לא לפספס עוד שאלון
תודע לבל

גילי 69

New member
אני עבד נרצע של אוסמו ...

והמחשב שלה קרס. אז עושה בדיקת שעות...

sick and tired1

New member
מנצלשת [לעצמי?...]

להרגיש. פורסם ב8 באוקטובר 2005, 1:46 ב כללי זה לא מרגיש כלום. אפס. כלום. החיים שלי ריקים מתוכן. קמים בבוקר, הולכים לביה"ס. חוזרים. נפגשים עם מישהו, הולכים לאנשהו, חוזרים הבייתה ישנים. הימים פשוט עוברים. חוסר תכלית מוחלט. אפס גמור. כלום. אני גם רוצה להרגיש. להרגיש באמת. להרגיש מעבר לזה. להרגיש שיש שם עוד משהו שם. משהו אחר. משהו אמיתי. ניצוץ. משהו אחר. משהו לחכות לו. משהו לקום בבוקר ולדעת שיש למה להמשיך הלאה. משהו מוחשי. משהו שיהיה שם. משהו שיחכה לי. משהו שיהיה איתי. משהו. מישהו. כל דבר. רק להרגיש כבר. להרגיש מעבר לרגשות של כאב, שנאה, כעס. אני רוצה להרגיש מעבר לזה. אני רוצה יותר מזה. אני רוצה לחכות ליום שבו יקרה משהו. קשה לי . קשה לי נורא. לא רק מבחינת אוכל, והפרעה. מבחינת הכול. כל מי שבטחתי בו בגד בי. אין לי אמון בכלום. מה אמיתי? שכחתי מה זה להרגיש. ואני לא רוצה תגובות. באמת שלא. זה לא מה שאני מבקשת רק להוציא.

Bells For Her

New member
../images/Emo24.gif

מתוקה, אני מכירה כל כך טוב את הצורך הזה בתכלית, בריגוש, בטעם לחיים. אני יכולה להגיד לך, שברגע שאת באמת מספיק רוצה, ומחפש את זה, נותנת לעצמך לחוות - את גם מוצאת. את רק צריכה לתת לעצמך את האישור הזה. אוהבת
.

sick and tired1

New member
....

איך אני נותנת לעצמי אישור לזה? איך מורידים את המחסום ומרגישים? זה פשוט לא קורה. פשוט הכול נראה... חסר תכלית. כאילו כלום. הימים פשוט.. עוברים...

osnnat

New member
להרגיש

כמה שאת חושקת בזה ורוצה בזה את גם תחושי בזה... תחושי באהבה, אושר, בריאות, חיוכים... תעבדי על זה, חזק חזק לאט לאט זה יתחבר לך ואת תתחילי להרגיש את ההרגשות הקסומות האלה. את רוצה- ומגיע לך שבת שלום

sick and tired1

New member
...

שב"ש גם לך. אני מבינה את מה שאתן אומרות, את ויעל. אבל זה פשוט... לא קורה לי... זה המון זמן כבר ככה. נכון, מדי פעם יש את הדברים. אבל כל השאר. זה.. איך להגיד? ריק?... איך עושים את זה?

ב ל

New member
תודו ששוב משעמם לכם כמוני- אז גנבתי

שאלון
על עצמך 1. שם: 2. גיל: 3. מיקום בארץ: האם אתה 4. מאחר הרבה? 5. עובד? 6. אוהב את המשפחה שלך? 7. אוכל מילקי? 8. יש לך אובססיה\סטייה? 9. אוהב חורף? 10. מבריז הרבה מביצפר? 11. מדבר הרבה בטלפון? 12. מקבל ציונים טובים? 13. כותב שירים\סיפורים? 14. משתדל לאכול בריא? 15. חושב על עצמך לפני אחרים? 16. חוסך כסף? 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? 19. קונה מתנות? 20. חושב שאתה בנאדם טוב? האם אי פעם 21. שיקרת? 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? 25. ישנת עם רדיו דלוק? 26. עם טלוויזיה דלוקה? 27. לא ישנת יום שלם? 28. היית במחשב כל הלילה? 29. היית בחו"ל? 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? 32. חיבקת מישהו מפורסם? 33. הופעת על במה? 34. גנבת משהו? 35. תפסת טרמפ? 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? 37. הלכת לאיבוד? 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? 39. נשברה לך שן? 40. עישנת סיגריה? מה הדבר האחרון 41. שאכלת? 42. שקנית? 43. ספר אחרון שקראת? 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? 45. הופעה אחרונה שהיית? 46. דיסק אחרון ששמעת? 47. שיר אחרון ששמעת? 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? 51. אדם אחרון שראית? 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? 53. אדם אחרון שחיבק אותך? 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אהובים 56. צבע אהוב? 57. סרט אהוב? 58. ספר אהוב? 59. זמר\ת\להקה אהובה? 60. דיסק אהוב? 61. שיר אהוב? 62. תוכנית טלווזיה אהובה? 63. מאכל אהוב? 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? 65. מקצוע אהוב? 66. זמן ביום? 67. ממתק\חטיף אהוב? 68. אתר אהוב באינטרנט? 69. ערוץ אהוב? 70. קליפ אהוב? העדפות 71. אביב או סתיו? 72. קפה או תה? 73. כתום או צהוב? 74. טלפון או פלאפון? 75. סלקום או אורנג'? 76. שוקולד מריר או חלב? 77. שיער אסוף או פזור? 78. ירח או שמש? 79. קולה או ספרייט? 80. קור או חום? 81. אילת או חרמון? 82. עיינים ירוקות או כחולות? 83. קרמבו או גלידה? 84. לילה או יום? 85. דיסקמן או מערכת? 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? 87. השיר שלנו או מיכאלה? 88. שחור או לבן? 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? 92. פסטיגל או פיטר פן? 93. נעלי בית או יחפים? 94. סבון רגיל או נוזלי? 95. ביצפר או צבא? |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? 99. האם נהנת לענות עליו? 100. תן ציון לשאלון שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? א.מריר ב.חלב ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? 3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים ב.קרם נוגט ג.שקדים ד.דגנים ה.עוגיות ו.ריבת חלב ז.קרמל ח.אחר_____ 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן ב.אגוזי ג.טעמי ד.קליק ה.טוויקס ו.סניקרס ז.מארס ח.מקופלת ט.חטיפים של שוקולד פרה י.אחר_____ 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה ב.ורד הגליל ג.קליק אקסטרה לארג' ד.קדבורי ה.אחר______ 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? א.פרה ב.ממרחית ג.השחר העולה ד.נוטלה ה.אחר_____ 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? 10)מהו השוקולד השנוא עליך? עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד ב.גבינה ג.לימון ד.ריבת חלב ה.פירות ו.עוגת גלידה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? 4)קצפת? 5)קרמל? 6)קרם וניל? 7)מהי עוגת חלומותיך? גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? א.שוקולד ב.וניל ג.פיסטוק ד.תות ה.ריבת חלב ו.דובדבן ז.אחר_____ 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? א.וניל שוקו ב.תות בננה ג.וניל דובדבן ד.וניל מוקה אחר_______ 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? א.עוגיות ב.שוקולד צ'יפ ג.אגוזים ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') ה.חתיכות של פרי 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? א.שטראוס ב.פלדמן ג.בן אנד ג'ריס ד.אחר______ 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה?

אמ...

על עצמך 1. שם: 2. גיל: 3. מיקום בארץ: האם אתה 4. מאחר הרבה? לא 5. עובד? לא 6. אוהב את המשפחה שלך?כן 7. אוכל מילקי? לפעמים 8. יש לך אובססיה? נראה לי.. 9. אוהב חורף? בטח
10. מבריז הרבה מביצפר? לא 11. מדבר הרבה בטלפון? לא 12. מקבל ציונים טובים? הייתי ממוצעת. 13. כותב שירים\סיפורים? 14. משתדל לאכול בריא? כן 15. חושב על עצמך לפני אחרים? 16. חוסך כסף? כן 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? לא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא 19. קונה מתנות? כן 20. חושב שאתה בנאדם טוב? אולי. האם אי פעם 21. שיקרת? 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לא 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? לא 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? 25. ישנת עם רדיו דלוק? כל לילה
26. עם טלוויזיה דלוקה? בערך. 27. לא ישנת יום שלם? 28. היית במחשב כל הלילה?כן 29. היית בחו"ל? כן 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? לא 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא 33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? לא 35. תפסת טרמפ? לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא 37. הלכת לאיבוד? לא 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? כמה פעמים 39. נשברה לך שן? כן 40. עישנת סיגריה? לא!!! מה הדבר האחרון 43. ספר אחרון שקראת? שיחות עם אלוהים. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? לא זוכרת. 45. הופעה אחרונה שהיית? של ריטה 46. דיסק אחרון ששמעת? עברי לידר-זה לא אותו דבר
47. שיר אחרון ששמעת? פנים אל מול פנים- יהודה פוליקר.. עכשיו בגלגל"צ. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? יום טוב- עברי לידר. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? שירונט 51. אדם אחרון שראית? אמא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אף אחד. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? חברה שלי, אתמול. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? אותה חברה 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אף אחד. אהובים 56. צבע אהוב? כחול 57. סרט אהוב? שוקולד 58. ספר אהוב? אין ספציפי 59. זמר\ת\להקה אהובה? משינה, עברי לידר 60. דיסק אהוב? עברי לידר- זה לא אותו דבר 61. שיר אהוב? יותר מידי כאלה. 62. תוכנית טלווזיה אהובה? חברים 63. מאכל אהוב? סיני 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?... 65. מקצוע אהוב? 66. זמן ביום? לילה 67. ממתק\חטיף אהוב? שוקולד. 68. אתר אהוב באינטרנט? זה. 69. ערוץ אהוב? 70. קליפ אהוב? זכיתי לאהוב- עברי לידר(נו מה?!) העדפות 71. אביב או סתיו? סתיו 72. קפה או תה? נס קפה 73. כתום או צהוב? סתום 74. טלפון או פלאפון? אורנג' 75. סלקום או אורנג'? אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב? חלב 77. שיער אסוף או פזור? אסוף 78. ירח או שמש? ירח
79. קולה או ספרייט? קולע 80. קור או חום? קור 81. אילת או חרמון? שניהם. 82. עיינים ירוקות או כחולות? ירוקות 83. קרמבו או גלידה? גלידה. 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? שניהם. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? שתיהן 87. השיר שלנו או מיכאלה? שיר שלנו 88. שחור או לבן? שחור, לפעמים לבן. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? גם וגם. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן 93. נעלי בית או יחפים? שניהם 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי 95. ביצפר או צבא? לא יודעת
|*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? אף אחת. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? אין. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא 99. האם נהנת לענות עליו? כן. שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? ב.חלב 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? 3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים 4)מה עדיף-שוקולד רגיל 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? ד.נוטלה 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? שוקולד אגוזים 10)מהו השוקולד השנוא עליך? מריר. עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? ביתיות. 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? לא 4)קצפת? כן

אמ...

שוב: על עצמך 1. שם: סיילנס. 2. גיל: 3. מיקום בארץ: מרכז. האם אתה 4. מאחר הרבה? לא 5. עובד? לא 6. אוהב את המשפחה שלך?כן 7. אוכל מילקי? לפעמים 8. יש לך אובססיה? נראה לי.. 9. אוהב חורף? בטח 10. מבריז הרבה מביצפר? לא 11. מדבר הרבה בטלפון? לא 12. מקבל ציונים טובים? הייתי ממוצעת. 13. כותב שירים\סיפורים? כן. 14. משתדל לאכול בריא? כן 15. חושב על עצמך לפני אחרים? כן. 16. חוסך כסף? כן 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? לא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא 19. קונה מתנות? כן 20. חושב שאתה בנאדם טוב? אולי. האם אי פעם 21. שיקרת? שקרים לבנים, נחשב? 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לא 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? לא 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? לא 25. ישנת עם רדיו דלוק? כל לילה 26. עם טלוויזיה דלוקה? בערך. 27. לא ישנת יום שלם? כן. 28. היית במחשב כל הלילה?כן 29. היית בחו"ל? כן 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? לא 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? לא 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא 33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? לא 35. תפסת טרמפ? לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא 37. הלכת לאיבוד? לא 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? כמה פעמים 39. נשברה לך שן? כן 40. עישנת סיגריה? לא!!! מה הדבר האחרון 43. ספר אחרון שקראת? שיחות עם אלוהים. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? לא זוכרת. 45. הופעה אחרונה שהיית? של ריטה 46. דיסק אחרון ששמעת? עברי לידר-זה לא אותו דבר 47. שיר אחרון ששמעת? פנים אל מול פנים- יהודה פוליקר.. עכשיו בגלגל"צ. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? יום טוב- עברי לידר. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? לא הדפסתי. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? שירונט 51. אדם אחרון שראית? אמא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אף אחד. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? חברה שלי, אתמול. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? אותה חברה 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אף אחד. אהובים 56. צבע אהוב? כחול 57. סרט אהוב? שוקולד 58. ספר אהוב? אין ספציפי 59. זמר\ת\להקה אהובה? משינה, עברי לידר 60. דיסק אהוב? עברי לידר- זה לא אותו דבר 61. שיר אהוב? יותר מידי כאלה. 62. תוכנית טלווזיה אהובה? חברים 63. מאכל אהוב? סיני 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?... 65. מקצוע אהוב? ספורט(היה) 66. זמן ביום? לילה 67. ממתק\חטיף אהוב? שוקולד. 68. אתר אהוב באינטרנט? זה. 69. ערוץ אהוב? 3. 70. קליפ אהוב? זכיתי לאהוב- עברי לידר(נו מה?!) העדפות 71. אביב או סתיו? סתיו 72. קפה או תה? נס קפה 73. כתום או צהוב? סתום 74. טלפון או פלאפון? אורנג' 75. סלקום או אורנג'? אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב? חלב 77. שיער אסוף או פזור? אסוף 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט? קולע 80. קור או חום? קור 81. אילת או חרמון? שניהם. 82. עיינים ירוקות או כחולות? ירוקות 83. קרמבו או גלידה? גלידה. 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? שניהם. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? שתיהן 87. השיר שלנו או מיכאלה? שיר שלנו 88. שחור או לבן? שחור, לפעמים לבן. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? גם וגם. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן 93. נעלי בית או יחפים? שניהם 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי 95. ביצפר או צבא? לא יודעת |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? אף אחת. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? אין. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא 99. האם נהנת לענות עליו? כן. שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? ב.חלב 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? תוספות. 3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים 4)מה עדיף-שוקולד רגיל 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? ד.נוטלה 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? שוקולד אגוזים 10)מהו השוקולד השנוא עליך? מריר. עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? ביתיות. 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? לא 4)קצפת? כן (רק בשבילך בל..)

ב ל

New member
יאללהההההההההההההה

על עצמך 1. שם: ב ל 2. גיל: 21 3. מיקום בארץ: אי שם בצפון
האם אתה 4. מאחר הרבה? לעולם לא
ואם צריך אקדים בשעה
5. עובד? צריך לקבל כסף מאיפשהו 6. אוהב את המשפחה שלך? כמו שאני אוהבת את הכלב של השכנים 7. אוכל מילקי? רק עם אקסטרה קצפת 8. יש לך אובססיה\סטייה? לשוקולד- אבל אני בגמילה 9. אוהב חורף? מאוד 10. מבריז הרבה מביצפר? הלוואי והיתה לי את האפשרות 11. מדבר הרבה בטלפון? החשבון החודשי שלי יוכיח את זה 12. מקבל ציונים טובים? איפה בעבודה? 13. כותב שירים\סיפורים? לא במיוחד 14. משתדל לאכול בריא? אם שוקולד זה נחשב בריא אז כן 15. חושב על עצמך לפני אחרים? תמיד
16. חוסך כסף? צריך ללמוד מתישהו, לא?! 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? כבר אמרתי שאני חוסכת לא?! 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? היה בה שוקולד מה אני יעשה 19. קונה מתנות? אוהבת לקנות מתנות לאחרים 20. חושב שאתה בנאדם טוב? בסה"כ כן האם אי פעם 21. שיקרת? כמו שהמבחנים לקבלה לעבודה אומרים- כל בן אדם בחיים משקר 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לעולם לא! 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? לאמא שלי
24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן- לבן אדם שאני הכי אוהבת 25. ישנת עם רדיו דלוק? כן 26. עם טלוויזיה דלוקה? רדיו בטלוויזיה זה נחשב? 27. לא ישנת יום שלם? כן ואחרי זה ישנתי יומיים 28. היית במחשב כל הלילה? הפורום הזה מעסיק אותי שעות נוספות 29. היית בחו"ל? כן וסלקום שילמה על זה 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? כן- סלט חצילים 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? "במחנה" נחשב? 32. חיבקת מישהו מפורסם? מורן אייזנשטיין נחשבת? 33. הופעת על במה? אכן כן 34. גנבת משהו? לא שזכור לי 35. תפסת טרמפ? פעם אחת 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? איכססססס 37. הלכת לאיבוד? כןןןןןןןן 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?לא 39. נשברה לך שן?לא 40. עישנת סיגריה?לא מה הדבר האחרון 41. שאכלת?עוגת שוקולד- כבר הזכרתי שאני בגמילה 42. שקנית? קרם גוף של דאב 43. ספר אחרון שקראת?"מעולם לא הטחתי לך גן של ורדים 44. סרט אחרון שראית בקולנוע?"הטיסה"- סרט יפה! 45. הופעה אחרונה שהיית? לא נראה לי שאי פעם הייתי בהופעה 46. דיסק אחרון ששמעת? צרוב 47. שיר אחרון ששמעת? "dust in the wind" 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? "אהבה קטנה"- שירי מיימון 49. מה הדבר האחרון שהדפסת?המדפסת שלי לא עובדת 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)?הוטמייל 51. אדם אחרון שראית?אחותי 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? הקפ"סית שלי בצבא 53. אדם אחרון שחיבק אותך? הקפ"סית שלי בצבא 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? חברה שלי 55. אדם אחרון שצעקת עליו? חברה שלי אהובים 56. צבע אהוב?לבן 57. סרט אהוב?"ריקוד צמוד" 58. ספר אהוב?"הנסיכה שהאמינה באגדות" 59. זמר\ת\להקה אהובה?סליןןןןןן דיוןןןןן 60. דיסק אהוב?"falling in to you"-celine dion 61. שיר אהוב? יש המון 62. תוכנית טלווזיה אהובה? "רפואה שלמה" 63. מאכל אהוב? שוקולד 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? הקפ"סית שלי מהצבא 65. מקצוע אהוב?אנגלית 66. זמן ביום?בוקר 67. ממתק\חטיף אהוב?כל דבר שיש בו שוקולד 68. אתר אהוב באינטרנט?תפוז 69. ערוץ אהוב?YESWEEKEND 70. קליפ אהוב?"a new day has come" העדפות 71. אביב או סתיו?אביב 72. קפה או תה?מים 73. כתום או צהוב?צהוב 74. טלפון או פלאפון?פלאפון 75. סלקום או אורנג'?סלקום- יש ברירה- שלא יהרגו אותי על זה- יש לי דם סגול 76. שוקולד מריר או חלב?קשה לי לבחור- זה כמו לשאול- את מי אתה אוהב יותר את הבן הקטן או הגדול 77. שיער אסוף או פזור? אסוף 78. ירח או שמש?עננים 79. קולה או ספרייט?דיאט קולה 80. קור או חום? משהו ביניהם 81. אילת או חרמון?אילת 82. עיינים ירוקות או כחולות?כחולות- גם אני רוצההההה 83. קרמבו או גלידה? קרמבו 84. לילה או יום?יום 85. דיסקמן או מערכת? מערכת 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית יותר 87. השיר שלנו או מיכאלה?השיר שלנו 88. שחור או לבן?שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך?למקות לצערי 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? תלוי עם מי 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם 92. פסטיגל או פיטר פן?פיטר פן 93. נעלי בית או יחפים? יחפים 94. סבון רגיל או נוזלי?נוזלי 95. ביצפר או צבא?ברור שבית ספר- אפשר לדפוק שנ"צ שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? אין בוחרים בין הילדים 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? רגיל 3)איזה תוספת הכי טעימה? ב.קרם נוגט 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי?אוורירי 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד?חפיסה
6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? ז.מארס 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? ד.נוטלה 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם?קשה לי לבחור
10)מהו השוקולד השנוא עליך? במילוי תות או כל מילוי מוזר אחר עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות?ביתיות-ברור 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה?לא- איכס 4)קצפת?ברור 5)קרמל?לא 6)קרם וניל?לא 7)מהי עוגת חלומותיך?עוגת שכבות של הרבה סוגי קרם שוקולד אבל בלי הבסיס המגעיל גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? א.שוקולד 2)שילובי טעמים-בעד או נגד?בעד 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? א.וניל שוקו 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? ב.שוקולד צ'יפ-יאמיייי עוד שוקולד 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? ג.בן אנד ג'ריס 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש?קשה לי לבחור-במיוחד שאני לא אכלנית של גלידה 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש?בטעם לימון ופיסטוק לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה?כןןןןןןןן- אני הולכת לאכול עוגת שוקולד

עונה בכיף

על עצמך 1. שם: ירדן 2. גיל: 16 3. מיקום בארץ: ירושלים האם אתה 4. מאחר הרבה? אף פעם 5. עובד? ביביסיטר 6. אוהב את המשפחה שלך? לא 7. אוכל מילקי? לא 8. יש לך אובססיה\סטייה? יאפ 9. אוהב חורף? כן 10. מבריז הרבה מביצפר? מדי פעם 11. מדבר הרבה בטלפון? תלוי באיזו תקופה 12. מקבל ציונים טובים? בכללי הם בסדר 13. כותב שירים\סיפורים? כן 14. משתדל לאכול בריא? לא 15. חושב על עצמך לפני אחרים? לא 16. חוסך כסף? כן 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? לא, אולי רק שטויות של 4 שקלים 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא 19. קונה מתנות? למי? כשצריך אז כן, אוהבת 20. חושב שאתה בנאדם טוב? בסדר האם אי פעם 21. שיקרת? מלא 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כשהייתי קטנה ומכשפה 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן, לאמא 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא 26. עם טלוויזיה דלוקה? מלא 27. לא ישנת יום שלם? כן 28. היית במחשב כל הלילה? כן 29. היית בחו"ל?כן 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? לא נראה לי 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? אמממם עיתון בצפר נחשב? 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא 33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? כשהייתי קטנה 35. תפסת טרמפ? כן 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא לא לא 37. הלכת לאיבוד? לא זוכרת 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא 39. נשברה לך שן? לא 40. עישנת סיגריה? אכן כן הרבה מה הדבר האחרון 41. שאכלת? קורנפלקס בעע 42. שקנית? דיסקים ריקים 43. ספר אחרון שקראת? נקמה 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? וואי אמממם מדגסקר 45. הופעה אחרונה שהיית? לא זוכרת 46. דיסק אחרון ששמעת? הכבד השישה עשר 47. שיר אחרון ששמעת? love triangle 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? תן לפה ת'מקרופון 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? תמונה של אלוין איילי לימית 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? ניאופטס 51. אדם אחרון שראית? אח שלי הקטנטוש 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? ענת היועצת 53. אדם אחרון שחיבק אותך? אתי :) 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? אבא 55. אדם אחרון שצעקת עליו? מיקה אחותי אהובים 56. צבע אהוב? אדום, שחור 57. סרט אהוב? הגרינצ' 58. ספר אהוב? נקמה 59. זמר\ת\להקה אהובה? כל מיני, אוהבת שירים בודדים 60. דיסק אהוב? כנ"ל 61. שיר אהוב? bad day תן לפה ת'מיקרופון , ועוד המון 62. תוכנית טלווזיה אהובה? CSI מיאמי 63. מאכל אהוב? פיצה 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? נוש 65. מקצוע אהוב? היסטוריה ומודרני 66. זמן ביום? שעות היסטוריה ושעת שינה :) 67. ממתק\חטיף אהוב? סניקרס 68. אתר אהוב באינטרנט? neopets.com 69. ערוץ אהוב? hot 3 70. קליפ אהוב? לא רואה קליפים העדפות 71. אביב או סתיו? אביב 72. קפה או תה? אייס קפה 73. כתום או צהוב? כתום 74. טלפון או פלאפון? פלאפון 75. סלקום או אורנג'? פלאפון 76. שוקולד מריר או חלב? חלב 77. שיער אסוף או פזור? אסוף 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט? דיאט קולה לימון 80. קור או חום? קור 81. אילת או חרמון? אילת 82. עיינים ירוקות או כחולות? ירוקות 83. קרמבו או גלידה? גלידה 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? מערכת 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? ישראלית 87. השיר שלנו או מיכאלה? מיכאלה 88. שחור או לבן? שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לא לנקות אבל שיהיה נקי 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים מול פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם אבל לא על הראש 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן 93. נעלי בית או יחפים? יחפים 94. סבון רגיל או נוזלי? רגיל 95. ביצפר או צבא? ביצפר |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? על אוכל! מתי מדברים פה על העדפות אוכל בפורום על הפרעות אכילה 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? אין אחת מיוחדת 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא 99. האם נהנת לענות עליו? כן 100. תן ציון לשאלון 100 שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? א.מריר ב.חלב -
ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? תוספות 3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים ב.קרם נוגט ג.שקדים ד.דגנים ה.עוגיות
ו.ריבת חלב ז.קרמל ח.אחר_____ 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? אוורירי 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? חטיף 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן ב.אגוזי ג.טעמי ד.קליק ה.טוויקס ו.סניקרס
ז.מארס
ח.מקופלת ט.חטיפים של שוקולד פרה י.אחר_____ 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה
ב.ורד הגליל ג.קליק אקסטרה לארג' ד.קדבורי ה.אחר______ 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? א.פרה ב.ממרחית ג.השחר העולה
ד.נוטלה ה.אחר_____ 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? שוקולד שחר 10)מהו השוקולד השנוא עליך? לבן עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד
ב.גבינה ג.לימון ד.ריבת חלב ה.פירות ו.עוגת גלידה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? חנות, טופיני למשל 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? לא 4)קצפת? לא 5)קרמל? לפעמים 6)קרם וניל?לא 7)מהי עוגת חלומותיך? עוגה לא משמינה!!!!!! גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? א.שוקולד
ב.וניל ג.פיסטוק ד.תות ה.ריבת חלב ו.דובדבן ז.אחר_____ 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? בעד 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? א.וניל שוקו ב.תות בננה ג.וניל דובדבן ד.וניל מוקה אחר___קפה ושוקו____
4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? א.עוגיות
ב.שוקולד צ'יפ ג.אגוזים ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') ה.חתיכות של פרי
5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? א.שטראוס ב.פלדמן ג.בן אנד ג'ריס ד.אחר______ האגן דאס
6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? צ'אנקי מאנקי 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? מנטה ושוקולד לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה? לא בעעעע יותר מדי קלוריות בשאלון אחד

psycho maiden

New member
שווינג! [יצאתי ממצב המתנה..]

על עצמך 1. שם: שלומצה 2. גיל: 16 וחצי 3. מיקום בארץ: מרכז האם אתה 4. מאחר הרבה? לא 5. עובד?לא 6. אוהב את המשפחה שלך? מחבבת 7. אוכל מילקי? לא 8. יש לך אובססיה\סטייה? לא
9. אוהב חורף? יאפ
10. מבריז הרבה מביצפר? אממ..בואו נתחיל מזה שאני בכלל לא מגיעה לביה"ס 11. מדבר הרבה בטלפון? לא 12. מקבל ציונים טובים? אז..כשהייתי לומדת..אז כן 13. כותב שירים\סיפורים? לא 14. משתדל לאכול בריא? לא 15. חושב על עצמך לפני אחרים? לא 16. חוסך כסף? לא 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? בדר"כ על מה שאני צריכה, אבל אמא טוענת שמה שאני צריכה זה שטויות
18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? יש זמן 19. קונה מתנות? לא 20. חושב שאתה בנאדם טוב ? לא האם אי פעם 21. שיקרת? כן 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לא 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן 25. ישנת עם רדיו דלוק?כן 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן 27. לא ישנת יום שלם? כן 28. היית במחשב כל הלילה? כן 29. היית בחו"ל? לא
30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? כן, אבוקדו 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן 32. חיבקת מישהו מפורסם? כן .... מוקי
33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? כן 35. תפסת טרמפ? כן 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? איכס לא 37. הלכת לאיבוד? כן 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? כן 39. נשברה לך שן? כן 40. עישנת סיגריה? כן מה הדבר האחרון 41. שאכלת? רק התעוררתי
42. שקנית? סיגריות 43. ספר אחרון שקראת? שחפים 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? ווי... לא זוכרת.. 45. הופעה אחרונה שהיית?מוקי
46. דיסק אחרון ששמעת? סינרגיה 47. שיר אחרון ששמעת? ענארף, זה רדיו 99 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? כל העולם - מאיה & עפר ניסים 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? קופון של קסטרו [לא יצא טוב
] 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? ישראבלוג 51. אדם אחרון שראית?אמא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? וואיי...אממ...נראה לי אמא שלי 53. אדם אחרון שחיבק אותך? בר 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? האקס
[אני שונאת אותו!!! שונאאאאאאת !!! שונאת !! שונאת !!! גררררררררר ] 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אמא שלי אהובים 56. צבע אהוב? שחור 57. סרט אהוב? אפקא הפרפר, גוטיקה, הצלצול, טייקינג לייבס 58. ספר אהוב? אני כריסטאינה פ. 59. זמר\ת\להקה אהובה? מוקי
, דה קולינג 60. דיסק אהוב? מוקי - עוקף מלמעלה, בלאקפילד 61. שיר אהוב? את לא לבד - בוטן מתוק בקרקס 62. תוכנית טלווזיה אהובה? משחק מכור 63. מאכל אהוב? |ט'| 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? בר , אחיין שלי 65. מקצוע אהוב? מתמטיקה 66. זמן ביום? לילה 67. ממתק\חטיף אהוב? |ט'| 68. אתר אהוב באינטרנט?תפוזונע 69. ערוץ אהוב? ניקולודיאון 70. קליפ אהוב? לא נפסיק לחלום העדפות 71. אביב או סתיו? סתיו 72. קפה או תה? קפה 73. כתום או צהוב? כתום 74. טלפון או פלאפון? פלאפון 75. סלקום או אורנג'? אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב? חלב 77. שיער אסוף או פזור? פזור 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט? קולה |טפו ספרייט!!!| 80. קור או חום? קור 81. אילת או חרמון? חרמון 82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות 83. קרמבו או גלידה? קרמבו 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? ישראלית 87. השיר שלנו או מיכאלה? מיכאלה 88. שחור או לבן? שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? מלוכלך , שאמא תנקה 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים מול פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם כובע 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן 93. נעלי בית או יחפים? יחפים 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי 95. ביצפר או צבא? בציפר |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? הכל ההיה רגיל 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? =| 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא 99. האם נהנת לענות עליו? כן 100. תן ציון לשאלון 0.36 שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? רגיל 3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? חח מה ההבדל? 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? נראה לי חטיף 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? ד.נוטלה ["שוקולד נוטלה ואני נותן לה.."] 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? פחחחחחח 10)מהו השוקולד השנוא עליך? מריר . גוועלד. הגועל. עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? ב.גבינה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? של אמא מזתומרת 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? לא .
4)קצפת?לא .
5)קרמל?לא .
6)קרם וניל?
מה זה? 7)מהי עוגת חלומותיך? אין כזאת גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? ב.וניל 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? בעד 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? ד.וניל מוקה 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? ב.שוקולד צ'יפ 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? אין לי מושג, באמא שלכם מה זה השאלות האלה.. 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? וואיי שכחתי איך קוראים לה 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? קרח לימון בלעעע לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה? לא .. מואהחהחהחהחהחהחהחה

psycho maiden

New member
אה!!! נזכרתי !!!!!

רגע רגע שכחתי... הינה נזכרתי שוב !! מגנום זאת הגלידה הכי טעימה שיש !!!!

ארוווווווווווווווווווך !

על עצמך 2. גיל: 19 בדצמבר. אוף אני מזדקנת
3. מיקום בארץ: דרום הארץ. האם אתה 4. מאחר הרבה? לא. בד"כ מגיעה בזמן. 5. עובד? לא, אבל יש מצב שאני אתחיל לעבוד בבזק אונליין בקרוב. 6. אוהב את המשפחה שלך? מאוווווד
7. אוכל מילקי? לא ! 8. יש לך אובססיה\סטייה? אובססיה לגברים בלונדינים/גברים עם שפתיים גדולות. 9. אוהב חורף? מאווווווד ..
מתה שיגיע כבר! 10. מבריז הרבה מביצפר? כבר לא תלמידה
11. מדבר הרבה בטלפון? נופ. 12. מקבל ציונים טובים? יאפ ..
13. כותב שירים\סיפורים? לא. 14. משתדל לאכול בריא? הממ יש ימים. 15. חושב על עצמך לפני אחרים? תמיד.
16. חוסך כסף? לא. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? אם לבזבז את 3000 השקלים שקיבלתי על הליכון נחשב לשטויות אז כן.
18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? שונאת סופגניות
19. קונה מתנות? בימי הולדת כן . 20. חושב שאתה בנאדם טוב? יאפ. האם אי פעם 21. שיקרת ? ברור. מי לא שיקר?
22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לא. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן. למישהי מהכיתה של אחותי (ז') , שהתעללה בה תקופה קצרה. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? לאימא שלי, המון פעמים. בתקופה שלא הסתדרנו. 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא. 26. עם טלוויזיה דלוקה? בדרך כלל זה מה שאני עושה
27. לא ישנת יום שלם? לפני 3 שנים. כשאימא טסה לטורקיה, וחזרה ב6 בבוקר. הייתי חייבת להישאר ערה בשביל המתנות
28. היית במחשב כל הלילה? ברוב הלילות אני במחשב עד 4 לפנות בוקר. 29. היית בחו"ל? סיני נחשב?
30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? דג ממולא בכל מיני ירקות, שאימא הכינה
31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? נופ. 32. חיבקת מישהו מפורסם? סאבלימינל
33. הופעת על במה? בכיתה ו' . 34. גנבת משהו? לא
35. תפסת טרמפ? לא תופסת טרמפים עם אנשים שאנ'לא מכירה. 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? אף פעם. 37. הלכת לאיבוד? כשהלכתי להירשם לקורס לפסיכומטרי בקניון, הלכתי לאיבוד. אני חורשת על הקניון הזה, אבל עשו בו שיפוצים ולא הייתי בו איזה 4 חודשים. העבירו את כל החנויות לאגף אחר, וחשבתי שאני חולמת
זה היה מפחיד. איפה שהיה את "סטימצקי" שמו את קסטרו.
38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? שונאת את התכנית הזאת.
39. נשברה לך שן?
40. עישנת סיגריה? פעם ניסיתי , לא אהבתי
שונאת סיגריות. מה הדבר האחרון 41. שאכלת? נס קפה + 1 לחם קל עם כף דבש
(התחשק לי דבש על הבוקר .. בטח בגלל המחזור.
) 42. שקנית? 2 זוגות עגילים ל4 החורים שיש לי באוזן. 43. ספר אחרון שקראת? החוברות לפסיכומטרי נחשבות?
44. סרט אחרון שראית בקולנוע? שנים שלא הלכתי לקולנוע
! אולי "ספיידרמן". 45. הופעה אחרונה שהיית? של להקת westlife ב2001 46. דיסק אחרון ששמעת? דיסק שאחותי צרבה. 47. שיר אחרון ששמעת? עכשיו את : Rihanna - Pon De Replay 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? גיים בוייז - הזדמנות שנייה. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? איזה משהו אצל דודה שלי. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? פורום אחר. 51. אדם אחרון שראית? את אחי. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אימא שלי. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? אחותי. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? אימא. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אחותי, אתמול, כשהתאפרה עם האיפור שלי. אהובים 56. צבע אהוב? פעם זה היה וורוד, אבל לאחרונה אני מתאהבת באדום
57. סרט אהוב? רק אחד?? לא יכולה :
טיפשים בלי הפסקה
המספריים של אדוארד
טיטאניק
סיפור אהבה בלתי נשכח 58. ספר אהוב? לא קוראת ספרים. 59. זמר\ת\להקה אהובה? Delta goodrem 60. דיסק אהוב? Coast to coast של westlife
61. שיר אהוב? ריקי גל - היי שקטה
62. תוכנית טלווזיה אהובה? "הכי גאים שיש" |גאוה| 63. מאכל אהוב? פירות (בעיקר מנגו)
64. בנאדם שאתה הכי אוהב? אימא שלי. 65. מקצוע אהוב? אנגלית, ספרות. 66. זמן ביום? לילה. 67. ממתק\חטיף אהוב? אל תזכירו לי חטיפים. אכלתי לפני יומיים כמה שוקולדים וצמחו לי פצעונים מזעזעים על הסנטר!! 4 חצ'קונים צפופים זה לזה. אחי ירד עליי כל השבוע. לא מתקרבת לחטיפים/ממתקים יותר בחיים
68. אתר אהוב באינטרנט? האתר של תפוז. 69. ערוץ אהוב? ערוץ E, יס - וואי. 70. קליפ אהוב? מלי לוי - מאוהבת. העדפות 71. אביב או סתיו? סתיו ברור
72. קפה או תה? קפה. 73. כתום או צהוב? לא זה ולא זה
74. טלפון או פלאפון? טלפון. 75. סלקום או אורנג'? אורנג', דההה
76. שוקולד מריר או חלב? חלב. 77. שיער אסוף או פזור? פזור, אבל כשזה מגיע אליי - רק אסוף מתאים לי.
78. ירח או שמש? ירח . 79. קולה או ספרייט? לא זה ולא זה. 80. קור או חום? קורררררר
81. אילת או חרמון? חרמון.
82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות
כמו שלי
83. קרמבו או גלידה? לא זה ולא זה. 84. לילה או יום? לילה. 85. דיסקמן או מערכת? מערכת. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? שניהם
87. השיר שלנו או מיכאלה? ברור ש"השיר שלנו"
88. שחור או לבן? שחור. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות
90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים מול פנים. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? בלי. 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן. 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית. של הדובי
94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי. 95. ביצפר או צבא? בית ספר. |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? "אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?"
97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? זו שלמעלה
98. השאלון ארוך מידי לדעתך? כן! 99. האם נהנת לענות עליו? יאפ. 100. תן ציון לשאלון: 80 שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? תוספות. אגוזים
3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? אוורירי
5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? די לדבר על שוקולד
6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן ו.סניקרס
7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? ד.נוטלה 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? קינדר
10)מהו השוקולד השנוא עליך? מריר
עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? ו.עוגת גלידה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? ביתיות. 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? לא. 4)קצפת? כן והרבההההההה
5)קרמל? לא 6)קרם וניל? לא 7)מהי עוגת חלומותיך? אין אחת כזו. גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? ווניל. 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? בעד, אבל תלוי איזה טעמים. 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? ווניל ומנגו
4)איזה תוספות אתה אוהב בעוג

תשובותיי הכנות ../images/Emo13.gif

שאלון על עצמך 1. שם: לא משנה
2. גיל: 20 3. מיקום בארץ: מרכז. האם אתה 4. מאחר הרבה? לא 5. עובד? בצבא 6. אוהב את המשפחה שלך? מאד 7. אוכל מילקי? הייתי אוכלת בתקופה ממש טובה. 8. יש לך אובססיה\סטייה? כן, לשלמות. 9. אוהב חורף? מאד. 10. מבריז הרבה מביצפר? לא בבית ספר. הברזתי הרבה. 11. מדבר הרבה בטלפון? ככה ככה. 12. מקבל ציונים טובים? הייתי מקבלת ציונים טובים. 13. כותב שירים\סיפורים? הייתי כותבת. 14. משתדל לאכול בריא? כן.. אם הכוונה לאוכל לא משמין. 15. חושב על עצמך לפני אחרים? תלוי באיזה מצב. 16. חוסך כסף? לא. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? כן. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? כבר שנים שלא. 19. קונה מתנות? כן. 20. חושב שאתה בנאדם טוב? כן. האם אי פעם 21. שיקרת? כן. 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כן. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן. 25. ישנת עם רדיו דלוק? כן. 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן. 27. לא ישנת יום שלם? ויותר מיום שלם
28. היית במחשב כל הלילה? כן. 29. היית בחו"ל? כן. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? לא. 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן. 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא, אבל פגשתי.. 33. הופעת על במה? כן. 34. גנבת משהו? לא. 35. תפסת טרמפ? כן. 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא , איכס
37. הלכת לאיבוד? כן. 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא. 39. נשברה לך שן? כן. 40. עישנת סיגריה? כן, לפני שנייה. מה הדבר האחרון 41. שאכלת? אני שותה נס קפה, ממש כרגע - נחשב? 42. שקנית? סיגריות. 43. ספר אחרון שקראת? אני קוראת כרגע את "הזאהיר" של פאולו קאולו. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? בתול בן 40. 45. הופעה אחרונה שהיית? אביב גפן.. מזמן. 46. דיסק אחרון ששמעת? דיסק.. הממ.. ביטלס. 47. שיר אחרון ששמעת? יומולדת - ברי סחרוף. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? לא זוכרת
49. מה הדבר האחרון שהדפסת? מכתב למפקד שלי. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? סתם, תפוז ראשי. 51. אדם אחרון שראית? אמא שלי, כשיצאתי להכין נס. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? ידיד שלי.. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? חברה שלי. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? ידיד שלי.. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? פשש.. זה היה מזמן.. לא זוכרת. אהובים 56. צבע אהוב? לבן, ורוד. 57. סרט אהוב? פורסט גאמפ.. נערה בהפרעה. 58. ספר אהוב? כל הספרים של פאולו קאולו. 59. זמר\ת\להקה אהובה? אביב גפן, ברי סחרוף, פינק פלויד, ביטלס. 60. דיסק אהוב? אביב גפן 3. 61. שיר אהוב? THE END OF THE WORLD 62. תוכנית טלווזיה אהובה? חברים, סיינפלד.. 63. מאכל אהוב? אממ רביולי.. ולא אכלתי את זה כבר שנים. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? אבא. 65. מקצוע אהוב? ספרות, תאטרון. 66. זמן ביום? ערב. 67. ממתק\חטיף אהוב? דוריטוס.. I guess.. 68. אתר אהוב באינטרנט? תפוז - פורומים
69. ערוץ אהוב? אממ YTV 70. קליפ אהוב? אין. העדפות 71. אביב או סתיו? סתיו. 72. קפה או תה? קפה. 73. כתום או צהוב? כתום. 74. טלפון או פלאפון? פלאפון. 75. סלקום או אורנג'? סלקום?
76. שוקולד מריר או חלב? חלב. 77. שיער אסוף או פזור? פזור. 78. ירח או שמש? ירח. 79. קולה או ספרייט? גם וגם..
80. קור או חום? קור. 81. אילת או חרמון? חרמון. 82. עיינים ירוקות או כחולות? ירוקות. 83. קרמבו או גלידה? קרמבו. 84. לילה או יום? יום.. בלילה מחשבות רבות מידי
85. דיסקמן או מערכת? מערכת.. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? ישראלית. 87. השיר שלנו או מיכאלה? השיר שלנו. 88. שחור או לבן? לבן. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים מול פנים
91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם.. 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן. 93. נעלי בית או יחפים? יחפים. 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי!!! 95. ביצפר או צבא? צבא. |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? לא היתה..
97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? הממ השאלה על אקזיט
98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא. 99. האם נהנת לענות עליו? כן. 100. תן ציון לשאלון - 8.5 שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? סתם הכי פשוט.. חלב! א.מריר ב.חלב ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? רגיל. 3)איזה תוספת הכי טעימה? לא טעים. א.אגוזים ב.קרם נוגט ג.שקדים ד.דגנים ה.עוגיות ו.ריבת חלב ז.קרמל ח.אחר_____ 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? רגיל. 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? קובייה מחפיסה - גם עברו שנים מאז.. 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? לא יודעת, לא אוכלת כאלה. א.פסק זמן ב.אגוזי ג.טעמי ד.קליק ה.טוויקס ו.סניקרס ז.מארס ח.מקופלת ט.חטיפים של שוקולד פרה י.אחר_____ 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? פרה. א.פרה ב.ורד הגליל ג.קליק אקסטרה לארג' ד.קדבורי ה.אחר______ 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? השחר העולה כמובן!! שוקולד הילדות שלי! לא טעמתי אותו מגיל 8, ואני עדיין יכולה לשחזר את הטעם בפה
א.פרה ב.ממרחית ג.השחר העולה ד.נוטלה ה.אחר_____ 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? 10)מהו השוקולד השנוא עליך? עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? גבינה. א.שוקולד ב.גבינה ג.לימון ד.ריבת חלב ה.פירות ו.עוגת גלידה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? 4)קצפת? 5)קרמל? 6)קרם וניל? 7)מהי עוגת חלומותיך? אין. גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? ממ תות? א.שוקולד ב.וניל ג.פיסטוק ד.תות ה.ריבת חלב ו.דובדבן ז.אחר_____ 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? וניל דובדבן אולי.. א.וניל שוקו ב.תות בננה ג.וניל דובדבן ד.וניל מוקה אחר_______ 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? לא אוהבת. א.עוגיות ב.שוקולד צ'יפ ג.אגוזים ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') ה.חתיכות של פרי 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? לא יודעת. א.שטראוס ב.פלדמן ג.בן אנד ג'ריס ד.אחר______ 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? אין לי שמץ
7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? אממ לימון? לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה? לא.. אבל אחלה שאלון

~תשובותי~ |שלום לכולם!|../images/Emo9.gif

1. שם: אודליה 2. גיל: 18 3. מיקום בארץ: מכפת'ך
האם אתה 4. מאחר הרבה? וואלה לא 5. עובד? NO 6. אוהב את המשפחה שלך? כן! 7. אוכל מילקי? לא 8. יש לך אובססיה\סטייה? וואלה לא 9. אוהב חורף? יאפ
10. מבריז הרבה מביצפר? חחח לא אני על תנאי....... 11. מדבר הרבה בטלפון? קצת הרבה חחחח כן 12. מקבל ציונים טובים? בינתיים וואלה אנערף תחילת שנה 13. כותב שירים\סיפורים? בקטנה שירים 14. משתדל לאכול בריא? כן 15. חושב על עצמך לפני אחרים? עד שהבנתי שכולם חושבים על עצמם 16. חוסך כסף? לא 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? או או
18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? NOT
19. קונה מתנות? לפעמים 20. חושב שאתה בנאדם טוב? כן. האם אי פעם 21. שיקרת? יאפ 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כן 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? חחחחחחח בטח 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן.. 25. ישנת עם רדיו דלוק? כן 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן 27. לא ישנת יום שלם? אכן . 28. היית במחשב כל הלילה? חחחח רק פעם אחת?? 29. היית בחו"ל? לא..... הלוואי:'( 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? ממ נראה לי.. 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן!!! במשחק של פ"ת! 32. חיבקת מישהו מפורסם? כן נטליה אוריירו שהיא היתה בתל השומר 33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? כן אבל שהייתי קטנה 35. תפסת טרמפ? כן 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? חחחחח לא רק שלא הוספתי מים חמים הוספתי תה!! שהיינו בגדנ"ע היה שתי סטנדים אחד של מיים חמים ואחד של תה והיה לילה ולא ראיתי בעעע 37. הלכת לאיבוד? כן שהייתי קטנה 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? מזהה?! לאא 39. נשברה לך שן? כן..
40. עישנת סיגריה? כן מה הדבר האחרון 41. שאכלת? מרק עוף 42. שקנית? שוקולד 43. ספר אחרון שקראת? לא זוכרת.. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? את מטורפת אתה חתיך 45. הופעה אחרונה שהיית? דניאל סלומון 46. דיסק אחרון ששמעת? צרוב 47. שיר אחרון ששמעת? אהבה קטנה 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? אהבה קטנה 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? דברים מאתר הברכות הישראלי 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? אתר בדיחות 51. אדם אחרון שראית? מזתומרת אחרון??? אני רואה אנשים כל הזמן חחח 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? חברה שלי ~ לא משנה שמות ~ 53. אדם אחרון שחיבק אותך? הרבה חיבקו אותי לא זוכרת 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? איל /אדם / משה חחחחח והמבין יבין. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אחותי אהובים 56. צבע אהוב? שחור 57. סרט אהוב? חופשיות על הבר 58. ספר אהוב? אשראם 59. זמר\ת\להקה אהובה? אבריל לאבין 60. דיסק אהוב? 61. שיר אהוב? חיפשתי אהבה 62. תוכנית טלווזיה אהובה? מישהו שומר עליי 63. מאכל אהוב? כרוב של אסתר 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? ............ 65. מקצוע אהוב? מחשבים 66. זמן ביום? 67. ממתק\חטיף אהוב? אפורפו במבה 68. אתר אהוב באינטרנט? 69. ערוץ אהוב? ויועעעעע 70. קליפ אהוב? העדפות 71. אביב או סתיו? סתיו 72. קפה או תה? תה 73. כתום או צהוב?כתום 74. טלפון או פלאפון? פלא 75. סלקום או אורנג'? אורנ'ג 76. שוקולד מריר או חלב? חלב 77. שיער אסוף או פזור? גם וגם 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט?קולע 80. קור או חום? קור.. 81. אילת או חרמון? אילת 82. עיינים ירוקות או כחולות? ירוקות 83. קרמבו או גלידה? קרמבו 84. לילה או יום? לילה 85. דיסקמן או מערכת? דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לועזית 87. השיר שלנו או מיכאלה? שיר שלנו..למרות שאני אישית ראיתי מיכאלה 88. שחור או לבן? שחור!! 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? תלוי במצברוח 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? שחנ"ש = פנים מול פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם 92. פסטיגל או פיטר פן? פסטיגל 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי.. 95. ביצפר או צבא? ביצפר! |*ולסיום... +++הסיום היה צריך להיות בסיום מה עכשיו קשור שוקולד+++ 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה?וואלה לא יודעת 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? ^_^ 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? קצת כן חחח 99. האם נהנת לענות עליו?כן בייחוד שעכשיו אני מתה משעמום. 100. תן ציון לשאלון : אם זה מ1-5 אז 4. :]]]]]]]]]] שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? א.מריר ב.חלב -
ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? עם תוספות
3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים
ב.קרם נוגט
ג.שקדים ד.דגנים ה.עוגיות
ו.ריבת חלב
ז.קרמל
ח.אחר_____ 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי?|רגיל| 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? |גם וגם|
אבל חטיף שוקולד 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן
ב.אגוזי
במיוחד... ג.טעמי
ד.קליק ה.טוויקס ו.סניקרס ז.מארס ח.מקופלת
ט.חטיפים של שוקולד פרה י.אחר_____ 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה ב.ורד הגליל
ג.קליק אקסטרה לארג' ד.קדבורי ה.אחר______ 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? א.פרה ב.ממרחית ג.השחר העולה ד.נוטלה
ה.אחר_____ 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם?
10)מהו השוקולד השנוא עליך? עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד
ב.גבינה
ג.לימון ד.ריבת חלב
ה.פירות ו.עוגת גלידה
2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות?נקנו בחנות 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה?
4)קצפת?
5)קרמל? 6)קרם וניל? 7)מהי עוגת חלומותיך? עוגת קצפת עם דובדנים
עם ריבת חלב עם אגוזים ועוגיות יאאא גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? א.שוקולד ב.וניל ג.פיסטוק
ד.תות ה.ריבת חלב
ו.דובדבן ז.אחר_____ 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? א.וניל שוקו ב.תות בננה ג.וניל דובדבן
ד.וניל מוקה אחר_______ 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? א.עוגיות
ב.שוקולד צ'יפ ג.אגוזים
ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') ה.חתיכות של פרי 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? א.שטראוס
ב.פלדמן ג.בן אנד ג'ריס ד.אחר______ 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה? כן כוסומוססססססססססס:'(

למעלה