לא מבינה וזקוקה לעזרה

לא מבינה וזקוקה לעזרה

ביום חמישי לפני 10 ימים הזרעה, היו כאבים בבטן ובאשור השחלות, חזרתי לרופא וקיבלתי אנטיביוטיקה חזקה בשל חשש לדלקת. שאלתי היא מדוע חום הגוף שלי נמוך 36.2 כאשר כבר היה ביוץ מזמן. כמו כן לציין שאחרי הביוץ חום הגוף עלה ואחר"כ באה הירידה האם יכול להיות בהשפעה של האנטיביוטיקה. יום שלישי בטא לא יודעת אם יש טעם לעשות אני יודעת שרוב הבנות תאמרנה לי לא להתיחס אבל עד כה חום הגוף לא אכזב אותי

3קטנה

New member
דנה,

הנה גם אני אומרת לך לא להתייחס. שמעי, אני לא מבינה במדידות החום והמשמעות שלהן - מעולם לא עברתי את השלב הזה, ומיד "קפצתי" לעולם ה"רציני" של בדיקות מעבדה ורופאים. אבל ממה שאני כן מבינה, זאת לא שיטה מדוייקת, והיא סתם מלחיצה. באמת סתם. עזבי את זה. (ואם את רוצה סיפורים, אז ממש לא מזמן כתבה כאן מישהי שסתם בגלל שהמדקרת שלה בקשה ממנה למדוד חום לפני הבטא, מדדה, והחום שלה ירד, ובכל זאת היתה בטא חיובית). האם את חושבת שאם השיטה הזאת היתה יעילה וטובה לא היו כולן משתמשות בה? לא היינו מקבלות הוראות והמלצות מהרופאים למדוד חום כל יום? ולסיכום - בטח שיש טעם לעשות בטא, והנה יום שלישי ממש לא רחוק, אני יודעת שאלה הימים האחרונים - שהם הכי הכי קשים אבל הנה זה אוטוטו נגמר ישורת אחרונה בהצלחה , חמודה, מחזיקה לך אצבעות

אוי קטנה את צודקת אני כל כך

לחוצה שכבר אפילו לישון בלילב אני לא ישנה נמאס לי מהמתח הזה

למעלה