לא לשכוח להעביר את השעון!!!

וזה גם עולה מיליון שקל בערך\:

חח אבל אם תלכי בסוף- דברי איתי, יהיה נחמד להגיד שלום וזה

ולא אמרת לי?!?!?../images/Emo46.gif

ראבק, מה כל כך קשה להגיד לי כשאתן באזור??!?!!? ועוד באכזיב שזה ליד נהריה ואני הרי שלושתרבעי מהזמן שלי בנהריה!!!!! פף!

InfeCtedShesek

New member
חחח נו :[ האמת לא חשבתי על זה.

מצטערת וגם אני הייתי הרבה בנהריה בשבוע הזה.

Furious Me

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo7.gif../images/Emo46.gif

הלוויתי לחברה שלי ג'קט אדידס שאני ממש אוהבת והשגתי בפוקס, וממש רציתי ללבוש אותו, והיא לא מוצאת אותו עכשיו. :| כאילו היא איבדה אותו פאקיט. והלוויתי לעוד מישהי את הג'ינס שאני הכי אוהבת והיא פשוט.. איבדה אותו בשבט. לפני חודש. #$%+$(^_##@@ [שאלה יהיו הצרות שלי]

Mashina Girl

New member
מה את מביאה לאחרים בגדים!!!1../images/Emo28.gif

לא מביאים. לי עדיין יש אצל כלמיני חברות שלי חולצות שהן לא מתכוונות נראה לי להחזיר. את הלקח שלי למדתי.

The Charmd One

New member
אוף זה כלכך מעצבן שזה קורה:[../images/Emo79.gif

גם לי חברה איבדה חולצה שכלכך אהבתי. [חח זה קרה בפאקינג תחילת כיתה ט' ועדיין זה כואב כאילו זה היה היום.:p] ומאז גם אני לא מלווה. ואם כן אז זה רק בטיולים וכאלה, ואז אני פשוט לוקחת אותה אליי ישר אחרי זה ומכבסת כבר בבית. קיצר- נו מור מיסטר נייס שירה. אל תלווי ושימותו כולם. ^^

EVE Lights

New member
../images/Emo32.gif הכי ג'יפה שבעולם!!!

שונאאאאאאת לחזור הביתה בחושך שונאת שונאת שונאתתתת כולה 17:30 וכבר חושך כאילו 20:00!!! הכי זין שבעולם

Miss Tika

New member
כנ"ל ;[[[[

דאטס איט, התחילו ימי ה-לחזורהביתהבחושך.
והם רק ילכו ויחמירו. עכשיו אני מסיימת ב5. בקרוב לילות לבנים בביצפר- היר איי קאמ. (הפקות הו הפקות)

EVE Lights

New member
הכי בעולם

כאילו אשכרה אני רואה תשמש שוקעת והשמיים כהים וראבק כולה 17:30 אחה"צ!! מההה!!!
לא בזין שלי חורף, באמתש לא

mkarin

New member
זה לא הוגן :[

אני ל-א אוהבת להסתובב בלילה לבד, ואם מקודם ב-7 וחצי עוד היה בסדר, עכשיו זה חושך כמו 12 בלילה!!! וכשאני חוזרת מבצפר ב-6 מה אני אמורה לעשות? לחזור בחושך? רוצה חורף- לא רוצה חושך ב-5 וחצי.

tamarosh

New member
מההה הכיייי כיף!!!

אני אוהבת חושך
ועוד מעט יהיה גשם כל היום ויהיה חורפי וכייפי ונסתובב בנעלי בית של חזרזיר ונאכל מרק עם קניידעלך כל יום. יאמ.

למעלה