לא מאמינה שגם תורי הגיע- ילדתי היום!!!!

mirb1

New member
לא מאמינה שגם תורי הגיע- ילדתי היום!!!!

היי בנות רק רציתי לעדכן את כולכן שנולדו לנו היום האפרוחונים (בן ובת) בשבוע 37+2 במשקל של 2.300 כל אחד!
יש לי סיפור מלא בניסים אבל עד שיהיה לי זמן להרחיב אני רק אגיד שאחרי התלבטויות רבות במשך תקופה ארוכה החלטנו שהיום נכנס לניתוח אלקטיבי כמו שתכננו לפני זמן.. (לא באמת האמנתי שנחזיק מעמד כשקבעתי אותו לפני חודש וחצי..)
אז התכוננו להגיע לניתוח ב7, פתאום ב4וחצי התחילה ירידת מים, תוך שעה מחיקה מלאה, אחרי עוד שעה פתיחה מלאה והחדר התמלא במלאכים בלבן..
בקיצור- ילדתי בסוף בלידה רגילה (!!!!) הראשונה יצאה ראש והשני הוצא מהרגליים.. אין ספק שזו היתה חוויה ממדדההימממהההה!!!!!!!!!!!!!!!! במיוחד שלא ידעתי כלום על לידה טבעית ורק על קיסרי..
אני עדיין לא מעכלת שאני לא הולכת לניתוח והקטנטנים כבר בחוץ ואני מצליחה לקום וללכת ולאכול בלי כאבים... (אפילו זכיתי רק בתפר אחד!)
אני מרגישה בעננים!!! מאחלת לכולכן המשך הריון תקין וקל ומחכה כבר לכתוב את הסיפור במלואו..

שירישי

New member
וואו
מזל טוב מירב

איזה סיפור לידה מדהים.
הרבה פעמים קורה הפוך - מתכננים לידה ובסוף מגיעים לקיסרי.
נראה לי די נדיר שמתכוננים לקיסרי ובסוף יש לידה רגילה.
משמח לשמוע שהיתה לך חוויה מוצלחת כל-כך ואני מאחלת לך שתהני מכל רגע עם האפרוחים שלך

יווו! מזל טוב !!! איפה ילדת???

ועוד שאלה- האם הוצאת השני מהרגליים אפשרית מלכתחילה או שזה היה בלית ברירה? מסוכן לא??
הרבה אושר וגידול קל:)

mirb1

New member
ילדתי בהדסה עין כרם

הצוות הרפואי היה מדהים ומקצועי! (הפירוט יגיע ברגע שיהיה זמן לרשום את הסיפור לידה..)
לידת רגליים נחשבת ללידה מסוכנת ואני חושבת שאם מנהל המחלקה לא היה מגיע במקרה באותן שעות ומחליט לקחת את הלידה תחת חסותו (פרופ' עזרא שנחשב לבכירים בלידת תאומים רגילה) היו מעבירים אותי לחדר ניתוח כדי להוציא את הקטנטן.
בסופו של דבר הרופא המיילד (ד"ר כבירי- אדם מדהים!) הצליח לבצע את ה"לידת רגליים" ופרופ עזרא לא היה צריך להתערב..

איזה כיף לך ואיזה כיף לקרוא כזה סיפור!
הלוואי על כולנו.

אושר ובריאות לך ולקטנים!

glory 82

New member
אחחחחחחחח איזה כיף לשמוע...

אני כ"כ נהנית לשמוע סיפורים חיוביים...
כי כל הזמן אני רק שומעת הפחדות וכו'...

מזל טובבבבבבבבבבבבבב

bracha24

New member
המון מזל טוב!!!

שמחה שהלידה עברה והכל בסדר. תהני מהקטנטנים שלך! הרבה אושר ושמחה!

איזה מרגש!

נשמע שהייתה חוויה מדהימה
את נותנת תקווה כי אני עם הידיעה על תאומים ישר קיבלתי את העובדה שלידה רגילה לא תהיה
:(

התאוששות מהירה והמון נחת!!

MamaHen

New member
מזל טוב!!!

איזה סיפור לילה מקסים!!
מאחלת לכולן לידות כאלו.

לך אני מאחלת פוסט קל, ומחכים לך בפורום השכן

liats80

New member
וואו מדהים!!! המון מזל טוב!

המשקלים ממש יפים וכיף שנחסך ממשך הניתוח וההתאוששות שאחריו.

שלישה6

New member
מזל טוב על ההורות

ועל שזכית בלידה מהסרטים!!! גורל זה כאן ללא ספק

למעלה