לא מאמינה שאני כאן, אז אפשר להצטרף?

מיימיי5

New member
לא מאמינה שאני כאן, אז אפשר להצטרף?../images/Emo140.gif

היי בנות
לשמחתי אתמול בערב נודע לי שיש לי תאומים. השוק עדיין טוטאלי. אלו ילדים ראשונים לי ואני הולכת לגדלם כחד הורית
עברתי מסע לא קטן של 2 הפלות ומספר הריונות כימיים ותודה לאל, אחרי הפריה ראשונה בטיפולו המסור של פרופ' זיידמן המלאך שלי, אתמול הוא בישר לי על תאומים. אני בשבוע 7 + 5 ובדיקת הדופק היתה מעולה. טפו, טפו, טפו ומתפללת לאלוהים כמובן שכך ימשיך. אשמח לעזרה במספר שאלות: (ואם יורשה לי להציק כאן עוד בהמשך - אשמח לקבל אישור, חחח) אצל פרופ' ברונשטיין אין מקום לסקירת מערכות לעוד 7 שבועות , אז קבעתי אצל אחירון. שמעתי שהוא מעולה, אבל עדיין הייתי שמחה לדעת אם מישהי כאן יכולה להגיד לי אם עדיף לי מישהו אחר, כמו מייזנר , מלינגר וצלאל. מאוד שלמה עם אחירון ואולי עושה לעצמי סתם בלבול מח, אבל, נו, אתן בטח מבינות.... אשמח לשמוע. ועוד שאלה: מישהי כאן טופלה אצל זיידמן ונשארה אצלו במעקב? אני פשוט מאוהבת ברופא הזה, הוא אמר לי שהוא הולך לעקוב אחרי בהריון הזה, פתח לי כרטיס מעקב וכמובן שבעדינות, בעדינות שאלתי אם אני לא צריכה לעבור למעקב של רופא בהריון בסיכון גבוה עקב תאומים והוא אמר שממש לא והוא עצמו יודע יפה מאוד לעקוב אחר הריון תאומים ושהוא בטח לא יסכן לי את ההריון, אלא היה שולח אותי לרופא אחר. עכשיו, ברור לי שהוא לא יסכן את ההריון שלי, אבל יחד עם זאת, הוא ידוע כמומחה פוריות ואני קצת בדילמה אם להשאר או לעזוב. הלוואי שתגידו לי להשאר, כי אני פשוט מאוהבת בבן אדם המקסים והאנושי הזה. דעתכן? הרבה, הרבה, הרבה תודה ואמן , אמן וכולנו נצאנה מכאן בידיים מלאות ומאושרות!!

eBLeeP

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

אני לא ממש יכולה לעזור לך לגבי סקירת המערכות כי אני לא מכירה את הרופאים שהזכרת (השמות מוכרים, אבל אין לי מידע אחר...), אני בכל אופן קבעתי לאחירון. ולגבי הרופא - אם מצאת רופא אנושי שאת אוהבת, אל תעזבי אותו!!!.... הייתי מתה להשאר אצל רופאת הנשים הרגילה שלי, אבל היא הפנתה אותי מהר מאוד להריון בסיכון גבוה ובינתיים אני מאוד מאוכזבת. שיהיה הריון ארוך ומשעמם

פתוקי

New member
לא יודעת לגבי סקירה א ב ל -

אם נח וטוב לך עם הרופא שלך - אל תעזבי! זו ברכה שיש רופא אנושי וקשוב. זה מאחת שהרופא שלה אשמאי זקן ודביל מושלם, מחר אני הולכת לנסות רופא חלופי...

b a f i

New member
גם הרופא שלי סובל מבעיית יחסי אנוש

למשל היום באתי לביקורת שבוע 15, אז הוא אומר לי עם כניסתי "נו,את עוד באותו הריון" ...כלומר, עדיין תאומים?? אח"כ הוא אמר "נהרוג אחד אחד" וכל מיני יציאות מפגרות כאלה .. אבל הוא תותח על פרופ' מחונן והוא היה גם רופא מעקב שלי בהריון של הגדולה,אז התרגשתי יותר .

מקפצת

New member
אוי, האטימות...

איך את ממשיכה אצלו?? אני נטשתי אחד אחד עד שהגעתי לרופא נורמלי, פשוט לא הייתי מוכנה לדיבורים כאלה...

b a f i

New member
כי אני לא מחפשת שהוא יהיה חבר

שלי והוא כזה ויש לו הומור מטומטם. והוא חושב שהשמש זורחת לו מהתחת "כי את תפסיקי להגיד לי על הרופאים האלה ממכבי" ...כאילו מי ישמע.. אבל הוא מאוד מאוד מקצועי, ניתח אותי במיומנות ונלחם בשבילי להקדים לי את הקיסרי והיה איתי בהתאוששות בקיסרי ועקב ללא הפסקה-וזה מה שחשוב. אני לגמרי לא מקשיבה לקשקושים שלו ..

Bivas

New member
ברוכה הבאה

לא יכולה לעזור באף אחת מהשאלות לצערי רוצה לברך אותך על הדרך האמיצה שבחרת להמשך הריון ארוך ומשעמם

את יכולה להרגע - מכל הבחינות!

אחירון נחשב מעולה, ואני לא חושבת שיש לאף אחד מהשמות שהזכרת יתרון עליו. בנוגע למעקב אצל זיידמן - עשיתי אצלו את המעקב בהריון הקודם, שאומנם היה הריון של עובר יחיד, אבל הייתי מאוד מרוצה. מכירה מישהי שעשתה אצלו מעקב של הריון תאומים והיתה מאוד מרוצה. לדעתי, אם כרגע טוב לך איתו - תשארי בלי חשוב פעמיים! אם יתעוררו בעיות אז תחשבי מה לעשות. המון בהצלחה!

מיימיי5

New member
הרבה, רבה תודה בנות. עזרתן לי מאוד

שמחה שחיזקתן אותי להשאר אצל זיידמן, כל כך לא רוצה לעזוב אותו. הוא מדהים, מדהים, אין דברים כאלו. מלווה אותי כבר מספר חודשים בצורה הכי מדהימה שיש. הוא אישיות! זהו, סגורה על אחירון. תודה רבה והמון המון טוב!

שירישי

New member
ברוכה הבאה מיימיי../images/Emo245.gif

זו תמיד הפתעה ושוק לא קטן לשמוע מהרופא שבעצם יש שם שניים
מאחלת לך שההריון יהיה קל ותקין, ובלי שום דרמות
ו-יש לך אישור לשאול, לקטר, לשתף ככל שתרצי
כי מאתמול הפורום הזה הוא גם ה
שלך. ברוכה הבאה

מיימיי5

New member
תודה רבה, רבה. איזו קבלת פנים מרגשת../images/Emo13.gif

כן, זה שוק שאני עדיין לא יצאתי ממנו
אחרי ההפריה, כל הזמן אמרתי: "יאללה, תאומים, רוצה תאומים", אבל פתאום שזה נהיה ממשי - וואו. אין מילה אחרת חוץ משוק. נשתלתי על הכסא שלו ולא יכולתי לזוז מרוב הלם ואז אפילו השתוללתי על הכסא ומשכתי את הרופא אלי לחיבוק. חחחח. את צריכה להבין: הוא עם המתמר בתוכי ואני מושכת אותו, כדי לחבק אותו. טרלללה אני
המון תודה על האיחולים וההזמנה לבית. מקווה שיעבור תקין ובשלום. מתפללת לאלוהים ששניהם ישארו בריאים ושלמים (כי קראתי בכל מיני מקומות שאחד יכול להתמסמס והייתי בשוק, אז מתפללת ומנסה לחשוב חיובי עד הסוף). תודה ובשורות טובות, טובות לכולן!

גם אני אצל זיידמן...

יש לי שני ילדים מזיידמן (אחד מהם עוד מהתקופה שהיה לו שיער שחור...) ועכשיו הריון תאומים. כמובן שהמעקב רק אצלו!!! הוא מקסים. לא נלחץ ולא מלחיץ. צריך לדעת רק שהוא לא מזלזל, הוא פשוט לא מהרופאים שנלחצים מכל דבר או עושים עניין. לי מאוד מאוד טוב איתו לאורך שנים. ב ה צ ל ח ה

למעלה