לא להאמין מה החולירות מפונקות מסוגלות לכתוב על מצבה של נפטרת קורונה.

כוכבית מצויה

Well-known member
"נרצחה במחלקת הקורונה": סערה בעקבות כיתוב על מצבת אישה - וואלה! חדשות (walla.co.il)

כמובן גם שהאישה גם לא התחסנה.

פשוט אין גבול לטמטום , הרוע, וחוסר האחריות של חלק מהאנשים. :mad:
למה לא להאמין? רואים כאן בפורום מידי יום סילופים ושקרים מצד מתנגדי החיסונים. לפחות אחד מהם הודה בפה מלא שהוא בכוונה לוקח חלק מידיעה ומעוות אותו.
מקווה שהן בית החולים והן הסגל שטיפל באישה יתבעו את בני המשפחה שכתבו את זה על המצבה. מקווה שיתבעו גם את עושה המצבות. ושבית המשפט יעבוד מהר ויפסוק פיצויים גדולים לכל אחד מהתובעים.

אלפיני

Well-known member
למה לא להאמין? רואים כאן בפורום מידי יום סילופים ושקרים מצד מתנגדי החיסונים. לפחות אחד מהם הודה בפה מלא שהוא בכוונה לוקח חלק מידיעה ומעוות אותו.
מקווה שהן בית החולים והן הסגל שטיפל באישה יתבעו את בני המשפחה שכתבו את זה על המצבה. מקווה שיתבעו גם את עושה המצבות. ושבית המשפט יעבוד מהר ויפסוק פיצויים גדולים לכל אחד מהתובעים.
קראתי שוב . לפי הכתבה לא ברור עדיין האם מדובר בבני המשפחה או סתם אנשים שהשחיתו את המצבה. אבל בהחלט אם ניתן ליצור קשר ישיר למי שביצע את המעשה מגיע לו להיתבע על הסתה.

כוכבית מצויה

Well-known member
קראתי שוב . לפי הכתבה לא ברור עדיין האם מדובר בבני המשפחה או סתם אנשים שהשחיתו את המצבה. אבל בהחלט אם ניתן ליצור קשר ישיר למי שביצע את המעשה מגיע לו להיתבע על הסתה.
לפי טמקא החתן הוא זה שכתב את זה על המצבה. הבעל טוען שזה ימחק אבל שהם חושבים לתבוע את בית החולים על טיפול לקוי.

דיברגנט חדש

Well-known member
לפי טמקא החתן הוא זה שכתב את זה על המצבה. הבעל טוען שזה ימחק אבל שהם חושבים לתבוע את בית החולים על טיפול לקוי.
ייתכן שבאמת היה לקוי.
לכל גיבורי המקלדת שלא היו נוכחים שם, אך חושבים שהם יודעים הכל, מעניין ע"ס מה כ"כ נחרצים שלבי"ח אין חלק במוות שלה?

כוכבית מצויה

Well-known member
ייתכן שבאמת היה לקוי.
לכל גיבורי המקלדת שלא היו נוכחים שם, אך חושבים שהם יודעים הכל, מעניין ע"ס מה כ"כ נחרצים שלבי"ח אין חלק במוות שלה?
אף אחד לא טען שאין לו חלק.
יש מרחק גדול בין "יש חלק" לבין רצח. ההגדרה של רצח היא הריגה מתוך כוונה תחילה, אין לי ספק שזה לא מה שנעשה בבית החולים.

דיברגנט חדש

Well-known member
אף אחד לא טען שאין לו חלק.
יש מרחק גדול בין "יש חלק" לבין רצח. ההגדרה של רצח היא הריגה מתוך כוונה תחילה, אין לי ספק שזה לא מה שנעשה בבית החולים.
מבחינה משפטית, את צודקת, אך אני כלל לא בטוח שלא הייתה שם משאלת לב שזה יקרה וייתכן שאפילו תרמו בכך שהזניחו אותה באופן מכוון תוך תיעדוף ...

evglev1

Well-known member
מנהל
מבחינה משפטית, את צודקת, אך אני כלל לא בטוח שלא הייתה שם משאלת לב שזה יקרה וייתכן שאפילו תרמו בכך שהזניחו אותה באופן מכוון תוך תיעדוף ...
אתה מזכיר את הנרי השוויצרי שכתב שזה שהחרדים שוכחים במכונית את הילדים שלהם זה בגלל משאלה סמויה לאבד ילדים כי יש להם יותר מדי.

Harrington

Well-known member
מנהל

לא להאמין מה החולירות מפונקות מסוגלות לכתוב על מצבה של נפטרת קורונה.​

השאלה מה הביא את המשפחה (ולא משנה כרגע מי מתוכה) לכתוב את הדברים. אם זה נובע מאג'נדה אנטי-חיסונית, זה מצב א'. במקרה הזה אסכים עם כל מילת גנאי שכתבת בנושא. אולם יתכן גם שמסיבה כלשהי שאנחנו לא יודעים (והרי אין לנו את פרטי המקרה או את נסיבות הפטירה), המשפחה באמת ובתמים נמצאת בתחושה כזאת, שבעקבות התנהלות ביה"ח יקירתם נפטרה שלא לצורך. במקרה כזה, המצב שונה. זאת המצבה שלה, אלו הרגשות שלה, ומאחר ואני לא נמצא במקומה, לא אשפוט אותם על החלטתם.

כוכבית מצויה

Well-known member
השאלה מה הביא את המשפחה (ולא משנה כרגע מי מתוכה) לכתוב את הדברים. אם זה נובע מאג'נדה אנטי-חיסונית, זה מצב א'. במקרה הזה אסכים עם כל מילת גנאי שכתבת בנושא. אולם יתכן גם שמסיבה כלשהי שאנחנו לא יודעים (והרי אין לנו את פרטי המקרה או את נסיבות הפטירה), המשפחה באמת ובתמים נמצאת בתחושה כזאת, שבעקבות התנהלות ביה"ח יקירתם נפטרה שלא לצורך. במקרה כזה, המצב שונה. זאת המצבה שלה, אלו הרגשות שלה, ומאחר ואני לא נמצא במקומה, לא אשפוט אותם על החלטתם.
על השאלה שלך יש תשובות בקישורים.

גם אם לדעתם הטיפול היה לקוי אין מקום לכתוב על המצבה שהיא נרצחה. אשמח אם בית החולים יתבע ויזכה בתביעה.
מעניין אם הם הגישו תלונה למשטרה על רצח???

Harrington

Well-known member
מנהל
על השאלה שלך יש תשובות בקישורים.
הבעתי דעה על-פי האפשרויות שראיתי. לא ראיתי (ועודני לא רואה) צורך להתעמק מעבר לכך.
גם אם לדעתם הטיפול היה לקוי אין מקום לכתוב על המצבה שהיא נרצחה.
נכון, אבל... במקרה כזה (וכמובן שהדברים מאוד תלויים במה שהיה בדיוק, כאשר המושג "טיפול לקוי" יכול לסמן מנעד מאוד נרחב של אפשרויות) מדובר בתחושה סובייקטיבית שאוכל להבין.

קצה11

Well-known member
זכותה של המשפחה לחקוק על המצבה מה שבא לה
כל הרוגי הפיגועים צריכים לכתוב נרצחו בגלל יצחק רבין תודה חבר.
מאחר שאין שקיפות מה קורה במחלקות הקורונה ומאחר ש 3 רופאים יכולים לקבל החלטה לתת לחולה תרופה ניסיונית גם אם הוא הודיע ליפני שהורדם שהוא לא רוצה
שיעשו עליו ניסויים. מכאן שמותר לחשוד בכל אדם שמת במחלקת הקורונה מה באמת האג אותו הנגיף או הניסוי בבני אדם.
אני רק מתפלא שמשפחת רבין לא התלוננה כהרגלה למה מתמשים בשם בלינסון ולא בשם רבין
הכיתוב הנכון נרצחה בידי בית החולים רבין י.מ.ש.

כוכבית מצויה

Well-known member
זכותה של המשפחה לחקוק על המצבה מה שבא לה
כל הרוגי הפיגועים צריכים לכתוב נרצחו בגלל יצחק רבין תודה חבר.
מאחר שאין שקיפות מה קורה במחלקות הקורונה ומאחר ש 3 רופאים יכולים לקבל החלטה לתת לחולה תרופה ניסיונית גם אם הוא הודיע ליפני שהורדם שהוא לא רוצה
שיעשו עליו ניסויים. מכאן שמותר לחשוד בכל אדם שמת במחלקת הקורונה מה באמת האג אותו הנגיף או הניסוי בבני אדם.
אני רק מתפלא שמשפחת רבין לא התלוננה כהרגלה למה מתמשים בשם בלינסון ולא בשם רבין
הכיתוב הנכון נרצחה בידי בית החולים רבין י.מ.ש.
זכותו של בית החולים לתבוע אם לא היה כאן רצח.
גם אם נעשה ניסוי, זה לא רצח...

קצה11

Well-known member
זכותו של בית החולים לתבוע אם לא היה כאן רצח.
גם אם נעשה ניסוי, זה לא רצח...
הם לא יתבעו אלא יטבעו שיאלצו לחשוף את שיטות הטיפול שלהם או יותר נכון שיטות אי הטיפול שלהם ואי מתן תרופות יקרות לקשישים "כי ממילא הם צריכים למות"
ואם זה קורה במחלקות רגילות מה קורה במחלקה שאין הציבור יכול להכנס ולבדוק

כוכבית מצויה

Well-known member
הם לא יתבעו אלא יטבעו שיאלצו לחשוף את שיטות הטיפול שלהם או יותר נכון שיטות אי הטיפול שלהם ואי מתן תרופות יקרות לקשישים "כי ממילא הם צריכים למות"
ואם זה קורה במחלקות רגילות מה קורה במחלקה שאין הציבור יכול להכנס ולבדוק
במקרה הזה החתן שכתב את הנכתב על המצבה יצטרך להוכיח את מה שהוא כתב.
בתי החולים בכל מקרה מחוייבים לתת לחולה את כל התיק שלו, הם לא יצטרכו לחשוף שום דבר מעבר לכך. אני בספק רב אם מה שקרה כאן זה אי מתן תרופה יקרה לקשישה.

כוכבית מצויה

Well-known member
אל תצחיקי אף אחד לא יתבע כי אז הם חשופים למשפט - ואם במשפט יתגלה שיש בזה אמת?

לדעת החתן זה מה שקרה.
ימים יגידו. לדעתי אין בזה אמת, אף אחד לא יצליח להוכיח שהיתה כאן כוונה להרוג, מן הטעם הפשוט שלא היתה. רשלנות ותעדוף אינם רצח. גם ללא הקורונה אחוז לא קטן ממי שמגיע לבית החולים לאחר התקף לב עם תסחיף ריאתי יוצא משם לבית העלמין. חלק בשל הנזק שנגרם בין קרות האירועים עד להגעה לאבחון וטיפול.
אין לי ספק שבשלב ראשון הכיתוב הזה לא ישאר על המצבה.
אם המשפחה היתה כל כך בטוחה בצדקתה היא כבר היתה מגישה תלונה למשטרה ולא מסתירה את שמה, לא ברור למה התקשורת משתפת פעולה עם ההסתרה הזו.

ימים יגידו. לדעתי אין בזה אמת, אף אחד לא יצליח להוכיח שהיתה כאן כוונה להרוג, מן הטעם הפשוט שלא היתה. רשלנות ותעדוף אינם רצח. גם ללא הקורונה אחוז לא קטן ממי שמגיע לבית החולים לאחר התקף לב עם תסחיף ריאתי יוצא משם לבית העלמין. חלק בשל הנזק שנגרם בין קרות האירועים עד להגעה לאבחון וטיפול.
אין לי ספק שבשלב ראשון הכיתוב הזה לא ישאר על המצבה.
אם המשפחה היתה כל כך בטוחה בצדקתה היא כבר היתה מגישה תלונה למשטרה ולא מסתירה את שמה, לא ברור למה התקשורת משתפת פעולה עם ההסתרה הזו.
אין להם הוכחות ,בטח לא מספיקות בשביל תלונה במשטרה,זה דיעה על סמך אי אלו דברים שקרו.

למעלה