.

העליהום שעושים בכל העולם על רוסיה לא מוצדק. אוקראינה זאת אדמה של רוסיה. זה שברית המועצות התפרקה בגלל ניהול כושל זה עניין אחר וזאת פשוט טעות שקרתה. זה לא אומר עכשיו שכל האדמות האלו וכל האנשים האלו צריכים להיות עצמאיים. זה רק אומר שצריך לתקן את הטעות ושרוסיה צריכה לקחת, ובצדק, את מה ששלה, את מה שתמיד היה שלה, ואת מה שתמיד יהיה שלה. אני חושב שכולם שכחו שאוקראינה זאת אדמה שבמקור היא רוסית ואני לא מבין מה רוצים מרוסיה. רוסיה בסה"כ מבקשת לקחת את מה ששלה. נראה לי הכי לגיטימי בעולם. כיבוש אוקראינה הוא שלב הכרחי וצודק בדרך להקמתה מחדש של ברית המועצות.

העליהום על רוסיה, הסנקציות והגינויים מיותרים לחלוטין ועצוב לי לראות את זה. תעזבו את האנשים שלי בשקט. תנו לרוסים לקחת את מה ששלהם. תנו לנו לקחת את מה שממילא שלנו ותעזבו אותנו במנוחה.
מה איכפת לנו אנחנו מרוסיה.
כפי ששמת לב, בנט ולפיד השתפנו ולא הביעו עמדה תקיפה מולכם כמו יתר מדינות המערב.
מדינות המערב הצבועים שרק ירקו וקיללו אתכם אבל בעצם לא נקפו אצבע.
אז אם אתם נוקטים במדיניות של המקל והגזר
אני חושב מגיע לבנט השפן קצת גזר.
את המקל אתם יכולים לדחוף מצידי לגמד החייכן שימיו הפוליטיים ספורים.

R 1 3

Well-known member
מה איכפת לנו אנחנו מרוסיה.
כפי ששמת לב, בנט ולפיד השתפנו ולא הביעו עמדה תקיפה מולכם כמו יתר מדינות המערב.
מדינות המערב הצבועים שרק ירקו וקיללו אתכם אבל בעצם לא נקפו אצבע.
אז אם אתם נוקטים במדיניות של המקל והגזר
אני חושב מגיע לבנט השפן קצת גזר.
את המקל אתם יכולים לדחוף מצידי לגמד החייכן שימיו הפוליטיים ספורים.
אצלנו היה צריך לסגור את שגרירות רוסיה או לארגן שם הפגנות ספונטניות
ולגרום לניתוק היחסים. אין לנו שום צורך ברוסיה ובטח לא להפגין חולשה
כי מחר פוטין ישתגע ויתקוף את ישראל מסוריה - עדיף שיהיו לו אויבים נוספים
אם ישראל תתחיל בכך העולם יראה בה מדינה אמיצה.

evglev1

Well-known member
מנהל
העליהום שעושים בכל העולם על רוסיה לא מוצדק. אוקראינה זאת אדמה של רוסיה. זה שברית המועצות התפרקה בגלל ניהול כושל זה עניין אחר וזאת פשוט טעות שקרתה. זה לא אומר עכשיו שכל האדמות האלו וכל האנשים האלו צריכים להיות עצמאיים. זה רק אומר שצריך לתקן את הטעות ושרוסיה צריכה לקחת, ובצדק, את מה ששלה, את מה שתמיד היה שלה, ואת מה שתמיד יהיה שלה. אני חושב שכולם שכחו שאוקראינה זאת אדמה שבמקור היא רוסית ואני לא מבין מה רוצים מרוסיה. רוסיה בסה"כ מבקשת לקחת את מה ששלה. נראה לי הכי לגיטימי בעולם. כיבוש אוקראינה הוא שלב הכרחי וצודק בדרך להקמתה מחדש של ברית המועצות.

העליהום על רוסיה, הסנקציות והגינויים מיותרים לחלוטין ועצוב לי לראות את זה. תעזבו את האנשים שלי בשקט. תנו לרוסים לקחת את מה ששלהם. תנו לנו לקחת את מה שממילא שלנו ותעזבו אותנו במנוחה.
זה לא הולך ככה, גם פרוסיה היא אדמה גרמנית, וגם חלקים נרחבים מטורקיה בראשן איסטנבול הם אדמה יוונית. חוץ מזה שמערב אוקראינה לא הייתה שטח רוסי עד למלחמת העולם השנייה והייתה תמיד שטח פולני שבו חיו אוקראיני וגם בחלוקת פולין נמסרו לאוסטרו-הונגריה. כך שאזור לבוב או לביב לא היה רוסי עד לשנות הארבעים של המאה הקודמת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
זה לא הולך ככה, גם פרוסיה היא אדמה גרמנית, וגם חלקים נרחבים מטורקיה בראשן איסטנבול הם אדמה יוונית. חוץ מזה שמערב אוקראינה לא הייתה שטח רוסי עד למלחמת העולם השנייה והייתה תמיד שטח פולני שבו חיו אוקראיני וגם בחלוקת פולין נמסרו לאוסטרו-הונגריה. כך שאזור לבוב או לביב לא היה רוסי עד לשנות הארבעים של המאה הקודמת.
ולפני שהיה מדובר בשטח פולני, הוא היה בידי אוסטריה.

אלפיני

Well-known member
כך שאזור לבוב או לביב לא היה רוסי עד לשנות הארבעים של המאה הקודמת.
שנות ה50. קראתי על זה לא מזמן שכן מקורה של משפחת סבתי משם.
לאחר מלחמת העולם השנייה השטח הוחזר לפולין ואז באזור נהר הבוג, רוסיה ופולין בצעו החלפות שטחים כשהיום השטח שייך לאוקראינה.

Danny Stern

Well-known member

לו אוקראינה היתה מאיימת על רוסיה 24/7 וזלנסקי מצהיר שרוסיה חייבת לההרס כללית וכי להשמיד את הרוסים היא מצווה אלוקית , אז, ברור שרוסיה היתה מורשה לתקוף את ה''נאצים האוקראינים'' .
במצב הנוכחי , לא היתה כל סיבה בטחונית להגנה עצמית ..סתם , בגלל טיעון מפוקפק על זלנסקי יודונאצי ( |חרדי|) הפוטין שלך שבר את החיים של מיליוני משפחות , רצח סתם אנשים בסיתונאות והרס ערים שלמות ..

לא סליח !! החלטה הזויה וסדיסטית של מגלומאן צמא דם ולגמרי אלקטרוני ..

Danny Stern

Well-known member
אוקראינה לא צריכה לעשות את הדברים האלו כדי להצדיק פלישה רוסית לשטחה. מה שמצדיק את הפלישה הרוסית, יותר מכל דבר אחד, זה הרצון האוקראיני להצטרף לנאט"ו, מה שיביא את הברית הצבאית האנטי-רוסית הידועה בשם "נאט"ו" עד לסף דלתה של רוסיה, על חייליה ונשקיה, מה שארצות הברית, לשם ההשוואה, לא נתנה לב-1962 לברית המועצות לעשות עם כלי הנשק שלה והחיילים שלה בקובה, ואף-אחד לא אמר לה כלום. בגלל הצביעות המערבית והסנטימנטים האנטי-רוסיים, רוסיה זוכה לביקורת לא הוגנת מצידו של המערב.

חבל שהרוסים מדברים על ההנהגה האוקראינית כ-"נאצים". זה כמובן לא נכון ואין צורך ממשי להגיד את זה מכיוון שאפילו מבלי להמציא דבר מגוחך שכזה, לרוסיה יש את כל הלגיטימציה האמיתית שבעולם למה שהיא עושה, ולכן לא צריכה, לדעתי, להמציא תירוצים כי יש לה סיבות טובות ואמיתיות למעשיה.

לא. אתה טועה ומטעה. כוונתה של אוקראינה להצטרף לברית הצבאית האירופית האנטי-רוסית היא סיבה מוצדקת מאוד לפלישה הרוסית. כוונתה זאת של אוקראינה, כמוה כניסיונה של ברית המועצות ב-1962 לכרות ברית צבאית עם קובה ולהציב בה כלי נשק גרעיניים.

צעד של ברית המועצות בזמנו, שהיינו יכולים לומר עליו שאיננו מוצדק, אילו רק זאת לא הייתה ארצות הברית שהייתה מציבה פצצות גרעין במרחק פגיעה מברית המועצות בטורקיה עוד קודם לכן.

הנזקים שאתה מדבר עליהם באוקראינה דרך אגב, הם תוצאותיה הבלתי נמנעות של המלחמה. אילו הדאגות הביטחוניות של רוסיה היו זוכות להתייחסות רצינית במקום לזלזול מצידו של המערב, נאט"ו ואוקראינה, המלחמה הצודקת הזאת לא הייתה מתרחשת מכיוון שהזלזול הנוראי בדאגותיה הביטחוניות של רוסיה לא היה מאלץ אותה לפלוד לאוקראינה על-מנת להגן על עצמה מפני נאט"ו-ברית צבאית מסוכנת ומיותרת שמסכנת את שלום העולם ושכל הרעיון העומד מאחוריה הוא להיות "אנטי-רוסיה".
אוקראינה התפרקה מן הנשק הגרעיני שלה , וסתם הותקפה בגבול המזרחי בו חלק גדול משטחה נכבש על ידיד הרוסים לפני עשור ..
נאט''ו היא ברית הגנתית , ואיני רואה הקשיש ביידן שואף למלחמת עולם ..
האוקראינים מפחדים בצדק מן הרוסים , מהם יש נסיון מר מאד שכרגע שוב התחדש ..
הנך עורך דינו של שד!!

R 1 3

Well-known member

עוד ביביסט? ממתי מותר לרצוח להרוס ולהשמיד בגלל טענות על שייכות הסטורית?
מוצדק שאנשים כמוך ינודו מהחברה להצדיק מתקפה ברברית ללא שיאיימו על ריבונותה של רוסיה או אזרחיה.
לפתור סכסוכים יש בית דין / או״ם ודמוקרטיה באוקראינה. פשוט מזעזע מאיפה צצים אנשים אדישים לחורבן לקורבנות לפליטים ליתומים
לזוועות המלחמה ועוד מצדיקים את פוטין הרוצח. בראש המנוולים כמובן הנאשם שלנו שלא הוציא מילת גנוי
לכן מתקבל שאתה ממעריציו. אף לא אדם שפוי במערב מצדיק את רוסיה ובטח לא במזרח אירופה שחוששים
שהם הבאים בתור.

Danny Stern

Well-known member
עוד ביביסט? ממתי מותר לרצוח להרוס ולהשמיד בגלל טענות על שייכות הסטורית?
הערבים התחילו במלחמת השמדה ב 1948 ,והטעיון השקרי שלהם היה ''שייכות היסטורית'' של''פלסטינה הנצחית'' לערבים מאז ימי אל מליק דאוד ,מלך ערבי מאד מפורסם .., כאשר , חוץ מן השמאלנים כל העולם שקרא את התנ''ך וגם את הברית החדשה יודע בפרוש שארץ ישראל קשורה ליהודים כמו הגוף לראש ...!!!

Harrington

Well-known member
מנהל

העליהם על רוסיה מגיע מצד אויבי המדינה, קרי נאט"ו וארצות הברית. הם מתדלקים את המלחמה ומנהלים אותה על חשבון העם האוקראיני המסכן. לא שרוסיה צדיקה גדולה, אבל עמדתה לא מובאת כלל בפני הציבור ברחבי העולם, לרבות במדינת ישראל, מרוב אטרף של התקשורת המערבית, לרבות הישראלית, לדברר דווקא את הצד האוקראיני.

תכל'ס, זאת מלחמה בין רוסיה לנאט"ו וארה"ב שמתבצעת על אדמת אוקראינה ועל חשבון העם האוקראיני. מכאן שכל אחד יחליט לעצמו מי הצודק בעיניו, אבל לראות בזה מלחמה בין רוסיה לאוקראינה, בעיני זו פשוט טעות.

dannygin

Well-known member
הבעיה בין רוסיה ואוקראינה ,זה שאין לרוסיה הכוח להתגבר על אוקראינה
ולכן נסוגה מרעיון הכבוש,

R 1 3

Well-known member
הבעיה בין רוסיה ואוקראינה ,זה שאין לרוסיה הכוח להתגבר על אוקראינה
ולכן נסוגה מרעיון הכבוש,
רוסיה מחריבה את אוקראינה בביסים גדלים והולכים
בחלק מהמדינה כבר פינו את ההריסות תלו דגלים רוסים ועברו לשלם ברובל
גם מצווים על האוכלוסיה לדבר רוסית.. רוסיה היא מעצמה עם משאבים מעבר לאיום הגרעיני
חסר רק שתכנס למדינות נאטו ואז מלחמת עולם בלתי נמנעת.

The Real Big Joe

Well-known member
רוסיה מחריבה את אוקראינה בביסים גדלים והולכים
בחלק מהמדינה כבר פינו את ההריסות תלו דגלים רוסים ועברו לשלם ברובל
גם מצווים על האוכלוסיה לדבר רוסית.. רוסיה היא מעצמה עם משאבים מעבר לאיום הגרעיני
חסר רק שתכנס למדינות נאטו ואז מלחמת עולם בלתי נמנעת.
אני חולק על דעתך.
רוסיה מחריבה, אבל היא לא כובשת. החדשות מהיום שהם נסוגו מחרקיב אל הגבול.
ורוסיה אינה מעצמה עם משאבים. היא רק מעצמה עם נשק גרעיני.

The Real Big Joe

Well-known member
שטות מוחלטת. אם רוסיה תחליט לכבוש את אוקראינה בשלמותה, זה בדיוק מה שיקרה. זה פשוט שהם לא נכנסים באוקראינים עם כל מה שיש להם ולכן נוצר מצג שווא כאילו "הם לא יכולים". רוסיה פשוט משחקת יפה. זה הכול. נכנסת עם 10% מהצבא במקום 20% לדוגמה.

אף-אחד לא יודע מה רוסיה באמת תעשה. רוסיה בלתי צפויה.
פקה-פקה.

The Real Big Joe

Well-known member
הטרול של הפורום אומר על הדברים שלי "פקה פקה". אין לך שום חוש אירוניה, הא?
גם בגלגול הקודם שלך השתמשת ב"טרול" כל פעם שנותרת ללא תשובה....
רוסיה היא נמר של נייר שפוטין באוולתו חשף את חולשתה.
עהיא מדינת עולם שלישי, לא מפותחת. כל עושרה הוא בחמרי גלם - כמו מדינות אפריקה ואסיה העניות. אלמלא היה לה נשק גרעיני איש לא היה בכלל מתיחס אליה.

dannygin

Well-known member
רוסיה הודיעה שהיא נסוגה מרעייון כבש הדרם ולכן רואים סוף למלחמה זסו

למעלה