ( והיה לי יום אחד הגרועים השנה...) . כתיבה דליקטס , תמונות מאלפות , תפיסות של אומן
מה היו תנאיי הים ?? אתה מציין מים עמוקים בדוח ... חבל שאין לי תמונה ( הדמוי נחטף ע"י לוקוס לסלעים ) , היה לי דמוי של ריוור 2 סי בדיוק באותו צבע ובמיוחד הגב האדום ! הדמוי הזה הביא יופי של סרגוסים ולוקוסים קטנים .
" יו אר סימפלי דה בסט , בטר דן אול דה רסט ..." - שמעתי כרגע את השיר וישר חשבתי עליך .

KarahaNa1

New member
מי אמר שאין כזה דבר

"דמויים טובים יותר" ו - "דמויים טובים פחות" כמו בכל דבר בחיים... יש דמויים פשוט הרבה יותר מוצלחים מאחרים.

asia7

New member
אני אומר ש ...

יש דייג טוב ...אבל לא מצויין
אודי , יש לי דמוי ששרד אצלי הכי הרבה זמן , דמוי של חברה לא מזוהה ...פשוט וכ"כ קטלני לסרגוסים
לפניי שאתה שואל , בומבט + ריג + גרירה איטית או פסיבית והסרגוס תוקף לבד !

KarahaNa1

New member
אייל גבר אני מקווה שכבר רשמת לפניך

בפעם הבאה שיש לך כמה שקלים מיותרים.... רוץ לקנות מצלמה!@! בכל אופן... אומרים שביום רביעי הקרוב יש שרב בפעם האחרונה שהוצאתי את הטרולוסים היה גם שרב וים שטוח. סתם רציתי לשתף. אני מתכוון לנסות...

asia7

New member
../images/Emo13.gif " ומי ישלם !?? ב נ ו ן ..."

" כסף לבן לימים שחורים " אמר לי חבר טוב פעם ....

תודה אייל../images/Emo140.gif

מצב הים היה גלי ולפי הדמוי וההנתהגות במים עדיף להשתמש בים נוח או עם גלים קטנים אתמול היו מדיי פעם סוולים של גלים גבוהים וזה הוציא לי את הרעיון איך לנסות ולהשקיע את הדמוי בעזרת המקל ( הורדת המקל) וזה עבד יפה מאד הדמוי אמור להיות צף בעיקר והשקיעה שלו 10-15 ס"מ אבל בישראל כמו שבישראל ...תמיד נמצא פתרון מהיר ויעיל לגבי אותה נקודה אייל...זה היה בגסר זרקא כמאה מטר דרומית לבקתות הדייגים מבנה החוף מקצה הריף ----- מים רדודים מאד 50 ס"מ בגאות ובשפל אולי 10 ס"מ רוחב הקטע הזה כ 10 מטר-----אחריה מים יותר עמוקים עם מחילות וסלעים בולטים ובורות עומק המים הממוצע כ 1.2 מטר רוחב הקטע הזה כ 10 - 12 מטר----- מים עמוקים כ 3 מטר ואולי יותר עם סלעים ומחילות רוחב הקטע הזה כ 5-6 מטר ----- מים עמוקים עם קרקעית חולית רוב התקיפות היו בקטע המסולע עם המים העמוקים וכמה מהם עם המסולע עם העומק הממוצע והיו כאלה מרדפי לוקוסים גם במים הרדודים ושם התבצעו התקיפות איזה גודל אתה מעריך אותו לוקוס שחטף לך את הדמוי? היום היה גרוע אז תצפה ליום חדש ויום טוב במיוחד

asia7

New member
לגביי הגודל ..

הלוקוס היה קטן , אבל נכנס לסלע וכך הלך הדמוי . הוא תפס בעקר סרגוסים ולוקוסים , אם אתה מכיר את הדמוי תראה שהוא דומה לחלוטין . אני בניגוד לך , מזרזר לסרגוסים על ריפים רדודים ( פארק אשקלון בעקר ) ולא בעמוקים , לכן הגרירה כמעט פסיבית והתקיפות באות כמו על TW . בקשר להיום ...רמת האמון שלי באנשים ירדה פלאים החודש , הקומבינה שולטת והורסת כל חלקה טובה .

לא נעים לשמוע...אבל ואני בטוח

גם את זה תעבור
לגבי הסרגוסים גם אני מחפש אותם בריפים רדודים אבל מה שהיה שהם חיפשו אותי הפעם במים העמוקים
לא ציפיתי לסרגוסים בכלל באותם קטעים ...חיפשתי לוקוסים יותר גדולים מאלה שנתפסו ואולי לברק טועה אבל מה שהפתיע זה דווקא הסרגוסים עם הגודל היפה הזה ועל זה אומר דמוי מצויין...זה שסרגוס קיבל תאבון ועלה עד לדמוי הלהיב אותי מאד.

איזה סרגוסים אין עליך מאמון!! אולי.

א. כל הכבוד איזה סרגוסים יפים אין עליך!! ב. אולי שווה לנסות את הדמוי הזה בכנרת במפגש? יש מצב לאיזה שפמנון גדול או אולי לאיזה בינית גדולה? לילה טוב לכולם..

אדיר אני כמעט בטוח שבינית לא תהסס לתקוף

אבל לראות את הדמוי הזה בתוך פה של שפמנון
!!!!! למרות שכיף לתפוס אותם אבל לא הייתי רוצה לראות מחזה כזה

fishkiller

New member
איזה כיף לקרוא כזה דוח מאמון ../images/Emo13.gif

יש לי דמוי של R2S שלדעתי עושה את אותו אפקט רק שהוא לא נוצץ כזה... הסדרה של הדמוי היא jerky ולדעתי שווה לכם לקנות אחד כזה, יש לו אחלה שחיה!

shragam

New member
מאמון, איזה דו"ח ואפילו לא ביום ראשון ../images/Emo2.gif

סרגוסים מפלצות ודמוי מנצח
כבר היו לי מקרים שז'רז'רתי על ריף עם עומק של 3-4 מ' וראיתי את הסרגוסים עולים ותוקפים דמוי באורך 10 ס"מ בצבע פייר טיגר.

למעלה