לא ינקה...

לא ינקה...

הלילה הזה אני מביט בynet קורא על נזקי הסופה שמתחוללת בארה"ב וחושב,ארה"ב אחראית ארה"ב תשלם! ובמה אני מאשים את ארה"ב? אז ככה: ארה"ב אחראית לגירוש אלפי יהודים מגוש קטיף ,ארה"ב תשלם באלפי הרוגים ... ארה"ב אחראית להרס בתים של אלפי משפחות,ארה"ב תשלם בהרס בתים של אלפי משפחות.. ארה"ב אחראית לכאב ולפילוג,ארה"ב תחוש את הכאב והפילוג כל שניה... ארה"ב אחראית לנזקים כלכליים במדינת ישראל,ארה"ב תשלם כפליים ... על כל יהודי אחד שנזרק מביתו ברצועת עזה ארה"ב תשלם בשניים.. ארה"ב תשלם על מה שקרה פה בתקופה האחרונה... "ק-ל נקמות הופיע הנשא שופט הארץ.." ארה"ב ושאר מדינות העולם שהיו שותפים לפשע לגרש יהודים מבתיהם ישלמו ביוקר על מה שקרה בגוש קטיף.. בשורות טובות.

עמית ו

New member
מרתק.

טוב, לא. למען האמת, לראות אותך רוקד על הדם זה די מחליא, גם אם זה דם אמריקאי.

קרוקדיל

New member
מרתק מאוד!!!

אבל נשמע לי קצת מיסטי מידי... מי זה פה שמינה את עצמו לנציג הא-ל עלי אדמות? למה כל אחד בטוח שהוא יודע את כל החשבונות שבשמיים?

המציאות תוכיח

יש דין ויש דיין לעולם הזה ,וזה יוודע לעיני כל...ועמית יקירי ,זה כל המסר שההודעה מעבירה,לא ריקודים ולא דם,צר לי להרוס...

אי-מייל

New member
הרבה דוברים

לה' יש כנראה הרבה דוברים כי שמעתי איזה דובר שאמר שכמו שבשאר העולם יש פגעי טבע, גם בארץ צריך להיות צונאמי, ולכן ה' גרם לפינוי גוש קטיף כדי שהצדיקים משם לא יפגעו.

kiwik15

New member
החשבונות של הקב"ה

הם ברמות קצת יותר גבוהות מהשכל שלך, אז אל תנסה אפילו להבין. אתה באמת חושב שהקב"ה יעניש אנשים חפים מפשע רק בגלל שהנשיא שלהם מטומטם והם אפילו לא רוצים אותו כנשיא!!! סלח לי , אבל זה נראה לי טענה חסרת היגיון. ואפילו אם זה נראה לך הגיוני, שוב, זה לא ברמת השכל שלך ושל אף אחד להגיד את זה. אם תנסה למצוא סיבה בכל דבר שקורה בעולם אז אתה תתקע די מהר. אחרי הצונמי היה מצחיק לראות איך בכל המדינות אנשים טנעו שהם יודעים את הסיבה המדוייקת של הצונמי. המדענים מצאו לצומני הסבר מדעי מדוייק, וזה סיפק אותם. הפלסטינים האשימו את הכיבוש (לא יודע איך), היהודים אמרו בגלל ההתנתקות, היפנים האשימו את הזנות בתאילנד (את זה המצאתי) וככה כל אחד יצא מסופק אם ההסבר שלו. בשורות טובות גם לך.

kiwik15

New member
וואלה, אני יודע למה היה תיקו אתמול

בגלל שחלק מהסשחקנים אכלו בשר לא כשר. באמת כיף לעשות את החשבונות האלו

למעלה