לא כמו בסרטים

כן זה לא צחוק -עוד אנקדוטה בנושא

זכורה לי סיטואציה עוד מימי נערותי נדמה לי כיתה ט בטיול שנתי מישהו הגניב קלטת פורנו וישבנו אני עוד 2 חברים ודפקנו ביד ... לא אשכח את זה ששניהם היו פשוט המומים וגם מוקסמים מהכמות שיצאה לי ... ושנים רבות אחרי זה היו נוהגים להזכיר לי את עניין "הפוריות" שלי והאמת שגם אני לפעמים בזמן שאני מתיז ..דיי נפעם מהכמות ..לא ברור לי איפה כמות כזאת יכולה להאגר ? יכול להיות שאני צריך להבדק ב-נאס"ה (אולי אני בעצם עב"מ?)

סקסיית

New member
דליים??

בסרטים הכחולים לרוב משתמשים בצינורית בלתי נראית שמשפריצה חלבון ביצה מהול במעט קמח... זה נותן את האפקט של זרע בסרט.. כי עם כל הכבוד...הזיין הכי טוב לא יכול להשפריץ 8 דליים 10 פעמים אחת אחרי השניה
ואצלך.. צריך מטריה רגילה או כזו ששמים על הקוקטייל?

nasooyy

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif מזל שלא כמו בסרטים

תחשבו רגע, אם היינו מזדיינים כמו בסרטים האמריקאים, אז זה היה קורה בלבוש מלא והגבר היה גומר אחרי 30 שניות.... (-;

שאלה

אתה חושב שאין מצב שלפעמים הגבר גומר תוך 30 שניות גם כיום? :)) אני תמיד אוהבת את הסבב השני, לפתוח במציצה טובה והגונה, לתת לו להתרוקן ואז הסבב השני הוא המנצח והארוך. הזקן שלי התרגל לכך, אני לא מוותרת על זה. לדעתי כמעט כל הגברים גומרים זריז בסיבוב ראשו, לא יודעת אם שלושים שניות אבל די מהר:)

nasooyy

New member
../images/Emo13.gif במציאות, יש סיבוב שני

ושלישי ו.... ו... וטוב שכך...... בסרטים האמריקאים יש סיבוב ראשון קצר (להזכירך, בלבוש מלא) ואח"כ... כבר מישהו/מישהי מהם בוגד/ת.... מין שטאנץ סיפורי כזה שכנראה גם מביא כסף טוב למפיקים... (-;

סקסיית

New member
בהחלט מזל ...

כי בסרטים כולם מושלמים ויפים והכי הכיבעולם... ואני רוצה את האיש שלי, האיש שהכי נוח לי איתו, לא הכי יפה בעולם, אבל בשבילי... הוא הכי מושלם

מאמייייייייי

אני בדרך למקלחת אחורי זה סקסיית <במקלחת זוגית- לא איתי
הכלבונת.. אבל אני מפרגנת לה.. פחחחחחח עלייה> אם ישארו מים.. המממ לא יודעת

טוב נכנסת לבד ../images/Emo7.gif

סקסיית תופסת פיקוד על המחשב <אולי היא תסבן לי את הגב>

מתי אתה יוצא??

מה אתה לובש?? אני אהיה כשתגיע?? יש לך מפתח?? ולמה אתה כותב לי כאן במקום להתקשר?? שכחת את המס'?? רק בשביל מספרים אני טובה בשבילך???? נ"ב ייצא לי ממך זיון היום?? <הוא יהיה כמו בסרטים של סקסיית??> ואהה נישוק שלא תגיד שמנצלת אותך מינית

למעלה