לא לקטול!!!

magenta73

New member
ניקול

עצה קטנה ממני, שעברה דבר כזה, שדיברה יותר מידי מהר, יותר מידי הרבה... ושעכשיו היא... (דדדדהההההה.........) לבד... זה לא קשור אליך. זה לא קשור למשיכה שלו כלפיך. אל תכנסי לסרטים ואל תקחי את זה לשם. תעשי לעצמך טובה. הוא עייף, הגיוני. אל תתיחסי לזה כאילו זה הדבר הכי מזעזע שיכול לקרות בעולם. אם את אוהבת אותו ורוצה אותו, פשוט, תקבלי את זה בהבנה. כל עוד טוב לך והוא מספק אותך, מה רע? תביני שמספיקים לו הסרטים שלו על עצמו,, זה שאת נכנסת לסרטים לא עוזר לתופעה. להיפך. הוא רק ירגיש שהוא צריך להוכיח לך משהו, ולא לשם את רוצה לקחת את זה.

עייף? איך אפשר להיות עייף....

שיט זה הכי באסה ............. מציאה לתת לבחור וודקה בשילוב רד בול 2 כוסיות כאלה ונראה אותו עייף.

Miss Thang

New member
טוב אני כרגיל אהיה ה- Party Pooper

יש מצב (לדעתי) שלא קיימת המשיכה החייתית הזו שגורמת לו לרצות להמשיך לזיין.

אולי את לא עושה כלום והכל נופל עליו

אולי תזיזי תתחת ,תני לא לשכב ותשבי עליו תסתכלי לו בעינים תחיכי ותדברי איתו תני לו להנות מהסקס בלי שיצטרך לנפוח את נישמתו ! אולי אנלויודע אבל אולי . את רק מתולננת ולא עוזרת ,זה לא קל העסק הזה .

בואנה חוצפן!!

אם הבעיה מוכרת לך, ואתה זוכה להיות עם סוג כזה של בחורות (שלא זזות) זה בעיה שלך, ואם זה עושה לך טוב להניח שכולן כאלה אז סבבה - אבל לקבוע עליי דברים??? חוצפן!!! תאמין לי שאני לא "רק מתלוננת"!

למעלה