לא כל כך קשור

שינובו

New member
לא כל כך קשור

אבל כאן זה גם כן הבית שלי, אז אני מרגישה צורך לשתף. אבא שלי במצב לא טוב בבית חולים. הוא נכנס לבי"ח לניתוח פשוט יחסית, ויצא ממנו שבר - כלי. יש שיפור קל מאז הניתוח אבל הוא כנראה יזדקק לשיקום ארוך והחיים של כולנו עומדים להשתנות. חויתי לאחרונה כאב של שליליים, של הריון לא תקין, אבל המחשבה על זה שהוא נכנס לבי"ח אדם פעלתן, בריא ומתפקד לעומת מצבו עכשיו גורמת לכאב כל כך מוחץ, שממש קשה לי לנשום. אני יודעת שאין הרבה מה לומר, אבל אשמח מאוד אם תחזיקו לו אצבעות להחלמה מהירה ושלמה.

מחזיקה אצבעות ומתפללת לשלומו../images/Emo45.gif

שינובו היקרה, מקווה שעם בוא השנה החדשה יבואו עליכם רק בשורות טובות ומשמחות חיבוק גדול

מיכמיקה

New member
רפואה שלמה ../images/Emo24.gif

מקווה שהשנה החדשה תביא איתה גל של אופטימיות וברכה מחזיקה אצבעות להחלמה מהירה ושיקום מוצלח ומהיר

פיקשלה

New member
שינובו יקרה../images/Emo24.gif

ועוד איך מחזיקה לו אצבעות
,שירגיש טוב כמה שיותר מהר,אני יודעת טוב מאוד מה זה אומר:להזדקק לשיקום ארוך וכמה כוחות נדרשים לכך. מאחלת לכם שהכל יעבור כמה שאפשר יותר קל ומהר ושהכאב יתחלף בשמחה על כל יום בו המצב הולך ומשתפר

פּוֹנְג

New member
מחזיקה אצבעות להחלמה טובה../images/Emo57.gif

מהירה
ושלמה
לאביך ולך להרבה כוחות להתמודדות עם כל מה שצריך. שמחה ששיתפת אותנו, כי מה היינו שווים אם לא היינו יכולות/יכולים לתת לך ולכל אחת אחרת\ מקום לביטוי ותמיכה בכל אספקט של החיים.

בטח שנחזיק ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

בריאות, בריאות ורק בריאות אני מאחלת לאבא שלך . שירגיש טוב במהרה ותחזרו לשיגרת החיים שלכם. מחזיקה אצבעות להחלמה מהירה.

ר ו מ י ה

New member
ליבי איתך ../images/Emo24.gif

מחזיקה אצבעות להחלמתו המלאה של אביך
כל כך לא הוגן הסיטואציה בה אביך נמצא ואני מקווה שיאתאושש במהרה. מצטערת מאוד מאוד על התקופה הקשה אותה את נאלצת לעבור ומקווה שימים יפים יותר בפתח

hyb

New member
רפואה שלמה ../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif../images/Emo45.gif

אור 37

New member
מחזיקה חזק

ואולי החגים וההתחדשות יביאו אתם בשורות טובות של החלמה מלאה וחיובי קטנטן וחביב. שבוע טוב ובשורות טובות לכולנו אמן

הסגלגלה

New member
הכל קשור להכל, את אדם אחד../images/Emo122.gif

וכשקורים כמה דברים במקביל אז צריך לנתב את הכוחות, תחזיקי מעמד ותיקחי שאיפה ארוכה ובמקביל את מוזמנת גם להוציא.... בהצלחה ושיעבור טוב, הסגלגלה

שישון

New member
מתוקית יקרה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מקווה שאביך יחלים במהרה שולחת לך חיבוקים וכתף ענקית אנחנו כאן איתך כל מה שאת צריכה, זכרי. אוהבת אותך המון ומחזקת אותך ואת משפחתך

שינובו יקרה../images/Emo24.gif

יש לך אבא. הוא אולי חלש עכשיו, אבל הוא איתך וזה מה שחשוב. מחזיקה לו את כל האצבעות להחלמה מלאה ומהירה. ולך, שנה טובה ופורה ~ אמרה משנה מזל, שלפני פחות משנה המזל לא היה לצדה והיא איבדה את אבא ~

שינובו יקרה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מחזיקה לך אצבעות וכמו שכתבתי לך במסר.. אני פה.

האצבעות מוחזקות מזמן ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

שולחת לך גם פה
מוחץ ושולחת לכם אנרגיות חיוביות להחלמה מהירה ושלמה של אבא שלך!!!

v31

New member
מחזיקה אצבעות../images/Emo45.gif

החלמה מהירה, מאחלת לך שהשנה החדשה תפתח בפניכם רק דברים טובים והדברים הפחות טובים כבר מאחוריכם. שולחת לך מכאן המון המון חיבוק|
|חיבוקחיבוק|
|חיבוק.

שינובו היקרה..

מחזיקה אצבעות לשלומו של אביך, ומאחל לך שנה טובה, של הזדמנויות ושיקום של כל המכאובים הגופניים והנפשיים

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif מחזיקה אצבעות..

לדעתי, זה מאוד קשור ומשפיע על מצב הרוח הכללי. אבא שלי ביצע לפני חצי שנה צינתור ובעוד שבוע עוד אחד.. כמובן שזה נותן קצת פרופורציות לחיים. מייחלת איתך להתאוששות מלאה ו... בריאות בריאות בריאות

למעלה