לא לפספס עוד שאלון
תודע לבל

sick and tired1

New member
זה רק אני או ש...

השאלונים האלה ממש חוזרים על עצמם. ונורא השקעתי! תקראו! צומי! חחחחחחחח . שם: שמור במערכת.. פחחח... 2. גיל: 14... 3. מיקום בארץ: בצפון. האם אתה 4. מאחר הרבה? אני לאאאא מאחרת. 5. עובד? לא. 6. אוהב את המשפחה שלך? לא. 7. אוכל מילקי? כן :-\. 8. יש לך אובססיה\סטייה?
9. אוהב חורף? כן. 10. מבריז הרבה מביצפר? כן. 11. מדבר הרבה בטלפון? כן. 12. מקבל ציונים טובים? לפעמים. 13. כותב שירים\סיפורים? לא. 14. משתדל לאכול בריא? כן. אבל לא הולך לי. 15. חושב על עצמך לפני אחרים? כן. 16. חוסך כסף? מנסה. אבל אין פחחח. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? כן. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא... 19. קונה מתנות? לא. 20. חושב שאתה בנאדם טוב? לא. האם אי פעם 21. שיקרת? כן.. המון! 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כן. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן. 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא. 26. עם טלוויזיה דלוקה? לא. 27. לא ישנת יום שלם? כן. 28. היית במחשב כל הלילה? כן. 29. היית בחו"ל? כן. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? כל כך הרבה פעמים... 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? לא. 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא. 33. הופעת על במה? כן. 34. גנבת משהו? כן. 35. תפסת טרמפ? כן. 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? לא... בעעע. 37. הלכת לאיבוד? כן... זה היה נורא מפחיד. 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לאאאאאאאא 39. נשברה לך שן? אאוץ'. לא. 40. עישנת סיגריה? כן. מה הדבר האחרון 41. שאכלת? פנקייק אירופאי! יאמי! 42. שקנית? דיאט קולה אתמול בסרט. 43. ספר אחרון שקראת? הארי פוטר חחחחחחחחחח 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? "הטיסה". סרט טוב אבל קצת חופר. 45. הופעה אחרונה שהיית? זה היה מזמן... 46. דיסק אחרון ששמעת? של קלי קלרקסון
. 47. שיר אחרון ששמעת? clifornication 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? דפנה ודודידו... פחחחחחחח. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? עבודה בביולוגיה. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? msn 51. אדם אחרון שראית? אבא. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אמממ... אחותי. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? חברה שלי. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? אחותי. 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אבא. אהובים 56. צבע אהוב? שחור. 57. סרט אהוב? קוראים לי סם... 58. ספר אהוב? המקרה המוזר של הכלב בשעת לילה. 59. זמר\ת\להקה אהובה? גרינדיי
60. דיסק אהוב? אין. 61. שיר אהוב? הממממ.... אין... 62. תוכנית טלווזיה אהובה? אבודים... |אייקון של אבל| 63. מאכל אהוב? אוכל סיני!!! 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? אין. 65. מקצוע אהוב? היסטוריה וחג"פ. 66. זמן ביום? אין. 67. ממתק\חטיף אהוב? הממממ... טעמי. 68. אתר אהוב באינטרנט? תפוז. 69. ערוץ אהוב? ערוץ 3. 70. קליפ אהוב? אין... העדפות 71. אביב או סתיו? אביב. 72. קפה או תה? קפה. 73. כתום או צהוב? צהוב. 74. טלפון או פלאפון? פלאפון. 75. סלקום או אורנג'? אורנג'. 76. שוקולד מריר או חלב? מריר. 77. שיער אסוף או פזור? פזור. 78. ירח או שמש? שמש. 79. קולה או ספרייט? קולה. 80. קור או חום? קור. 81. אילת או חרמון? אילת. 82. עיינים ירוקות או כחולות? כחולות. 83. קרמבו או גלידה? גלידה. 84. לילה או יום? לילה. 85. דיסקמן או מערכת? מערכת. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? רק לועזית. 87. השיר שלנו או מיכאלה? מיכאלה. 88. שחור או לבן? שחור. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות. 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? בפון. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? עם כובע. 92. פסטיגל או פיטר פן? פסטיגל. 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית. 94. סבון רגיל או נוזלי? רגיל. 95. ביצפר או צבא? בצפר. |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? שאלה 36. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? שאלה 36. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לא. 99. האם נהנת לענות עליו? כן. 100. תן ציון לשאלון שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? א.מריר 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? רגיל. 3)איזה תוספת הכי טעימה? ב.קרם נוגט 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? אוורירי. 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? חטיף שוקולד. 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? טעמי, מארס, ושוקולד פרה. 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? לאונידס!!!!!!!! 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? א.פרה 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? לאונידס!!!! 10)מהו השוקולד השנוא עליך? סניקרס. עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? סימפוניה! 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? שנקנו בחנות. 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? לא. 4)קצפת ? כןןןןןןן 5)קרמל? בעעעעעעעעע 6)קרם וניל? כןןןןןןןןןן 7)מהי עוגת חלומותיך? סימפוניה- 3 שכבות מוס שוקולד ועוד שוקולד לבן על.. יאמי... גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? א.שוקולד 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? נגד. 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? א.וניל שוקו. 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? א.שטראוס 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? גלידת שוקו רגילה. 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? פסיפלורה. לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה? כן. רוע!!!

Bells For Her

New member
גם אני ../images/Emo13.gif

על עצמך 1. שם: יעל. 2. גיל:בקרוב 18. 3. מיקום בארץ: מושבה רחוקה. האם אתה 4. מאחר הרבה? לא, ממש לא. 5. עובד? כן. 6. אוהב את המשפחה שלך? כן. 7. אוכל מילקי? לא. 8. יש לך אובססיה\סטייה? יותר מדי...
9. אוהב חורף? כן. 10. מבריז הרבה מביצפר? אממ, לא הייתי מבריזה יותר מדי. הכל במידה :) 11. מדבר הרבה בטלפון? זה בא בתקופות. 12. מקבל ציונים טובים? יחסית כן. 13. כותב שירים\סיפורים? לא כל כך. 14. משתדל לאכול בריא? חחחחחחחח... נגיד שכן, אני הרי אוכלת לפי תפריט
15. חושב על עצמך לפני אחרים? זה דווקא משהו שאני מנסה לעשות יותר בזמן החארון... לפעמים הולך, לפעמים לא. 16. חוסך כסף? בערך. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? לא. 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא. 19. קונה מתנות? לא יותר מדי. 20. חושב שאתה בנאדם טוב? לא. האם אי פעם 21. שיקרת? כן. 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? לא. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן
24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? לא. 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא. 26. עם טלוויזיה דלוקה? כן. 27. לא ישנת יום שלם? כן. 28. היית במחשב כל הלילה? כן. 29. היית בחו"ל? כן. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? לא. 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן. 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא. 33. הופעת על במה? כן. 34. גנבת משהו? לא. 35. תפסת טרמפ? לא. 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? חחח לא. 37. הלכת לאיבוד? כן. 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? לא. 39. נשברה לך שן? לא. 40. עישנת סיגריה? כן. מה הדבר האחרון 41. שאכלת? תפוח. 42. שקנית? אוכל בסופר. 43. ספר אחרון שקראת? כפרה/איאן מקויאן. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? וואו, זה היה ממזמן.. אני אפילו לא זוכרת
45. הופעה אחרונה שהיית? סיימון וגרפונקל
46. דיסק אחרון ששמעת? סיימון וגרפונקל
47. שיר אחרון ששמעת? America/ Simon & Garfunkel 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? Tom's Diner/ Suzanna Vega 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? פחח לא זוכרת. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? גוגל. 51. אדם אחרון שראית? אמא שלי. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? וואו. אני לא זוכרת. 53. אדם אחרון שחיבק אותך? אחותי. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? ... 55. אדם אחרון שצעקת עליו? בטח אמא שלי. אהובים 56. צבע אהוב? צהוב. 57. סרט אהוב? שיער, ריקוד מושחת, לפרק את הארי, עגבניות ירוקות מטוגנות, מגנוליות מפלדה,זמר החתונות
, כולם אומרים אני אוהב אותך. 58. ספר אהוב? לא יודעת. 59. זמר\ת\להקה אהובה? נו, יש המון. אני אלך על טורי אימוס. 60. דיסק אהוב? וואו. איך אני יכולה לענות על זה?? 61. שיר אהוב? נו, באמת... 62. תוכנית טלווזיה אהובה? סינפלד/חוק וסדר. 63. מאכל אהוב? עין עם בגט
, או מאפה טרי. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? נראה לי שאחותי. 65. מקצוע אהוב? ספרות/תנ"ך/פיזיקה/כימיה/לשון. 66. זמן ביום? ערב-לילה. 67. ממתק\חטיף אהוב? טוויקס. 68. אתר אהוב באינטרנט? נראה לי שפע. 69. ערוץ אהוב? 8. 70. קליפ אהוב? מאיפה לי?? העדפות 71. אביב או סתיו? שניהם. 72. קפה או תה? תה. 73. כתום או צהוב? צהוב. 74. טלפון או פלאפון? טלפון. 75. סלקום או אורנג'? סלקום. 76. שוקולד מריר או חלב? חלב. 77. שיער אסוף או פזור? פזור. 78. ירח או שמש? לא יודעת. 79. קולה או ספרייט? ספרייט. קולה זה מקור כל הרוע. 80. קור או חום? לא יודעת. תלוי. 81. אילת או חרמון? אילת. 82. עיינים ירוקות או כחולות? ירוקות. 83. קרמבו או גלידה? גלידה. 84. לילה או יום? לילה. 85. דיסקמן או מערכת? מערכת. 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? לא יודעת. 87. השיר שלנו או מיכאלה? מיכאלה. 88. שחור או לבן? לבן. 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות!! 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? בלי. 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן. 93. נעלי בית או יחפים? נעלי בית. 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי. 95. ביצפר או צבא? בית ספר!! *ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? לא זוכרת כבר. 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? זאת. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? כן. 99. האם נהנת לענות עליו? לא. 100. תן ציון לשאלון: 5. שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? לא אגוזים. 3)איזה תוספת הכי טעימה? דגנים עוגיות 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? רגיל. 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? חפיסת. 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? טוויקס. 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? הרשיס לבן עם עוגיו זה שלמות! 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? כמובן שנוטלה. 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? אווו... הבלגי שאמא שלי קונה כשהיא שם, של החברה עם הסמל של האריות. פשוט... אתן לא יודעת מה זה שוקולד עד שטעמתן את זה. 10)מהו השוקולד השנוא עליך? האלו מהבונבונירות בטעם קפה. עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? יש עוגת פאי לימון של אמא שלי שאני נורא אוהבת. גם עוגת שוקולד של אמא שלי. עוגת שכבות מוס שוקולד לבן וחלב
, 2פאי צפוחים, עוגת שזיפים של אמא שלי. 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? ביתיות! 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? לא. 4)קצפת? לא. 5)קרמל? לא. 6)קרם וניל? לא. 7)מהי עוגת חלומותיך? מה שהוזכר למעלה
גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? בצק עוגיות של בן אנד ג'ריס. 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? מממ... לא יודעת. 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? עבור. 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? ריבת חלב. 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? בן אנד ג'ריס. 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? גלידריה מדהימה שיש פה בעיר... יאמי
7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? לא יודעת. לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה? לא, אכלתי צהריים לא מזמן

../images/Emo27.gif

על עצמך 1. שם: מעיין 2. גיל: 18 וחצי 3. מיקום בארץ: חיפה האם אתה 4. מאחר הרבה? כן 5. עובד?לא (אלא אם צבא נחשב עבודה) 6. אוהב את המשפחה שלך?לא 7. אוכל מילקי?כן 8. יש לך אובססיה\סטייה? כן 9. אוהב חורף?לא אכפת לי 10. מבריז הרבה מביצפר?לא 11. מדבר הרבה בטלפון?לא 12. מקבל ציונים טובים?כן 13. כותב שירים\סיפורים?לא 14. משתדל לאכול בריא?לא 15. חושב על עצמך לפני אחרים?כן 16. חוסך כסף?כן 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?לא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?לא 19. קונה מתנות?אממ לעיתים רחוקות 20. חושב שאתה בנאדם טוב?לא האם אי פעם 21. שיקרת?ברור 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כן 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן 25. ישנת עם רדיו דלוק? לא 26. עם טלוויזיה דלוקה? לא 27. לא ישנת יום שלם? כן 28. היית במחשב כל הלילה? כן 29. היית בחו"ל? כן 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? אממ.. כן 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? כן 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא 33. הופעת על במה? כן 34. גנבת משהו? כן אבל לא בכוונה 35. תפסת טרמפ? כן פעם 1 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? חחחח איכס לא! 37. הלכת לאיבוד? נראה לי שכן 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? אממ לא נראה לי חחח.. 39. נשברה לך שן? לא 40. עישנת סיגריה? לא מה הדבר האחרון 41. שאכלת? רוגלך 42. שקנית? אממ..אייס תה 43. ספר אחרון שקראת? האלכמאי 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? בקולנוע?? מדגסקר 45. הופעה אחרונה שהיית? וואו.. מ-ז-מ-ן.. אין לי מושג 46. דיסק אחרון ששמעת? עיברי לידר האנשים החדשים 47. שיר אחרון ששמעת? אממ.. לא זוכרת זה היה אתמול 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? וואט איף גאד וואז וואן אוף אס! 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? באמשלי אנלא זוכרת 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? פורום תמיכה נפשית 51. אדם אחרון שראית? אבא שלי 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? אחותי 53. אדם אחרון שחיבק אותך? אממ.. מישהו.. 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? אחותי 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אמא שלי נראה לי אהובים 56. צבע אהוב? לאדעת 57. סרט אהוב? יש המון- ממנטו, מועדון קרב, אפקט הפרפר.. יש עוד.. 58. ספר אהוב? כל החיים לפניו 59. זמר\ת\להקה אהובה? אמינם 60. דיסק אהוב? אממ.. אין לי מושג 61. שיר אהוב? אממ לא יודעת 62. תוכנית טלווזיה אהובה? ג'ואן מארכדיה 63. מאכל אהוב? פיצה 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? אין כזה 65. מקצוע אהוב? פסיכולגיה, תנך 66. זמן ביום? לילה 67. ממתק\חטיף אהוב? דובונים. 68. אתר אהוב באינטרנט? לא יודעת 69. ערוץ אהוב? אממ.. נראה לי 3 70. קליפ אהוב? יש המון יפים- כרגע עולה לי קליפ אחד של קולדפליי שהולך אחורה וזה נורא מגניב =] העדפות 71. אביב או סתיו? אביב 72. קפה או תה? קפה 73. כתום או צהוב? כתום 74. טלפון או פלאפון? פלאפון 75. סלקום או אורנג'? לא יודעת 76. שוקולד מריר או חלב? חלב 77. שיער אסוף או פזור? פזור 78. ירח או שמש? ירח 79. קולה או ספרייט? לא זה ולא זה 80. קור או חום? פושר 81. אילת או חרמון? לא יודעת 82. עיינים ירוקות או כחולות? שניהם 83. קרמבו או גלידה? גלידה 84. לילה או יום? לאיודעת 85. דיסקמן או מערכת? דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? העיקר שתהיה איכותית 87. השיר שלנו או מיכאלה? חחח מיכאלה 88. שחור או לבן? לא יודעת 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? לנקות 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים אל פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? לא כזה משנה לי.. 92. פסטיגל או פיטר פן? פיטר פן רולזזז 93. נעלי בית או יחפים? יחפים 94. סבון רגיל או נוזלי? נוזלי 95. ביצפר או צבא? שתיהם אותו סיוט |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? "ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?" 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? "כתום או צהוב?" 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? לעע.. אוהבת שאלונים 99. האם נהנת לענות עליו? כן 100. תן ציון לשאלון חחחח עזבו אותי באמאשכם שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? א.מריר ב.חלב ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? תוספות אבל תלוי איזה.. 3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים ב.קרם נוגט ג.שקדים ד.דגנים ה.עוגיות ו.ריבת חלב ז.קרמל ח.אחר_____ 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? אורירי 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? חטיף 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן ב.אגוזי ג.טעמי ד.קליק ה.טוויקס ו.סניקרס ז.מארס ח.מקופלת ט.חטיפים של שוקולד פרה י.אחר_____ 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה ב.ורד הגליל ג.קליק אקסטרה לארג' ד.קדבורי ה.אחר______ 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? א.פרה ב.ממרחית ג.השחר העולה
ד.נוטלה ה.אחר_____ 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? לא יודעת 10)מהו השוקולד השנוא עליך? שוקולד עם יין או סוג אחר של אלכוהול וגם שוקלד תפוז, דובדבנים, מנדרינה אנערף עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד ב.גבינה ג.לימון ד.ריבת חלב ה.פירות ו.עוגת גלידה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? תלוי באיכות 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה?לא 4)קצפת? יאפ! 5)קרמל? לא 6)קרם וניל? יאפ! 7)מהי עוגת חלומותיך? זה לוקח יותר מדי זמן לתאר..
גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? א.שוקולד ב.וניל ג.פיסטוק ד.תות ה.ריבת חלב ו.דובדבן ז.אחר: שוקולד בלגי 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? בעד! 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? א.וניל שוקו ב.תות בננה ג.וניל דובדבן ד.וניל מוקה אחר: אני לא יודעת עכשיו- צריכה לראות את המבחר 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? א.עוגיות ב.שוקולד צ'יפ ג.אגוזים ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') ה.חתיכות של פרי 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? אין לי שמץ! א.שטראוס ב.פלדמן ג.בן אנד ג'ריס ד.אחר______ 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש?לא יודעת... 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? גלידת ליצ'י, פיסטוק, כל פרי אחר שלא צריך להיות טעם של גלידה! לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה? האמת שדווקא לא!

summer723

New member
לא מאמינה שעונה על זה...

האם אתה 4. מאחר הרבה? תמיד מאחרת. אבל באמת תמיד תמיד. 5. עובד? כן :/ 6. אוהב את המשפחה שלך? פחחחח 7. אוכל מילקי? כן :/ אין על מילקי עם הקצפת קפה!!!! 8. יש לך אובססיה\סטייה? יש יותר מידי. 9. אוהב חורף? לא ממש 10. מבריז הרבה מביצפר? כשהיה ב"X היתי מבריזה המון. 11. מדבר הרבה בטלפון? די כן. 12. מקבל ציונים טובים? סבירים. 13. כותב שירים\סיפורים? לא. 14. משתדל לאכול בריא? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 15. חושב על עצמך לפני אחרים? תלוי מי לפני. 16. חוסך כסף? לא אין לי מה לחסוך. 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות? לא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה? לא 19. קונה מתנות? כן משתדלת לפחות 20. חושב שאתה בנאדם טוב? לא נראה לי :/ האם אי פעם 21. שיקרת? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? כן, היה מגיע לה! 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? כן היה מגיע למי שעשיתי לו את זה. 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? כן. אומרת לכם אני בן אדם רע :/ 25. ישנת עם רדיו דלוק? הרבה. 26. עם טלוויזיה דלוקה? לא. 27. לא ישנת יום שלם? כן לצערי... 28. היית במחשב כל הלילה? כן לצערי. 29. היית בחו"ל? כן. 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? כן, אוף. :/ 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? לא וטוב שכך. 32. חיבקת מישהו מפורסם? לא למה לחבק מפורסמים? 33. הופעת על במה? ביסודי נחשב? 34. גנבת משהו? כן :/ 35. תפסת טרמפ? כן, חחחחחחחח 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? עדיין לא. אבל מי יודע... 37. הלכת לאיבוד? כרגע אבודה... 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? מה? 39. נשברה לך שן? כן. בינתיים רק חלב טפו טפו טפו 40. עישנת סיגריה? לא מה הדבר האחרון 41. שאכלת?*טריגר* 42. שקנית? חלב 43. ספר אחרון שקראת? בסימן ונוס 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? וואו. לא זוכרת :/ 45. הופעה אחרונה שהיית? עברי לידר המלך!!!!! היה סופני! 46. דיסק אחרון ששמעת? מטרופולין. 47. שיר אחרון ששמעת? עכשיו יש שלח לי שקט בגלגלצ.... 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? "הינני כאן" 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? עבודה אחרונה שהגשתי באוגוסט. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? ישר באתי לפה. זה הבית. 51. אדם אחרון שראית? שותפה שלי. 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? בקבוצה :/ זה כמה אנשים 53. אדם אחרון שחיבק אותך? האנשים בקבוצה (חיבוק אחרי הבכי) 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? פיית האומץ 55. אדם אחרון שצעקת עליו? לא זוכרת. זה בטח היה מזמן. אהובים 56. צבע אהוב? ירוק 57. סרט אהוב? אמילי. 58. ספר אהוב? אין משו 59. זמר\ת\להקה אהובה? היהודים, עברי, סאבג' גארדן.... 60. דיסק אהוב? כרגע מראיה קארי הדיסק הראשון שלה ואלאניס הדיסק ליטל פיל. 61. שיר אהוב? IRIRS GOO GOO 62. תוכנית טלווזיה אהובה? עמוק באדמה 63. מאכל אהוב? אוכל באופן כללי. אבל המילקי נפלא. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?
65. מקצוע אהוב? כל הריאלים פרט לפיזיקה. 66. זמן ביום? כשאני ישנה. 67. ממתק\חטיף אהוב? ציטוס קטשופ 68. אתר אהוב באינטרנט? תפוזונות 69. ערוץ אהוב? אין אין אין על ערוץ 2!!! כי אחד זה ממש לא משהו. 70. קליפ אהוב? האנשים שם עירומים יושבים כאלה... לא זוכרת שם השיר. העדפות 71. אביב או סתיו? סתיו 72. קפה או תה? קפה!!!!!!!!!! מכורה קשה. 73. כתום או צהוב? כתום. 74. טלפון או פלאפון? בזק! 75. סלקום או אורנג'? אותו חרא. 76. שוקולד מריר או חלב? לבן! הכי הכי טעים! 77. שיער אסוף או פזור? תלוי מתי. 78. ירח או שמש? שמש 79. קולה או ספרייט? ספרייט (דיאט) שולט! 80. קור או חום? חום. 81. אילת או חרמון? אילת. 82. עיינים ירוקות או כחולות? חום. 83. קרמבו או גלידה? ברור שגלידה!!!! 84. לילה או יום? יום. 85. דיסקמן או מערכת? מערכת בפוווווול 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? גם וגם 87. השיר שלנו או מיכאלה? האאאאאאא? 88. שחור או לבן? שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? מלוכלך. אני ג'יפה... 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? פנים מול פנים אם כי בפון לעיתים יותר קל. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? בלי. שונאת את הכובעים המפגרים האלה. 92. פסטיגל או פיטר פן? לא זה ולא זה. 93. נעלי בית או יחפים? יחפים. 94. סבון רגיל או נוזלי? רק נוזלי! 95. ביצפר או צבא? לא זה ולא זה. |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? לנקות או לא. אני אשקרה שקלתי לנקות לרגע אבל, עזבו... 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? כל השאלות על האוכל לא משהו תאמת. 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? סביר. 99. האם נהנת לענות עליו? היה נחמד. 100. תן ציון לשאלון 87 על האוכל לא עונה.

noa ktana

New member
עונה גם.. למרות שכותבת חדשה../images/Emo9.gif

שאלון על עצמך 1. שם:
נועה 2. גיל:17
3. מיקום בארץ:
מרכז האם אתה 4. מאחר הרבה?
מנסה לא 5. עובד?
לא
6. אוהב את המשפחה שלך?
כן 7. אוכל מילקי?
כן 8. יש לך אובססיה\סטייה?
כן... 9. אוהב חורף?
כן 10. מבריז הרבה מביצפר?
לא
11. מדבר הרבה בטלפון?
כן 12. מקבל ציונים טובים?
מנסה לפחות 13. כותב שירים\סיפורים?
לא 14. משתדל לאכול בריא?
15. חושב על עצמך לפני אחרים?
תלוי לפני מי. 16. חוסך כסף?
מנסה 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?
לא 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?
לא 19. קונה מתנות?
כן 20. חושב שאתה בנאדם טוב?
בסדר האם אי פעם 21. שיקרת?
כן 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה?
לא 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף?
כן 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו?
כן 25. ישנת עם רדיו דלוק?
כן 26. עם טלוויזיה דלוקה?
כן 27. לא ישנת יום שלם?
כן 28. היית במחשב כל הלילה?
כן 29. היית בחו"ל?
כן 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל?
כן 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?
עיתון מקומי אם נחשב.. 32. חיבקת מישהו מפורסם?
כן 33. הופעת על במה?
כן 34. גנבת משהו?
לא 35. תפסת טרמפ?
לא 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?
לא 37. הלכת לאיבוד?
כן 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?
לא 39. נשברה לך שן?
לא 40. עישנת סיגריה?
כן מה הדבר האחרון 41. שאכלת?
42. שקנית?
מתנת יומולדת לחברה טובה. 43. ספר אחרון שקראת?
100 ילדים שלי. 44. סרט אחרון שראית בקולנוע?
לא זוכרת.. 45. הופעה אחרונה שהיית?
רוק עצמאות? 46. דיסק אחרון ששמעת?
דיסק שאחי הכין.. 47. שיר אחרון ששמעת?
תראו אותי.. 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש?
אותו אחד.. 49. מה הדבר האחרון שהדפסת?
עבודת הגשה בהיסטוריה. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)?
וואלה 51. אדם אחרון שראית?
אמא 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה?
חברה טובה. 53. אדם אחרון שחיבק אותך?
דודה 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון?
חברה טובה. 55. אדם אחרון שצעקת עליו?
מניחה שאבא אהובים 56. צבע אהוב?
שחור/כחול/סגול. 57. סרט אהוב?
נראה לי שחופשיות על הבר.. למרות שלא ראיתי אותו איזה 3 שנים, אבל פעם ממש אהבתי אותו (יש אותו הערב בטלויזיה..!) 58. ספר אהוב? + 59. זמר\ת\להקה אהובה? + 60.דיסק אהוב?+ 61. שיר אהוב?
יש הרבה בקטגוריות האלה.. 62. תוכנית טלווזיה אהובה?
63. מאכל אהוב?
הרבה יותר מידי. 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?
לא מהמשפחה? החברה הטובה מקודם.. 65. מקצוע אהוב?
תולדות. 66. זמן ביום?
ערב 67. ממתק\חטיף אהוב?
|
68. אתר אהוב באינטרנט?
69. ערוץ אהוב?
2 נראה לי 70. קליפ אהוב?
העדפות 71. אביב או סתיו?
סתיו (מסמל שהחורף מגיע) 72. קפה או תה?
תה 73. כתום או צהוב?
מממ כתום 74. טלפון או פלאפון?
טלפון 75. סלקום או אורנג'?
לא יודעת.. 76. שוקולד מריר או חלב?
מריר 77. שיער אסוף או פזור?
פזור 78. ירח או שמש?
ירח 79. קולה או ספרייט?
ספרייט 80. קור או חום?
קור 81. אילת או חרמון?
חרמון 82. עיינים ירוקות או כחולות?
ירוקות 83. קרמבו או גלידה?
גלידה 84. לילה או יום?
לילה 85. דיסקמן או מערכת?
מערכת 86. מוזיקה ישראלית או לועזית?
תלוי. 87. השיר שלנו או מיכאלה?
88. שחור או לבן?
שחור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך?
לנקות 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים?
פנים מול פנים 91. סווטשרט - עם כובע או בלי?
עם כובע 92. פסטיגל או פיטר פן?
פיטר פן 93. נעלי בית או יחפים?
יחפים 94. סבון רגיל או נוזלי?
נוזלי 95. ביצפר או צבא?
ביצפר? |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה?
"פסטיגל או פיטר פן?" 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה?
אותה אחת? 98. השאלון ארוך מידי לדעתך?
לא 99. האם נהנת לענות עליו?
כן 100. תן ציון לשאלון
85 ?

../images/Emo39.gif

שאלון על עצמך 1. שם:לינור 2. גיל:רכה בשנים 3. מיקום בארץ:חור במרכז=/ האם אתה 4. מאחר הרבה?משתדלת.. 5. עובד?מדי פעם 6. אוהב את המשפחה שלך?בדרך כלל 7. אוכל מילקי?לאXP 8. יש לך אובססיה\סטייה?המון 9. אוהב חורף?לפעמים 10. מבריז הרבה מביצפר?תגדירו הרבה... 11. מדבר הרבה בטלפון?לא,טלפון זה רוע 12. מקבל ציונים טובים?טובים?מע זה טובים? 13. כותב שירים\סיפורים?אכן 14. משתדל לאכול בריא?תמיד^^ 15. חושב על עצמך לפני אחרים?לא 16. חוסך כסף?לאממש...אני יותר מוכשרת בלאבד אותו 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?האמת,אני משתדלת להתרחק מכסף כמע שיותר..יש לי עבר לא חביב איתו 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?לא,תודע 19. קונה מתנות?עדיף כבר להביא צ'ק לא?(עצלנית שאני) 20. חושב שאתה בנאדם טוב?מקווה האם אי פעם 21. שיקרת?גם ברגע זע,כשאני אכחיש את היותי שקרנית מדופלמת 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה?לא שזכור לי.. 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? הו,כן!התענוג 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו?לכרית שלי... 25. ישנת עם רדיו דלוק?דיסקמן נחשב? 26. עם טלוויזיה דלוקה?תפקיד הטלוויזיע בחיי היא להרדים אותי.. 27. לא ישנת יום שלם?הייתי קורבה.. 28. היית במחשב כל הלילה?כמעט 29. היית בחו"ל?הו,כןXD 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל?אני לא מסתכנת באכילת אוכל חיי... 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון?לא,וטוב שכך... 32. חיבקת מישהו מפורסם?תגדיר מפורסם.. 33. הופעת על במה?כן|מבט מאוהב| 34. גנבת משהו?מסטיק..תפסתם אולי על חם 35. תפסת טרמפ?זו אחת הסטיות שלעי 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים?טוב,אפילו אני לא עד כדאי כך נדושה 37. הלכת לאיבוד?כן,גם בעצמי 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף?מה זע? 39. נשברה לך שן?עוד לא 40. עישנת סיגריה?עוד לא...(עוד לא?) מה הדבר האחרון 41. שאכלת?א.ערב 42. שקנית?וואלה?לא זוכרת 43. ספר אחרון שקראת?עץ הדומים תפוס 44. סרט אחרון שראית בקולנוע?אני צריכה להיזכר..זה היה כל כך מזמן... 45. הופעה אחרונה שהיית?גמזע היה מזמן 46. דיסק אחרון ששמעת?שומעת רק מהנגן...לא חבל על הכסף? 47. שיר אחרון ששמעת?"יש לך אותי"
48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? השיר הנ"K 49. מה הדבר האחרון שהדפסת?המדפסת שלי שווקע חיים דיי מזמן.. 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)?ניראה לי שישראבלוג(כן,אני בוגדת בתפוז...אז?) 51. אדם אחרון שראית?אחותי הקטנה
52. אדם אחרון שראה אותך בוכה?אמא 53. אדם אחרון שחיבק אותך?אמא 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון?לימע
55. אדם אחרון שצעקת עליו?אמא
אהובים 56. צבע אהוב?אדום שחרחר... 57. סרט אהוב?הזע עם טוביע צפיר והנכדים שלו... 58. ספר אהוב?הארי פוטר 59. זמר\ת\להקה אהובה?אין כזה 60. דיסק אהוב?אין כזה! 61. שיר אהוב?יותר מדי כאלו 62. תוכנית טלווזיה אהובה?פיכסעע 63. מאכל אהוב?להתחיל לימנות את כולם? 64. בנאדם שאתה הכי אוהב?רק אחד?! 65. מקצוע אהוב?ספורט...מה הפלא,הוא זה שמחזיק לי את התעודה.. 66. זמן ביום?משתנה 67. ממתק\חטיף אהוב?הממ...ניראה לי שגלידת תות 68. אתר אהוב באינטרנט?אתר? 69. ערוץ אהוב?אין אחד כזה.. 70. קליפ אהוב?^^ העדפות 71. אביב או סתיו?אביב 72. קפה או תה?תה 73. כתום או צהוב?כתום! 74. טלפון או פלאפון?אי-מייל.. 75. סלקום או אורנג'?מטעמים אידיאולוגים,אורנג' 76. שוקולד מריר או חלב?עם כבר שוקולד אז רק לבן.. 77. שיער אסוף או פזור?אני אישית לא אוהבת כשזה מתנפח....הוא משווק לי מראה מפחיד יות רמתמיד 78. ירח או שמש?שמש.... 79. קולה או ספרייט?מיים! 80. קור או חום?חום 81. אילת או חרמון?אילת
82. עיינים ירוקות או כחולות?ירוקות,מעניין למע...
) 83. קרמבו או גלידה?גלידה! 84. לילה או יום?תלוי מתי ואיפה 85. דיסקמן או מערכת?דיסקמן 86. מוזיקה ישראלית או לועזית?העיקר הבריאות 87. השיר שלנו או מיכאלה?הרשו לי להקיא... 88. שחור או לבן?אפור 89. לנקות או להשאיר מלוכלך?אוי לי עם אמא שלעי הייתה רואה זאת..אבל,מלוכלך,אני מחלשי האופי האלו שלא מסוגלים להזיז את עצמם למטרות טובות כמו סדר(מטרות טובות?!) 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? זה מול זה.. 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? בלי 92. פסטיגל או פיטר פן? מע? 93. נעלי בית או יחפים? יחפים 94. סבון רגיל או נוזלי?נוזלי...=/ 95. ביצפר או צבא? לויודעת..שניהם לא נשמעים משו |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה?זו! 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה?זו... 98. השאלון ארוך מידי לדעתך?לא,תמשיכו,יש לי את כל הזמן בעול,גמככה לא תכננתי לישון היום 99. האם נהנת לענות עליו?את האמת המיופה או הכנה? 100. תן ציון לשאלון: 10!...מתוך 100.. שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב?לא אוהבת שוקולד א.מריר ב.חלב ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות?לא אוהבת שוקולד 3)איזה תוספת הכי טעימה?נמלים חיות מטוגנות היטב.. א.אגוזים ב.קרם נוגט ג.שקדים ד.דגנים ה.עוגיות ו.ריבת חלב ז.קרמל ח.אחר_____ 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי?עדיף לקחת חלב,לימזוג לכוס ולהתענג. 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד?אני אישית מעדיפה עוגת תפוחים טובה... 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים?לויודעת וגם לא מעוניינת לדעת.. א.פסק זמן ב.אגוזי ג.טעמי ד.קליק ה.טוויקס ו.סניקרס ז.מארס ח.מקופלת ט.חטיפים של שוקולד פרה י.אחר_____ 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה?מע? א.פרה ב.ורד הגליל ג.קליק אקסטרה לארג' ד.קדבורי ה.אחר______ 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים?אוייש,זה עושה לי בחילעע א.פרה ב.ממרחית ג.השחר העולה ד.נוטלה ה.אחר_____ 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם?אממ..לא יודעת 10)מהו השוקולד השנוא עליך?שוקולד נקודה! עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה?גבינה
א.שוקולד ב.גבינה ג.לימון ד.ריבת חלב ה.פירות ו.עוגת גלידה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות?ביתיות! 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה?לא 4)קצפת?לא 5)קרמל?לא 6)קרם וניל?לא 7)מהי עוגת חלומותיך?גבינה,עם תותים,ג'לי,ופירורי בסקוויטים..הו,התענוג גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך?תות,מנגו,פסיפלורה,לימון,להמשיך?! א.שוקולד ב.וניל ג.פיסטוק ד.תות ה.ריבת חלב ו.דובדבן ז.אחר_____ 2)שילובי טעמים-בעד או נגד?בעד,אין כמו תות-לימון 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים?תות לימון א.וניל שוקו ב.תות בננה ג.וניל דובדבן ד.וניל מוקה אחר_______ 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה?מע הקשר עוגה עכשיו? א.עוגיות ב.שוקולד צ'יפ ג.אגוזים ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') ה.חתיכות של פרי 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות?שטראוס א.שטראוס ב.פלדמן ג.בן אנד ג'ריס ד.אחר______ 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש?תות-של סטראוס.. 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש?וניל,כל וניל...וגם רום,ושוקולד.. לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה?לאממש... יותר חשק רב להקיא. עצוב?

אוייי משעמם לי../images/Emo70.gif

על עצמך 1. שם:
חסוי. 2. גיל:
חסוי. [חייי] 3. מיקום בארץ:
חסוי. האם אתה 4. מאחר הרבה?
מאוייד
5. עובד?
בפנסיה. 6. אוהב את המשפחה שלך?
ב-ארור. 7. אוכל מילקי?
8. יש לך אובססיה\סטייה?
לייקקקקק דההה
9. אוהב חורף?
כע. 10. מבריז הרבה מביצפר?
פיייייי המון המון [אבל זה כבר עבר
] 11. מדבר הרבה בטלפון?
המוןןןןןןןן. 12. מקבל ציונים טובים?
תלוי. 13. כותב שירים\סיפורים?
כע. 14. משתדל לאכול בריא?
פחחחחחחחח. 15. חושב על עצמך לפני אחרים?
אני אגואיסטית גאה.
16. חוסך כסף?
ממש [לא
] 17. מבזבז כסף בעיקר על שטויות?
יש משו אחר חוץ משטויות??? 18. אכלת כבר סופגנייה לכבוד חנוכה?
עדיין לא. 19. קונה מתנות?
כע [בהנחה שיש כסף] 20. חושב שאתה בנאדם טוב? האם אי פעם 21. שיקרת? 22. פגעת במישהו בכוונה תחילה? 23. ניתקת למישהו את הטלפון בפרצוף? 24. אמרת למישהו שאתה שונא אותו? 25. ישנת עם רדיו דלוק? 26. עם טלוויזיה דלוקה? 27. לא ישנת יום שלם? 28. היית במחשב כל הלילה? 29. היית בחו"ל? 30. אכלת משהו שנשבעת לעצמך שלא תאכל? 31. הופיעה תמונה שלך בעיתון? 32. חיבקת מישהו מפורסם? 33. הופעת על במה? 34. גנבת משהו? 35. תפסת טרמפ? 36. אכלת מנה חמה בלי להוסיף מים חמים? 37. הלכת לאיבוד? 38. ראית "אקזיט" מההתחלה עד הסוף? 39. נשברה לך שן? 40. עישנת סיגריה? מה הדבר האחרון 41. שאכלת? 42. שקנית? 43. ספר אחרון שקראת? 44. סרט אחרון שראית בקולנוע? 45. הופעה אחרונה שהיית? 46. דיסק אחרון ששמעת? 47. שיר אחרון ששמעת? 48. שיר אחרון שנתקע לך בראש? 49. מה הדבר האחרון שהדפסת? 50. אתר אחרון שביקרת בו(לפני זה)? 51. אדם אחרון שראית? 52. אדם אחרון שראה אותך בוכה? 53. אדם אחרון שחיבק אותך? 54. אדם אחרון שדיברת איתו בטלפון? 55. אדם אחרון שצעקת עליו? אהובים 56. צבע אהוב? 57. סרט אהוב? 58. ספר אהוב? 59. זמר\ת\להקה אהובה? 60. דיסק אהוב? 61. שיר אהוב? 62. תוכנית טלווזיה אהובה? 63. מאכל אהוב? 64. בנאדם שאתה הכי אוהב? 65. מקצוע אהוב? 66. זמן ביום? 67. ממתק\חטיף אהוב? 68. אתר אהוב באינטרנט? 69. ערוץ אהוב? 70. קליפ אהוב? העדפות 71. אביב או סתיו? 72. קפה או תה? 73. כתום או צהוב? 74. טלפון או פלאפון? 75. סלקום או אורנג'? 76. שוקולד מריר או חלב? 77. שיער אסוף או פזור? 78. ירח או שמש? 79. קולה או ספרייט? 80. קור או חום? 81. אילת או חרמון? 82. עיינים ירוקות או כחולות? 83. קרמבו או גלידה? 84. לילה או יום? 85. דיסקמן או מערכת? 86. מוזיקה ישראלית או לועזית? 87. השיר שלנו או מיכאלה? 88. שחור או לבן? 89. לנקות או להשאיר מלוכלך? 90. שיחות נפש בטלפון או פנים מול פנים? 91. סווטשרט - עם כובע או בלי? 92. פסטיגל או פיטר פן? 93. נעלי בית או יחפים? 94. סבון רגיל או נוזלי? 95. ביצפר או צבא? |*ולסיום... 96. מה הייתה השאלה הכי מוזרה בשאלון הזה? 97. מה הייתה השאלה הכי דפוקה? 98. השאלון ארוך מידי לדעתך? 99. האם נהנת לענות עליו? 100. תן ציון לשאלון שוקולד: 1)איזה סוג שוקולד אתה הכי אוהב? א.מריר ב.חלב ג.לבן 2)שוקולד רגיל או עם תוספות? 3)איזה תוספת הכי טעימה? א.אגוזים ב.קרם נוגט ג.שקדים ד.דגנים ה.עוגיות ו.ריבת חלב ז.קרמל ח.אחר_____ 4)מה עדיף-שוקולד רגיל או אוורירי? 5)מה עדיף-חפיסת שוקולד או חטיף שוקולד? 6)איזה חטיף שוקולד הכי טעים? א.פסק זמן ב.אגוזי ג.טעמי ד.קליק ה.טוויקס ו.סניקרס ז.מארס ח.מקופלת ט.חטיפים של שוקולד פרה י.אחר_____ 7)איזה חפיסת שוקולד הכי טעימה? א.פרה ב.ורד הגליל ג.קליק אקסטרה לארג' ד.קדבורי ה.אחר______ 8)איזה ממרח שוקולד הכי טעים? א.פרה ב.ממרחית ג.השחר העולה ד.נוטלה ה.אחר_____ 9)מהו השוקולד הכי טעים בעולם? 10)מהו השוקולד השנוא עליך? עוגות: 1)איזה עוגה הכי טעימה? א.שוקולד ב.גבינה ג.לימון ד.ריבת חלב ה.פירות ו.עוגת גלידה 2)איזה עוגות אתה מעדיף-שנקנו בחנות או ביתיות? 3)האם אתה אוהב דובדבנים על העוגה? 4)קצפת? 5)קרמל? 6)קרם וניל? 7)מהי עוגת חלומותיך? גלידות: 1)מהו טעם הגלידה האהוב עליך? א.שוקולד ב.וניל ג.פיסטוק ד.תות ה.ריבת חלב ו.דובדבן ז.אחר_____ 2)שילובי טעמים-בעד או נגד? 3)איזה שילוב טעמים הכי טעים? א.וניל שוקו ב.תות בננה ג.וניל דובדבן ד.וניל מוקה אחר_______ 4)איזה תוספות אתה אוהב בעוגה? א.עוגיות ב.שוקולד צ'יפ ג.אגוזים ד.סירופ כלשהו(שוקולד,מייפל,ריבת חלב וכו') ה.חתיכות של פרי 5)איזו חברה מייצרת את הגלידות הכי טובות? א.שטראוס ב.פלדמן ג.בן אנד ג'ריס ד.אחר______ 6)מהי הגלידה הכי טעימה שיש? 7)מהי הגלידה הכי מגעילה שיש? לסיכום: 1)יש לך תאבון בגלל השאלון הזה?

ב ל

New member
ואחרי שהזכירו לי - מכירה לכן

להזיז היום את השעון שעה אחת אחורה

osmolit2

New member
מנצלשת- ../images/Emo133.gif ../images/Emo42.gif../images/Emo26.gif../images/Emo186.gif

מעניין אותי מאד איך
עובד. בעוד פחות מ-10 דקות מחליפים שעון לעונה האהובה עלי. וממש כמו חששות באג 2000, עולות בי תהיות מטרידות. נניח שהודעה נכתבה בשעה 1:16 לפני תזוזת המחוגים. ונניח כעת כי הודעה נכתבה "כאילו" ב- 2:06, אבל זז אחורה, אז למעשה ב- 1:06. מה
יעשה
ההגיון אומר שזו שמתוייגת תחת 1:06 , נקרא לה הודעה ב', צריכה להיות מעל להודעה של 1:16, נקרא לה הודעה א'. אולם, אם תפוז עובד לפי השוואת זמנים, מה שיקרה זה שהודעה א' תחשב כמעודכנת יותר, כהודעה מאוחרת יותר. או שתפוז בכלל לא עושה חישובים כאלה, ובכל פעם שיש תגובה או הודעה, כל נגיעה מקפיצה מעלה. נסתרות דרכי
אך נוכל לחשוף אותן ממש בעוד כמה דקות. השאלה אם אהיה מספיק ערה ומשועממת לשם כך.
לילה טוב ועונה נעימה שתבוא עלינו. בא לי כבר פוך ומרק.

גילי 69

New member
אוסמו מתעקשת לבדוק

אם בגלל שההודעה הזו משעה כביכול מוקדמת יותר היא תקפוץ מעל ההודעה שמעליה... אווווו... תעלומית.

אויייי

קררררררררררררעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אותי
זה היה מצחיק מצחיק
אני חייבת להודות.

גילי 69

New member
../images/Emo32.gif נמאס לי לחשב אחוזים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

אנשי השנה הפך להיות פרויקט מתמטי משהו... גררר. זה מה שיש לי להגיד.

למעלה