לא להאמין אבל אני חייב לעשות את זה!

מיצו

New member
לא להאמין אבל אני חייב לעשות את זה!

אמנם זה לא המקום אבל בגלל אופי הבהילות והמיוחדות שלו אני מרשה לעצמי: מיצו נאלץ בלב כבד וביגון להיפרד מהאוטובוס. ZX12R שנת 2000, כסוף, ללא שריטה, עם אזעקה וביפר לקילומטר, עם חשבונית. לא כמו חדש - ממש חדש! אני רוצה מחירון, שזה הרבה, אבל בגלל הבהילות אני מוכן להתכופף (וירטואלית, לא באמת...). זו הזדמנות הכי טובה בעולם לקבל כזה כלי במחיר גמיש. אין יותר טוב מזה בכזה כסף, בדוק. לצערי אין לי ברירה, וכמו שאמרתי, אם חשקה נפשך בכזה והיה נדמה לך שאתה לא יכול, אולי עכשיו זו ההזדמנות שלך. אין צורך לבזבז כסף על בדיקה, אבל אם את/ה מתעקש - סבבה. לפרטים נא ליצור קשר כאן, באימייל או ב- ICQ שמספרו 121115895. פלאפון או טלפון אתן מיד לאחר יצירת הקשר הראשוני. תודה על ההבנה.

Easy_Rider

New member
אנ מקווה שהקונה הפוטנציאלי מבין ...

מה הוא הולך לקבל ... בלכ מקרה, שיבורך, וידע שהוא קונה אקזוטיקה על שני גלגלים (כמעט...). מה הלאה, מיצו ? לאן עוברים ? יש איזו היאבוסה באופק .... ?

GPZiv

New member
אבל זה לא הגיוני ../images/Emo2.gif

האוטובוס הוא ה- TRADE MARK של מיצו! זה כמו שאינדיאנה ג´ונס ימכור את הכובע וחברת קוקה קולה תשנה את הלוגו שלה לפונט דייויד!

Energizerit

New member
אההמממ... ועל מה אני אפנטז?

מיצו, אולי יש לי מישהו בשבילך. אני אבדוק.

GPZiv

New member
אה נכון

מיצו, אם ההודעה אכן רצינית, אפשר להזמין סיבוב למני המכירה? כמורכב כמובן!

מיצו

New member
ההודעה לא רק רצינית, היא גם כואבת

ואם תגיע הערב ותמצא מי יסע לך על העגלה, אני ארכיב אותך על האוטובוס, בלי כסף.

zataomm

New member
אני

אשמח לנסוע לך על העגלה, אתה ירושלמי, זיו, לא? נ.ב. בזמנו היה לי גם GPZ קניתי אותו חדש מהחברה, מודל 97´

SENDA

New member
אני מוכן להגיע אם אחי ולנסוע על שלך

אם כלים עד 500 דווקא יש לי הרבה נסיון.

מיצו

New member
עכשיו ברצינות חבר´ה - זה דחוף!

כל מי שמכיר, יודע, רוצה, שומע או חולם, בבקשה להפנות. באמת בהול. תודה.

אני מצטער....אני לא מתאפק.....

קח את פאוזי, המיני והקרטינג... ותוסיף לי 1.80 ש"ח.... יש מצב ??? אני אמרתי לך מה אתה צריך לעשות לדעתי... בטלפון.
השדון

Phangan

New member
../images/Emo14.gif אחד מאבני היסוד של

הפורום. מיצו אתה חייב הסבר יותר מפורט על ההצהרה הדרמתית הזו! Phangan שעדיין לא מעכל את המהלך המדהים.... Phangan

GPZiv

New member
אולי הוא צוחק עלינו?

או שזהו מתחזה למיצו האמיתי?

GPZiv

New member
בטח...!

אולי זה בגלל המפגש האחרון בו "הושפל" מיצו והאוטובוס ע"י שליח פיצה על זבוב? GPZiv בשוק חייו

Energizerit

New member
זאת היתה רק בדיחה של DMX אם אני

זוכרת נכון, והמקרה מעולם לא קרה במציאות.

GPZiv

New member
בוודאי שקרה!

הייתי עד לאירוע בדיוק כמו DMX!! GPZiv לא נרגע...

למעלה