לא, לא השתגעתי

לא, לא השתגעתי ../images/Emo9.gif

לפעמים נורא בא לי לעשות פירסינג "שמה"
לא שלשלאות ואפילו לא ג'יפסי אלא יהלום קטן (כמו של טייסים
). ראיתי את זה פעם בסרט ולדעתי זה היה מדליק. ברור שבעלי ישתבץ אם אני אעשה זאת, גם על הקעקוע שלי הוא לא משתגע, אבל קיבל זאת כעובדה מוגמרת כשהכרנו. האם אתם מכירים מישהי שעשתה? קצת חוששת מזיהומים וכאלו (היפוכונדרית מאובחנת). זה יפה ומגרה או מגעיל ודוחה? (על זין למשל זה לא נראה לי מלהיב. אבל אצל האנשים הנכונים, על לשון או גבה זה סקסי בעיני. מה דעתכם?

הולמס 30

New member
את חושבת שזה יזמזם במגנומטר?

כי יש שד"ת נורא עקשנים בקטע ואני לא רוצה לחשוב מה יקרה טוב, לא משנה

הולמס 30

New member
לא?

נוסע פעם במאה שנה אבל בנסיעה האחרונה שלי שהיתה לקצווי עולם - עברתי דרך הונג קונג והם נראו לי יסודיים להחריד ןהעמידו אותי על משטח כלשהו. ובסידני מרחו לי משהו על האצבעות לראות אם נגעתי בחומרי נפץ לאחרונה אני יודע שאני נראה פלילי - אבל ככה יפה?

luckycharm

New member
כמה קראט מדובר?

לי זה נשמע יפה (טרם ראיתי אחד. מדמיין כרגע). מוזמנת (כמובן) להציג "לפני" ו"אחרי"

א פרח

New member
זה לא מזמזם

כשמשתמשים בפירסינג אמיתי ולא פושטי שקונים בסתם דוחן בשוק זה לא מזמזם. כנ"ל לגבי דלקות אם מבצעים את הטיפול הראשוני לפי ההוראות של הפירסר/רית, משתמשים בעגיל איכותי ומתאים ולאחר מיכן מקפידים על היגיינה בסיסית אין שום סיבה לדלקות. מסיפורים של חברות פירסינג בדגדגן מגביר את התחושות ולכן מגביר את ההנאה. אך יש לקחת גם את הסיכונים הכרוכים בעשיית פירסינג בדגדגן והם: בדגדגן יש כלי דם אשר אם מבצע את הניקוב אדם שאיננו מקצועי מספיק עלול לפגוע בו וברגע שניפגע קשה מאוד מאוד לעצור את הדימום שם. בעיה נוספת אם בכל זאת נוצרת דלקת מסיבה כל שהיא עשויים להיות סיבוכים כגון אובדן התחושה בדגדגן, עיוות של הדגדגן וכ"ו. בכל מיקרה אם תחליטי בכל זאת לעשות רצוי מאוד לפנות לפירסר/ית מקצועי/ת ומנוסה ביותר חשוב לבדוק ולברר ולחפש המלצות והכי חשוב לבדוק את רמת הסטריליזציה של עבודתו/ה אם תרצי אוכל להפנות אותך לפורום מאוד מקצועי בנושא, את מוזמנת לפנות אלי במסרים.

אייבורי

New member
החלט חשוב מקום סטרילי

ונשמח אם תשים לינק לפורום המדובר לטובת כולם.

א פרח

New member
הנה הקישורים אלו פורומים מאוד

מקצועיים בנושאי בודי פירסינג וקעקועים (וסתם הערת ביניים אני אישה)

תודה ../images/Emo140.gif

אבל לא התכוונתי בדגדגן
אין עליו מקום לעגילים, הוא פיצי
התכוונתי על השפה, קצת מעל. אם אחליט שאני באמת רוצה ודאי שאלך למומחה. ואשמח להיעזר בך. תודה.

אסתי69

New member
כי אני לא יכולה לחשוב על הכאב ../images/Emo5.gif

וכשאני חושבת מה יהיה אחורי זה....
(לא את כל הסודות שלנו אנחנו חייבות להוציא פה)

למעלה