לא מבאס אתכם שהאירוויזיון יהיה בדנמרק?

HERO23

New member
לא מבאס אתכם שהאירוויזיון יהיה בדנמרק?

כולנו ראינו איזו הפקה עלובה הם הרימו ב-2001. במה שנראתה כמו תחנת אוטובוס, משעממת, זוויות צילום נוראיות, מספרי השיר לא צוינו כל הערב אפילו לא פעם אחת, הסקורבוארד היה אפילו בלי דגל. הפקה נוראית! לא מבאס אתכם שעוד הפקה תהיה ככה?
חלקכם יגידו שזה היה לפני 12 שנה (אמאלה איך הזמן טס!!!!), אבל בואו לא נשכח שהם גם אירחו את אירוע ה-50 של האירוויזיון ב-2005 וגם הוא היה עלוב.
לא מבאס אתכם שחגיגת האירוויזיון הולכת להיות תחת הפקה חובבנית?

python 4

New member
מה שמבאס עוד יותר

זה שכדי להוכיח שלא באמת אכפת להם הדנים לא יארחו את האירו' בקופנהאגן אלא בהרינג, העיר שהביאה לעולם את הדג מלוח ושום דבר מעבר. אני כבר רואה את המערכון המפגר עם לינדה וודרף הדנית שמציגה לעולם את העיר המארחת עד שמתברר לה שהיא בעצם נמצאת באוסלו.

nit li

New member
בסדר, עבר זמן

גם האירוויזיון השתנה מאז.
בשנת 2001 האירוויזיון היה בתחילת עידן הלדים. עכשיו האירוויזיון שונה לגמרי. הוא לא מה שהוא היה.
דווקא את אירוויזיון היובל אהבתי. היה מאוד מושקע.
בקיצור, הזמנים חלפו, הבמה בטח תהיה יותר טובה. יהיה בסדר.

schweine

New member
אני דווקא חולה על אירו 2001

הרעיון של אירו באיצטדיון הוא מבריק.
עד אז הקהל תמיד ישב בצורה קומנסטית ומאד אהבתי שבאמצע השיר יש אנשים שהולכים להם לשירותים. זה נותן תחושה של אירוע בשידור חי.
באירו משתתפים זמרים סוג ז' שנעלמים כמה חודשים אחרי כבר במדינה שלהם (טל סונדק?) אז לפחות הם יוכלו להתגאות שהם הופיעו מול כמה אלפי אנשים.

הבעיה ב2001 הייתה הבמה. מדינות סקנ' לא יודעות לעשות במות.
בעיני שתי הבמות הכי גרועות בכמה עשורים האחרונים הם נורווגיה ב96 ו-דנמרק ב01.
מה שמטריד אותי עכשיו זה הבימוי. אני חושש שכמו שהשנה השוודים זלזלו בבימוי כך יעשו הדנים.

מאד אשמח אם שוב ילכו על האיצטדיון.

מאד מאד מאד מבאס....

... דנמרק מדינה יקרה מאד (יותר משוודיה, פחות מנורווגיה).

וכמובן שישנה שם אי-אהדה (בלשון המעט) לישראל. קופנהאגן העיר הגדולה ביותר בסקנדינביה-נורדיקה, ולכן הנוכחות של המהגרים פחות מורגשת מרמאללמו (שאפילו אינה העיר הגדולה בשוודיה), אבל בכל זאת, יש שם את הרוח הסקנדינבית המאד לא נעימה.

אגב, מעריצי האירוויזיון היחידים שאי פעם מתחו לי ביקורת על היותי ישראלי היו דנים (כנגד, יש לי גם ידידים דנים שפוליטיקה ממש לא מעניינת אותם). קיצור : קופנהאגן 2014, לא ממולץ

schweine

New member
איך היה במאלמו מהבחינה הזאת?

כשאני הייתי שם ב-2010 התאהבתי בעיר ואהבתי אותה יותר משטוקהולם.
גם לוסי הייתה שם שנה אחרי וטענה אותו דבר.

schweine

New member
והבמות שם ממש לטעמי! אוהב במות שהן

לאורך בצורה מוגזמת.
נראה לי שבמת הקדם שהכי אהבתי הייתה שלהם ב10 או 11. עם המים

המחשבה הזאת היא טעות כלל עולמית

משנת 2008 עד שנת 2013 העולם השתנה פי 5 מבין 2000 עד 2007. דנמרק נכללת בזה. אתה לא יכול להסיק שום דבר משנת 2001 או 2005 ולהפיל אותו על 2013.

matanp88

New member
שירי מימון תשפוט בX פקטור ישראל!

http://e.walla.co.il/?w=/6/2646889&m=1

למרות שזה הריאליטי המתחרה לריאליטי בו השתתפה, לדעתי זו החלטה נבונה שתרים לה עוד יותר את הקריירה. שיהיה לה מלא בהצלחה!

amit0423

New member
איזה קטע משהו חח

חחחח משהי שנשפטה על יכולת השירה שלה עברה כלכך הרבה דברים ובסוף היא שופטת אנשים על היכולת השירה שלהם

שיהיה בהצלחה בכל מקרה, תכלס מגיע לה היא בין היחידים מכוכב נולד שהצליחה ממש ממש להרים את הקריירה שלה לגבהים

matanp88

New member
לא. זה היה ממזמן, וחוץ מזה

מציעים לה הרבה כסף, שיפוט בתוכנית מוסיקה זה כבוד גדול, קידום קריירה ואלבום - אין לה מה להפסיד מזה. החוזה שלה עם 'כוכב נולד' הסתיים ממזמן. תכף תגידו כפיות טובה על הראל סקעת שהיה בקדם אירוויזיון ש'רשת' הכינה... אפשר לחשוב

nit li

New member
כן, אבל הקדם של סקעת זה שונה

זה לא שהוא השתתף בתכנית דגל של רשת, כולה בקדם. הוא בקושי ד' בארץ הזאת. האקס פקטור הולכת להיות המתחרה של כוכב נולד...

matanp88

New member
אבל שירי כבר לא בחוזה איתם! עבר יותר מעשור!

היא עכשיו פתוחה להכל! זאת זכותה המלאה ואין להם זכות להגיב משהו נגדה. בגלל זה הם גם לא הגיבו משהו רע לזה.

nit li

New member
אני יודעת שהיא כבר משוחררת

סתם, זה נראה לי מוזר. לא נורא, מה אכפת לי, העיקר שאראה אותה על המסך. מתה עליה. היא וסקעת הם הבוגרים האהובים עליי מהתכנית הזאת.

Eurovision Aces

New member
חוץ מזה כבר זה לא כוכב נולד יותר

שינו לזה פורמטים כ"כ הרבה.. עכשיו משנים לזה את השם.

uk23

New member
וזה הולך להיות עוד יותר זוועתי מ2 העונות

האחרונות.
היו זורקים את התכנית הזאת לפח וזהו.
מספיקץ מיצינו. 10 עונות זה די והותר.

THE VOICE הראתה כמה כוכב נולד כבר לא רלוונטים
ויש כבוד לפועלה בהחלט אבל צריך לדעת מתי להגיד ביי ביי.

schweine

New member
כוכב נולד מיצה את עצמו כבר בעונה 5. פשוט

בארץ אנשים צורכים ערץ אחד (אולי יום אחד יראו תוכנית בערוץ 10 אבל לא יותר מזה) ולכן לא משנה מה תשדר אנשים יראו.

++
אנחנו מדינה קטנה. אין לנו מספיק אנשים מוכשרים על רמה ל-3 תוכניות העוסקים במוסיקה בשנה.
זה יותר מדי.

matanp88

New member
תאמין לי שיש ואין קשר למדינה קטנה.

תמיד אפשר למצוא... 8 מיליון זה מלא

למעלה