לא להאמין

עלה קטן1

New member
לא להאמין

הבת שלי בת 7.5 שאלה היום בסעודה את בעלי "האם מותר לשים בושם?" בעלי ענה " אחרי הסעודה אני יבדוק בשולחן ערוך" הבת "באיזה כרך?" בעלי "נראה לי ב'" אחרי חמש דקות הגברת פתחה כרך ב' דיני סיכה בשבת והיא מביאה לבעלי את הספר ואומרת לו "לא מופיעה בושם מופיעה שמן אסור למרפא אבל לדברים אחרים מותר" נשארנו עם פה פעור

רוזהלי

New member
עלה קטן

לבת

את יודעת

שאשת רבי ישראל יעקב פישר זצ"ל (אב"ד העדה החרדית) הייתה עונה בשאלות בהלכה ובפרט בשאלות של טהרה.. יש לך סיכוי לרבנית בבית. הרבה נחת יהודית חסידית

עלה קטן1

New member
בדיוק היום

מישהי חידשה לי ששידוך של בנות נמדד לפי הלמדנות של האחים(בנים) שלהם. אז אני עכשיו יכולה להיות רגועה שאצלי זו האחות קובעת
יש לי רק בנות...

את יודעת מה באמת מעניין כתוב הנושא

אשה יבדוק באחיה מעניין למה[אשתי מספרת לי שאחיה הקטן זרק עליה אבן,יש לה סימן ליד הגבה.אחיה הגדול עשה לה זעזוע מח]ניראה לי שצריך ליבדוק ליפני חתונה מה הבנים עוללו למשודכת/tapuzforum/images/Emo3.gif‏.ומצד שני כתוב ר`ב בנים דומים לאחי האם.אז,במקרה שלי אני צריך לידאאאוווג/tapuzforum/images/Emo8.gif

פרומית1

New member
אצלי כמעט כולם דומים למשפחה שלי

וברוך ה' אני לא צריכה לדאוג,רק בעלי מסכן צריך להתמודד עם חבורה בעלי אנרגיה וראשים חזקים

למה הוא צריך לדאוג

מבנים בעלי ראשים חזקים? האם רמזת אעפס שהוא ...... כסיל ?????? לענ"ד אם כדברך כן הוא וודאי שהוא מאושר

מקסים...פשוט מקסים

יש לקוות שאת לא משדרת את זה לילדים שהם שמים את אביהם בכיס....... וקחי משהו מנסיון החיים שלי שהוא לא כזה גדול ולא כזה מתוחכם אבל זה גם משהו: כשאנחנו לא מעריכים את מה שעומד מולנו יכולות להיות לזה שתי סיבות: 1) מה שעומד למולנו אכן מעורר באובייקטיביות הערכה מועטה בלבד 2) אנחנו לא מעריכים את מה שעומד למולנו כי אנחנו לא באמת מבינים את מה שעומד למולנו

פרומית1

New member
אני מקווה שלא התכוונת ברצינות

מעריכים אותו מאד אך שונים מממנו מאד מאד....

מה? יש לך רק בנות?

בואי נעשה החלפות. יש לי חברה שהתוכנית המקורית שלהם היה שהם יביאו רק 4 ילדים הם תמיד דיברו על כך שלא צריך משפחה ברוכת ילדים. והיום יש לה כבר 7 בנות והיא אומרת שעד שלא יהיה בן היא לא מפסיקה. אני רוצה מאד בת..

למעלה