לא מוכנה שאבא יאכיל אותה בלילה

לא מוכנה שאבא יאכיל אותה בלילה

ביומיים האחרונים יובל, בת שלושה חודשים, התחילה לפתח "הרגל" חדש: היא לא מוכנה שבעלי יאכיל אותה בלילה. הוא מחזיק אותה, נותן לה את הבקבוק ואחרי דקה שתיים היא מוציאה את הבקבוק ומתחילה לצרוח כאילו מתעללים בה. גם אחרי שהוא מרגיע אותה היא לא מוכנה שייתן לה לאכול ואפילו כשהוא מחזיק אותה בתנוחת ערסול (התנוחה הקבועה של האוכל) היא מתנגדת. כשאני לוקחת אותה מיד אח"כ, באותה תנוחה היא משתתקת ואוכלת יפה בלי בעיות. מישהי נתקלה בתופעה כזו?! במהלך היום לא יוצא לו להאכיל אותה כי כשהוא חוזר בערב היא בד"כ כבר אחרי אוכל ולפעמים אפילו כבר ישנה, כך שהבעיה מתחילה בארוחה של חצות והלאה. היא אוכלת מטרנה ועד כה לא היו בעיות כשהוא האכיל אותה. עוד אוסיף שזה רק קטע של האכלה, כי באמבטיה למשל היא מחיייכת אליו כל הזמן, מחייכת כשהוא מגיע הביתה ואוהבת אותו מאוד. לא שינינו שום דבר בתנוחת ההאכלה, בבקבוק או בחדר בו אנו נותנים לה את האוכל. ניסינו הלילה לתת לה לבכות קצת כדי שתתרגל לאכול גם אצל אבא, אבל אחרי דקה בערך נשברתי ולקחתי אותה אלי וכך היא אכלה. ניסיתי גם לשבת לידה, לדבר ולהסביר לה אבל היא פשוט לא מוכנה ביומיים האחרונים שאבא יאכיל אותה. אני לא רוצה שהיא תתרגל שרק אני מאכילה אותה בלילה, בפרט נוכח העובדה שחזרתי לעבודה ואני צריכה לקום ממש מוקדם בבוקר ובעלי רוצה לעזור ולהאכיל אותה בלילה. עצות?!

ליבי777

New member
זרמנו איתו. המשכנו כרגיל ואם סרב

לאכול אצל אבא שלו, אני האכלתי. זה עבר תוך חודש, אולי פחות.

תאירעות

New member
אולי כדאי שהוא יתחיל להאכיל אותה

ביום...(אפילו בימי שישי שבת)שהיא תתרגל שגם הוא מאכיל אותה. אפילו שאולי הוא עשה את זה עד עכשיו אבל עכשיו היא מבינה יותר,ולכן כדאי שבזמן ערות במשך היום הוא גם יאכיל אותה. בתאבון.....

בסופי שבוע הוא מאכיל אותה ועד כה

לא נרשמה בעיה, אבל שוב: כל העניין התחיל במוצ"ש... בכל ימות השבוע מלבד שני ורביעי אנחנו מקלחים אותה יחד, הוא מחליף חיתול הרבה פעמים ובכל זאת... :(

talinana

New member
גם אצלנו זה היה

הילד אכל רק אצלי. זה עבר באזור גיל שנה וחצי. תתני לבעלך לטפל בה בערבים - לקלח, להרדים, להחליף חיתול. אולי ככה היא תתרגל אליו יותר ותסכים.

laimor

New member
רשמתי על זה משהו לפני כמה ימים

גם אצלנו במידה והיא קמה בלילה בוכה - זה יתגבר אם בעלי יגש אליה. תעשי חיפוש על השם שלי ותראי שדיברו פה על זה ואמרו לי דברים מעניינים כתגובה. (ועוד אצלנו היא יומיים בשבוע איתו כל היום!). לא יודעת. אולי היא פשוט צריכה נחמה, כולם אומרים לי "שאין כמו אמא..." כנראה שזה יעבור, כמו כל שאר הדברים שאנו מחכים שיהיו טובים יותר.

למעלה