לא להאמין שגם לזה יש פורום

HyperD

New member
לא להאמין שגם לזה יש פורום

ורק השבוע גיליתי שיש פורום א-מיניים אז בכנות , כל הכבוד אני מתנגד להביא ילדים , עוד מגיל צעיר אני חושב שזה המון אחראיות, ואני לא רואה את עצמי אדם אחראי מספיק בשביל זה (דווקא מישהו אמר לי , שצריך להיות אחראי בשביל להודות שאתה לא אחראי :) ואני תומך ומחזק ואנחנו חיים בעידן , שיותר ויותר אנשים מסכימים עם הטענה הזאת. זה מה שקורה באירופה , למשל אצל המקומיים אנחנו חיים בעולם שיש כל כך הרבה עניין וטיולים ואפשרות לפתח תחביבים , שאנשים בוחרים יותר להשקיע ולהנות ולהסתפק עם מה שיש , כרגע אבל דבר אחד אני מבטיח כמה שזה נשמע ציני , בעוד 10 שנים , שכל חבריי יהיו נשואים פלוס ילדים אני מבטיח לחזור לפה ולהנות מחברת אנשים ללא ילדים כי אני מרגיש שהבדידות תאכל אותי

RacheLeob

New member
אבל למה שתהיה בודד?../images/Emo13.gif

ילדים זה לא הכל בחיים
אפשר לגדל חברים, בן\בת זוג, בע"ח, צמחים והכי חשוב - את עצמך! אין שום סיבה להיות בודד רק כי אין ילדים

HyperD

New member
אהבתי את שרשמת

ולכן צירפתי את זה למחברת הציטטות הגדולה שלי - עם הניק שלך כמובן באמת, שאני חושב על זה אני דוד כיפי לאחיינית בת שנה וחצי, שכל האמאהות ברחבי הפארקים באזור השרון וגוש דן מקנאות באבא כזה, אבל אני תמיד מסביר שאני רק הדוד . אז הן מחייכות בהקלה , ומורידות את הפרצוף המאיים והמאוכזב מהבעל :) ואני מטפל באהבה בכלבת הבוקסר של חברים שלי אז כן , יש אמת בדברייך

RacheLeob

New member
איזה יפהפה!

וואו! והצחקת אותי עם הקטע של האמהות...
כמו בסרטים, הא?

Jeannie

New member
למה לחכות עשר שנים?

אתה יכול לבלות פה כבר מעכשיו. ברוכים הבאים.

efroch99

New member
ברוך הבא!../images/Emo140.gif

אני מאמינה שתמצא מעגל חברתי משלך גם בגילאי השלושים. זה בהחלט אפשרי. הקהילה שלנו הולכת וגדלה. היום רבים מהאנשים ממעגל החברים שלי - הם אנשים שהכרתי פה בפורום.

חבל, בעוד עשר שנים הפורום לא יהיה קיים

כמו שאין פורום ללא רוצים לגדל חתולים או משהו. לסתם דבר רגיל שלא דורש הסבר - אין פורום.

HyperD

New member
בוקר טוב

אני מבין אותך אולי הפורום הזה יעזור לי להתגבר על החרדה הנוראית שבמציאת זוגיות, אפילו בשביל ההנאה ההדדית. ולא ההרתעות הזאת , שאני מרגיש , בגלל שלא נעים לי שאני לא רוצה להביא ילדים, והבחורה תתאכזב. תודה על הקבלת פנים החמה מכולן

Shanice

New member
יש לי חשש אחר

החשש שלי שבעוד כמה שנים הפורום יסגר ע"י צנזורה דתית חשוכה. אני רוצה להאמין שאני טועה ויצר הישרדות של החילונים לא התנוון לגמרי.

את רצינית?!?!? ../images/Emo12.gif

באמת את חוששת מעליית הדת, מכפייה וצנזורה? מעניין... החשש שלי הוא בכלל מכיוון אחר - אם נהיה כאן עד אז :)

meedas

New member
אני איתך

אם כי אני בספק אם הסגירה תהיה מוגבלת לפורום הזה... אינטרנט זה "מוקצה" באופן כללי, אז כל הרעיון של חופש מידע ממילא יעלם יחד עם כל שביב חופש אחר. יצר ההישרדות של החילונים חי ובועט, אבל הוא יוביל אותנו לברוח מהמדינה, לא להשאר ולהלחם עליה. עצוב, אבל זה מה יש.

למעלה