לא יצא הרבה מה לצלם היום!!!

מצב
הנושא נעול.

846

Active member
../images/Emo45.gif אמרתי לך, הוא כבר רגיל ../images/Emo8.gif

אמרתי לך, הוא כבר רגיל

gen1

New member
מזגן ממוחזר על רכב חדש

אוטובוס אגד בהמתנה בתחנות השוק...!
מזגן ממוחזר על רכב חדש
שלום!1 מזגן ממוחזר על רכב חדש ,איך מזהים? שימו לב על המזגן כתוב אוירם , אוירם נרכשה ע"י תדיראן ושייכת לתדיקר (וזה השם שלה כיום) מזה 5 שנים לפחות היום ראיתי למשל שמאן עירוני 8745801 מותקן עליו מזגן ממוחזר כזה

אלון 58

New member
כל הכבוד!

מזגן ממוחזר על רכב חדש
שלום!1 מזגן ממוחזר על רכב חדש ,איך מזהים? שימו לב על המזגן כתוב אוירם , אוירם נרכשה ע"י תדיראן ושייכת לתדיקר (וזה השם שלה כיום) מזה 5 שנים לפחות היום ראיתי למשל שמאן עירוני 8745801 מותקן עליו מזגן ממוחזר כזה
כל הכבוד!
שמים-לב לפרטים הקטנים...!

846

Active member
תגיד... אם אני אשיג מדבקה של

מזגן ממוחזר על רכב חדש
תגיד... אם אני אשיג מדבקה של
אוירם וידביק על ה SUTRAK שלי הוא יהפך לממוחזר ???

846

Active member
אין לי עיניין אבל המדבקה אינה

איזה ענין יהיה לך לעשות כך?.
אין לי עיניין אבל המדבקה אינה
יכולה לשמש כסימן למזגן ממוחזר. צריך להסתכל על הצורה שלו ע"מ לזהותו....

shuky1

New member
יש לך טעות. אוירם הינה יבואנית --->

מזגן ממוחזר על רכב חדש
של מזגני SUTRAK CARRIER והיא חברה עצמאית. אני לא חושב שיש לה קשר לתדיראן.

gen1

New member
תתעדכן -נרכשה ע"י תדיקר

של מזגני SUTRAK CARRIER והיא חברה עצמאית. אני לא חושב שיש לה קשר לתדיראן.
תתעדכן -נרכשה ע"י תדיקר
שלום! תתעדכן -נרכשה ע"י תדיקר ולא קיימת יותר בשם אוירם . אגב carrier קנתה בעלות על תדיראן /אמפא היא קנתה סביב 51 אחוז כך אני יודע וכך יוצא שבעצם תדיקר שהיא נציגת carrier בארץ היא בבעלות carrier

אלון 58

New member
ממוגן מהר-חברון בדרך מצדה.

הייתי בבאר-שבע היום,ובאופן חריג לקחתי את מכוניתי,ועקב מגבלות שיצרה ההצטרפות של אמי וחברתה לנסיעה,כמה דברים שתכננתי לצלם,לא יצאו לפועל,אבל יש כאן איזה "קמצוץ"...:
ממוגן מהר-חברון בדרך מצדה.

אלון 58

New member
קו 12 בשדרות רגר...:

הייתי בבאר-שבע היום,ובאופן חריג לקחתי את מכוניתי,ועקב מגבלות שיצרה ההצטרפות של אמי וחברתה לנסיעה,כמה דברים שתכננתי לצלם,לא יצאו לפועל,אבל יש כאן איזה "קמצוץ"...:
קו 12 בשדרות רגר...:
המכונית הושארה בחניון קניון-הנגב לאחר שטיפתה,ונסעתי לענין כלשהו לביה"ח סורוקה,בקו 7,בחזרה לקניון כדי לאסוף את אמי וחברתה,נסעתי בקו 12,ונדהמתי,האוטובוס היה מה זה עמוס ומלא,דבר שנראה לי די חריג בשעות אחה"צ ביום רגיל למדי.

fireman

New member
כל הרחוב הזה נראה כמו אילתור

גם זאת תחנת אוטובוס בבאר-שבע...!
עמוד מרותך לברזל מעוגל,שנראה כמו ג'אנט של משאית קטנה,עם דגלול ישן של קו 14,ליד מרכול "מגה"(בעבר המקום נקרא "מחסני הרכבת",הבאר-שבעים בודאי יודעים למה זה נקרא כך בעבר),נראה כמו תחנה "פיראטית"/פרוביזורית.
כל הרחוב הזה נראה כמו אילתור
גרוע מאוד..... אגב, היום הקבלן שבונה את גשר המסילות הנוסף של באר שבע מרכז הביא את כל הציוד ההנדסי שלו לאתר כולל מכונת קידוח לכלונסאות, מנוף גדול ומאות טונות של פלדה..... אני מאמין שמחר כבר יתחילו לקדוח. צילמתי היום בצהרים אבל בגלל תקלה לא ברורה בכרטיס הזכרון של המצלמה, התמונות הלכו לעזעאזל, מחר אני אנסה למצוא זמן לצלם שוב.

מצב
הנושא נעול.
למעלה