לא, לא השתגעתי

אסתי69

New member
אני אתן לך לדבר

עם כאלה שעברו גם וגם וגם (אוח אני אוהבת את בעלך)

שאלתי אותו עכשיו ../images/Emo9.gif

ענה:"החלטה שלך , אם זה מה שעושה לך את זה...תעשי" שאלתי :"השאלה אם לך זה עושה את זה?" עשה פרצוף בול כזה >>>>>
(רק בצבע אחר)

זה בדיוק עשר שניות

בדיוק עשר שניות של כאב חד. יום של חוסר נוחות וחיים של איזור שנהיה הרבה יותר ארוגני

מסכימה איתך, חוצמזה שתמיד אפשר

להוציא את זה. אולי אני אנסה אחד מגנטי בכדי לראות איך זה נראה. ומה התגובות בבית

adikula

New member
בתור אחת שקוראת מהצד

אבל מבינה די הרבה בפירסים וקעקועים... פירס במקום כזה הוא אחד הקשים להחלמה.. משהו כמו שנה של טיפול אינטנסיבי(ולא מהסוג שאתם חושבים עליו) אלא משהו לא כיפי כ"כ. שלא נדבר על זה שאני מניחה שזמן רב לא תוכלי להנות מסקס לסוגיו כלל. =] סורי אם ביאסתי.. אני באמת ילדה טובה
ואם הנושא רציני- כדאי לפנות לפורום בודי פירסינג בוואלה למידע נוסף. יומטוב..

NoKi2sh

New member
הממ...

אכן קשה להחלמה,שנה זה זמן ארוך מאוד להיות משועבד לטיפול בפירס,אבל זה שווה את זה לדעתי...אם מטפלים בו(בכל עגיל למען האמת)כמו שצריך ובהרבה אהבה הוא מחלים סבבה. אגב-הסיפור עם הסקס לא נכון.. זה לא כ"כ מפריע,כמובן שיותר טוב כשהוא מחלים לחלוטין,אבל בתכל'ס זה לא מפריע להזדיין. לטעמי זה מקום מדהים,וסקסי בטירוף לחורר אותו. (ובקשר לכאב,זה לא כזה נורא,כואב כמה שניות ואז זהו..כמו שצריך
חח) מומלץ. לא שאני יודעת מניסיון או משהו....

הבנתי שיש כמה מקומות שאפשר לחורר

אבל שנה???
נראה לי זמן טיפול ארוך בשביל קישוט. לא?

NoKi2sh

New member
לא סיפור.כולה לחטא עם מי מלח.

שווה כל שניה. חוצמיזה שטווח החלמה הוא שונה מאדם לאדם,חלק מהר וחלק לאט יותר. יש לי גם בלשון,כבר 5 שנים כמעט,ובעוד16 מקומות... אם את מטפלת בעגילים כמו שצריך לא תהיה לך שום בעיה איתם.

אייבורי

New member
../images/Emo163.gif

איפה זה "שמה" ??? ורק לידיעתך ולידיעת הצופים, מעולם לא קיבלתי מציצה עם עגיל בפה. <מנצל"ש ואומר שחסרה פה בדחיפות שיפחת ניקיון, איך אני בשבילך כלבלילי>

גם אני לא קיבלתי ליקוק עם עגיל

בפה.(דווקא נשמע מעניין) לא נולדנו בשנתון הנכון חביבי

למעלה