לא יפה

לא יפה

יש פה מישהי, ואני לא אזכיר שמות כדי לא להעליב, אבל היא יודעת בדיוק מי היא, שהבטיחה משהו לכולנו, כבר לפני יומיים ועדיין לא קיימה. מה עונשה של זו??? (רמז- קשור לתמונות של דברים חדשים ששמו להם בבית החדש שלהם והיא הבטיחה שתצלם ותראה.) (אני יוצאת ואחזור בצהריים, נא לחשוב על עונש הולם ל-היא, וגם את, יש לך הזדמנות לעשות משהו לפני שיקבע גזר דינך)

אמאבולי

New member
כבר אתמול שמתי לב שהיא לא נמצאת פה מספיק

גרם לי לחשוד שאולי היא עובדת??? אבל פסלתי את זה מיד, היא הרי נמצאת בעבודה רק כדי לנוח מעמל היום יום
אזולי היא בחופש מהעבודה, ולכן לא מתייחסת אלינו?
באמת מעליב. מפקירה את משמרת הבוקר, חוסכת מאיתנו מידע מעודכן על האח הגדול, ומצנזרת תמונות שהבטיחה לפרסם כדי להוציא לכולנו את העיניים. פויה.

אהבת M

New member
סורי. היה לי משו ביום חמישי בבוקר

העמסתי את האחיינית היקרה שלי, שהיא גם מעצבת הפנים שלי, אחרי שהתייאשתי מזו שאני משלמת לה כסף. לקבוע פגישה עם ההיא היה בלגן ואחיינית שלי יותר זמינה, מבינה עניין, בעלת טעם ופחות מבלבלת לי במוח
ואחרי שבסופו של דבר מה שהייתי אמורה לעשות התבטל, היה לנו עד הצהריים לסגור עניינים. אז קודם כל בחרתי טאפטים לחדרי ילדים, אחר"כ שלושה גופי תאורה (וקבלתי דוח ביציאה משם
קפץ עלי שוטר משומקום, היה יכול לוותר לי, אבל רצה כנראה לסגור יומית. קבלתי 250 שח שזה פחות נורא. גם אין נקודות על זה. הבאסה - עכשיו רשמית אני עבריינית תנועה וזאת אחרי שכבר בערך 10 שנים אין לי רקורד...) אחרכ נפגשנו עם הנגר בבית. סגרנו פינות קטנות ואת החדר של הסטודנטית ששיניתי ברגע האחרון. משם רצנו לבחור ידיות למטבח וידית לדלת הכניסה. חזרנו עייפות אך רצוצות. לא הספקתי לצלם חוץ מאשר את המצ"ב שזה הארון בחדר השינה שלי ושממש לא רואים את מלוא הדרו כאן. שתי דלתות הזזה ענקיות! 3.2 מטר רוחב!! אפור כסוף למעלה ולמטה ובשליש הגובה - פס זכוכית מעוטר. הדלתות של החדרים יצאו מעלפות, בשישי כבר שמו לנו ידיות. וכמובן שבשבת היתה עליה לרגל וכולם רק שמחים בשמחתנו ומרעיפים קומפלימנטים. כן ירבו

מהמם ../images/Emo70.gif מאופו זה ../images/Emo35.gif

תגידי את מעלה את התמונות כאן כדי להתחמק מהזמנה
כי אם כן לא ילך לך
כל כך מקנאה ... עד שאנחנו נבנה את
חלומותינו ... יעברו הרבה מים בירדן ... (לפחות עכשיו נעשה מאמץ לחסוך כמה ג'ובות).

אהבת M

New member
מהנגר, תודה. אבלני 'עיצבתי'../images/Emo13.gif

לפעמים גם עלי שורה ה

אהבת M

New member
סורי. לא מתאים לי. אני רוצה לשגר ולשכוח

לא נהנית. ונמאס לי שעל כל דבר קטן צריך להחליט. למשל על שיש למטבח - עד שכבר מחליטים על צבע, אז צריך גם להחליט על פאנל (4/2/1 ס"מ) ואם כן/לא סרגל (בגלל נזילת מים). אוף!!! (אבל אם תצרפי כמה אופציות - תמיד אמליץ לך מה אני אוהבת
)

א ו ח

New member
מקסים!

איזה כיף, למרות שזה עמוס, להתעסק בכל הדברים לבית- את עושה לי חשק לסיים פה דברים שמחכים לטיפול כבר שנה וחצי איפה קנית מנורות? אנחנו זקוקים נואשות ועוד שאלה- האם את משכנת ילדים בממ"ד? האם ניתן להחליף שם את גוף התאורה המכעור במשהו אחר?

אהבת M

New member
תוכנן שלא בממ"ד, אבל תכניות נועדו לשינויים../images/Emo13.gif

הסטודנטית תתאפסן בממ"ד (הגדול) ועוד לא שאלתי אם ניתן להחליף כי זו תאורת חירום
קניתי למטבח, לשולחן מעל המטבח ולפינת האוכל. 800/129/750 ש"ח בהתאמה, בקרן אור תאורה, ויש שם לחבר 10% אחוזי הנחה
למטבח - צמוד תקרה מרובע פשוט וגדול שמפיץ אור לבן ויפה. מעל השולחן שבמטבח הספיקה לי מנורת פעמון שכזו, מזכוכית חלבית ומעל שולחן האוכל קניתי שתי רביעיות (שנתלה אותן אחת בהמשך לשניה, עם רווח קטן) של זכוכיות תלויות שכאלה, לא מוצאת משהו דומה לקשר.

א ו ח

New member
נשמע טוב

איפה זה קרן אור תאורה? מה את אומרת על הלנת הבייבי העתידית בממ"ד?

אהבת M

New member
שאם זה מאוורר זה בסדר גמור.

כרגע יש לי שלושה בממ"ד קטן. תמיד מאוורר. קרן אור תאורה קצת אחרי קניון לב המפרץ לכוון הקריות. יש להם סחורה טובה, מבצעים טובים וכמובן אחוזי הנחה לכרטיס חבר...

candy can do it

New member
וואי...

הדבר שהכי חסר לנו בבית - ארונות... כמובן שצריך גם מקום לשים אותם
ארון מהמם!

למעלה