לא כמו בסרטים

סקסיית

New member
לא כמו בסרטים ../images/Emo202.gif

זה לא היה כמו בסרט, הוא לא אחז בי בחוזקה, קרע את בגדיי מעליי ושרט את עורי זה לא היה כמו בסרט, הוא לא נשק לי לאורה של מדורה דועכת על חוף הים זה לא היה כמו בסרט, הוא לא נשק לי בחוזקה למרות התנגדותי וגרם לי להתמוסס בין ידיו זה היה טוב יותר! שנינו היינו אחרי יום עבודה הוא ישב על כורסאת המחשב, ואני החלפתי בגדים. פושטת ג'ינס וחולצה, עומדת בתחתון וגופיה מחפשת את בגדי הבית בערימת הכביסה שמולי לפתע זוג ידיים חזקות אוחזות במותניי ומושכות אותי אליהן, אליו, אל בין רגליו וידיו עיניו מביטות בי ומספרות לי אגדות לשונו נצמדת לחריץ שדיי, לוחשת סיפורים לעורי וכל סיפור לוהט מקודמו, מותיר שבילים בוערים על עורי וידיו מעסות את גבי, לוחצות את גופי אליו, ידיי לוטפות את כתפיו, חופנות את תלתיו בידיי ולשונו עוברת אל קימור כתפי ושקע צווארי ומטריפה את חושיי ראשי נשמט אחורנית, שיערי נופל במפל שחור ובלתי נגמר על ידיו לשונו עוברת אל גרוני ומטפסת מעלה, בו זמנית ידיו מטות ראשי קדימה, אל פניו שפתיו מוצאות את פיו המשתוקק אליו, יבש מציפיה נצמד אליי בנשיקה של הלך צמא במדבר, נשיקה לא נגמרת, נדמה כי חלפו שעות מתחילתה ואיכשהו פותחת עיניים ומוצאת עצמי במיטה... איתו איברינו סבוכים האחד בשניה ...ולבסוף ראשי נח על כתפו, חיוך של סיפוק על פניי לוחשת לו בשקט... זה היה יותר טוב מכל סרט שאי פעם נוצר.... והוא נשק לראשי
קאט

איזה כיף

לקרוא אותך. אין ספק, החיים מעניינים יותר מכל סרט. צריך לדעת לקבל את כל מה שהם מציעים. אז אפשר לחיות אותם בעוצמה, על הטוב ועל הרע. לקחת אותי למחשבות והירהורים... נשיקות לך.

סקסיית

New member
יקירתי... החיים הם הסרט

ואנו השחקנים האמיתיים ממציאים כל יום עלילות וסיפורים החיים.... הסיפור הכי מותח שיש
ספרי לנו אח"כ על הירהורייך

lililove

New member
החיים חזקים יותר :)

מקסים. הזכיר לי מאוד את השיר הזה. איך בין כל השגרה וערימות הכביסה יש רגעים שקטים של ביחד.

סקסיית

New member
אוהבת את השיר הזה מאוד

והמחמאה שאמרת לי אתמול היתה הכי כייפית בעולם... כי לקבל מחמאות פנים מול פנים .. אין על זה ..(למרות שהובכתי, והייתי אדומה..מזל שהיה חושך ועשן
)

סקסיית

New member
בהחלט.. אין על זוג ידיים כאלו

שהחלטיות ויודעות מה הן רוצות... כל פעם מחדש

סקסיית

New member
האמת....

יש דיבורים עם הסוכן על סרט המשך... וכנראה שהוא יתפרסם בקרוב מאוד
ואני רוצה לדעת איזה פסקול הוספת...?

הולמס 30

New member
אז ככה

בקטעים הרכים והרומנטים הלכתי על finley quaye וכשהאקשן מתחיל. (ז"א פחות נשיקות יותר תקיעות נמרצות חדות וקצובות) אני עובר לchemical brothers בשילוב prodigy

סקסיית

New member
ישבתי ודימיינתי את הפסקול

ועקב ההתאמה המירבית שלו... נבחרת ברוב קולות להיות ה- DJ של סרט ההמשך...
חוזה העסקה וזכויות יועברו בהמשך...

אם כבר בסרטים עסקינן ...

אני בטוח שלכל אחד פה יצא לראות סרטי פורנו כאלו או אחרים ... ותמיד יש את הסצינה שהבחור גומר ומתיז בלי הפסקה כמויות בלי נדלות של שפיך ... מסתבר שדווקא סיטואציות כאלו הן בהחלט מציאותיות ... אשתי תמיד ואמרת לי שאני מבוזבז בקטע הזה כי סצינות הגמירה שלי יכולות למלא דליים... אני ואשתי כבר צוחקים על הקטע הזה ותמיד קצת לפני שאני מתיז אני אומר לה ללכת להביא מטריה או להסתתר מתחת למיטה ...אז מסתבר שהמציאות לא שונה בהרבה מעולם הסרטים אם לא עולה עליו

ואייייי ממש דיאטתי ../images/Emo8.gif

אם משפיכים דליים- אפשר לפני זה להתפרע על כל האוכל שבעולם ו...הופפ- להשיל כל יום חצי ק"ג...

למעלה