לא להאמין אבל אני חייב לעשות את זה!

מיצו

New member
תזהר, אתה נכנס אצלי לרשימה השחורה,

יחד עם עוד כמה אנשים חביבים. לא כדאי להיות ברשימה שלי.

GPZiv

New member
אוי ויי

אבל הכל מאהבה והערצה מיצו...

ofnik

New member
כלומר מיצו=מיצי ../images/Emo54.gif

סליחה לא יכולתי להתאפק

אנא RF

New member
../images/Emo7.gif אני אוסף את הדמעות....

מיצו, בחייך. מה קרה, הצילום שלו לפני האוטובוס שבר אותך? או אולי זה בגלל שאמרו לך שאי אפשר להרכיב על הכידון את המתקן של העודף? למה-למה-למה-למה? וברצינות....מה קרה? תשובה אני אסחוט ממך, אם לא פה אז בערב.....

Easy_Rider

New member
אנשים, להירגע ... הבחור רציני.

מי שרוצה להגשים חלום, זה הזמן ! (להכין את המזומנים כמובן, זה יקר...)

אני אספר לכם למה !!!!!!!!

הוא רוצה לקנות אופנוע עם יכולות האצה טובות יותר ומרשימות יותר מהאוטובוס הזה שדורש 8000 הורדות הילוכים כדי לזוז ממאה למאתיים....
השדון...מדי פעם דורך על יבלות....ודורש רול און נוסף בחמישי של האוטובוס כשפאוזי סוחב בן אדם אחד....

רגע מיצו..... (וגם מקס, כנס פה)

אז מה זה אומר.... שעכשיו נתקשר אליך כך פעם מחדש (אחרי שתמכור כמובן) כדי לספר לך כמה האחיזה נפלאה בנס-הרים או מלכישוע... ככה בשביל להנעים לך את האוזן בשבת לפנות בוקר...
אגב, אם באופנועים שיודעים להאיץ עסקינן... אתה יודע שארז רוצה למכור את "אפי" שלו (ושל מקס)... ככה אולי תבין מה זה כוח אמיתי...
אגב, מקס פה
מה העיניינים איתך ??...אין מצב לתשלומים כדי להשאיר את אפי במשמפחה... ???? יאללה שנס מותניים וקדימה לעסק !!!
השדון

סקניה

New member
מההההה????? ../images/Emo12.gif

טוב, מי רוצה ZX9R? מצב טוב,צמיגים בסדר,אחרי טיפול גדול. האופנוע יודע להשכיב,לבצע נסיעה בווילי ולאותת. מחיר הוגן. לקונה מצפה הפתעה נעימה.

../images/Emo12.gif ../images/Emo12.gif

על ה-9 אתה נראה קטן.... אז על 12
לא יפה לך כסוף כזה....עזוב אותך...
השדון

סקניה

New member
לא הבנת שדוני.....

אני הולך על כלי קטן יותר... לא יודע עדיין איזה....אבל נמאס לי!! אין איפה לרכב!ועוד מעט גם לא יהיה עם מי!! מיצו מוכר,ארז מוכר...כרובי מכר,דני מכר...... יאללה, גם אני מוכר!

ZX6 זה ענק.... אין לך איזה R6 מיותר

שו כרובי מכר ??...איזה דני ??..מה קורה לך בן אדם ??? למי אני אתן בראש ?????
מה שכן...אם תרצה יש אופנוע תפור למידות שלך...כזה קטן אדום חמוד לאללה, אפילו עם סליקס הוא מגיע.... ויתאים לחליפה שלך... אם תרצה לראות אותו... לך למסלול בנחשונים ובקש מהם להראות לך את המיני-בייק שלהם.... אולי תצליח לשכנע אותם...
השדון...

סקניה

New member
אם זכור לך.......

פעם...מזמן...היה לכרוב אופנוע....עכשיו יש לו מן מוטציה כזו שהיא לא אופנוע ולא קטנוע.....משהו מוזר..... גם לדני היה אופנוע והיום יש לו משהו שלא דומה לכלום...... סתאאאם.....סתאאאם.... אבל הם עצמם מודים שהם כבר לא "לוחצים".... אתה, יקירי, תמשיך לתת לכולנו בראש...לא משנה על מה נרכב!
הסקניה לא רוכב מהר......בקו ישר

למעלה