לא לשכוח לאחל מזל טוב לאלפקה!

Reznik

New member
לא לשכוח לאחל מזל טוב לאלפקה!

היום היא חוגגת יום הולדת 18!!! מזל טוב אלפקה

מתי11

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo49.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif לאלפקה

מזל טוב ליום הולדתך, מאחלת אושר אהבה וכל הטוב שבעולם מתי

טליאמתי

New member
../images/Emo39.gifמזל טוב אלפקה!../images/Emo39.gif

שתזכי להרבה אושר (גם קצת עושר לא יזיק) והצלחה בכל שתרצי:) מזל טוב

יומולדת 18 ../images/Emo6.gif איפה חותמים על זה?

המון תודה למברכים! תהיתי מי יהיה זה שילשין
אתמול החבר לקח אותי למול ים - וואו, וואו, מאה פעמים וואו. כמעט כל המנות בתפריט מותרות (ומדהימות), קיבלנו כל הזמן לשולחן סלסלת פרוסות לחם חמימות וקלויות של יניב צמח עם מטבלי חמאה, כל פעם שנגמרה מיד התמלאה מחדש. באמת שאין לי מילים על המקום, חוויית המסעדה הכי טובה שלי עד היום.

Tami661

New member
טוב, עכשיו אני יכולה...

לא רציתי להסגיר את עצמי קודם, אך ברור שידעתי... גם לך ברור עכשיו מן הסתם
מזל טוב מקסימה שכמוך, הרבה אושר והנאה, בריאות ואהבה עד 120

תמי את לא נורמלית. עשית לי את היום

עד היום קראתי, התרשמתי, היה ברור מקריאה בפורום שאת פשוט מעניקה בלי גבולות. אבל מכיוון שעברתי את גיל 10, נמנעתי ממשלוחי מנות ושאר חוויות קולינריות ומלאות קלוריות, עד היום הסתפקתי בקריאה. אז תמי, המדהימה הזאת, יצרה קשר עם החבר שלי בבוקר, ופשוט הביאה לי עוגה. ככה. בלי שום תמורה, בלי שנתבקשה, אמרה לחבר שהנה ההזדמנות להפתיע אותי עם עוגה ללא גלוטן. אני עדיין בשוק. יש פה עוגה ענקית וגם עוגיות (שנק קוראים לזה?). התעלפנו, כמה טעים. יותר מאוחר מגיעה אליי חברה עם צליאק שיש לה את הספר שלך - היא לא תאמין שאת הכנת את מה שהיא תאכל
באמת, אין סוף תודה. את לא נורמלית
ואני מקווה שזו אי שפיות מדבקת (או לפחות כרונית ותמידית
)

Tami661

New member
אני נזכרת בקוריוז מצחיק סביב ה'קשר הסודי'

שיצרתי עם החבר שלך: לפני כמעט 25 שנים, כשנתי (חבר שלי אז, בעלי היום...) חגג יומולדת 24 עשיתי לו מסיבת הפתעה (אז זה היה מאוד באופנה ובאמת היתה הפתעה) גרנדיוזית. כל האירגונים היו בטלפונים (לא היו פלאפונים) והכל היה בהתלחשויות והסתודדויות - הוא כל כך כעס על ה'מאחורי הגב' שאני מתנהגת איתו ש... לקח את הדברים שלו ועזב את הדירה שלנו בטריקת דלת
אבל כמו שאפשר להבין, עם שלושה ילדים ואוטוטו חצי יובל לנישואים, הוא חזר...
מקסימה שלי, רק מי שהיה לידי היום (והיו...) יכול לספר לך באיזו התלהבות התחלתי את העשייה ברגע שהוא חזר אלי עם התשובה ש... 'אפשר'
ואפשר לומר שהאי שפיות שלי עקבית ומדבקת, אם היית שומעת איזה מבצע עשתה דברת סגל היום לאיריס אמא של נבו, היית מסכימה עם הקביעה הזו. יש מלאכים אמיתיים בפורום הזה. נשבעת לך!!!

ADEELI

New member
לא שוכחים..יום הולדת שמח אלפקה ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

שנה של עשייה ולמידה,ריגושים והפתעות והעיקר הרבה אהבה.

למעלה