לא יכולתי לראות אותה ככה

lekner

New member
לא יכולתי לראות אותה ככה

טוב מייפל עדיין אצלי ולא הצלחתי לארגן נסיעה למרכז בגלל המסירה של מייפל הבאנו חתלתולה לילדות טוב נו גם לנו ויש הסכמה פה אחד שהיא נשארת בבית ויהי מה (באנרגיות חיוביות) בכל מקרה הכנסתי את מייפל לחדר אחד סגרתי את הדלת הכנסתי לה את מתקן הטיפוס\גירוד של מיקה (החתלתולה) ועידכנתי את כולם שהיא משוחררת ולא להכנס מקווה שימצא לה טרמפ בקרוב אם לא אני אפרסם פה שמי שרוצה אותה בחינם שיגיע לקחת אותה זה יעלה לו כרטיס אוטובוס והרוויח את מייפל הנסיכה המהממת עידכון בהמשך

lekner

New member
מיקה על המתקן

ושוב אציין בלי קשר מה יהיה איתי בעתיד מיקה לא הולכת לשום מקום היא של הילדות ותשאר שלהן זה סוכם מראש

tsivan20

New member
שלום לך...

אני ישמח אם נשוחח באימייל שלי [email protected] אני וחבר שלי נוכל להעניק למייפל בית חם ואוהב. עקבתי לאחרונה אחרי הסיפור עם מייפל וזה מאוד מאוד נגע לליבי. בעבר ניהלתי חנות לבע"ח בדרום.. ככה שידע וניסיון עם בע"ח ומכרסמים בפרט קיים בשפע... אני ישמח אם יצא לנו לדבר אני מאשקלון ואין לי בעיה להגיע לאן שצריך. תחזור אלי בבקשה.
אשמח לעזור...

The Shablool

New member
אני מצטערת אבל אני חייבת רק להגיד

שידע על מכרסמים לא קשור

lekner

New member
ראיתי ששבלול השיגה אותי אבל

סתם כבר התחלתי לכתוב אז גם אציין שחמוס זה לא מכרסם ואנחנו לא רוצים להאכיל אותה בחסה וגזר אני אשמח לדבר בלי קשר אבל מקווה שיצא לתת אותה למי שהבטחתי או למי שכבר יש בבעלותו חמוס או שנים או שלושים
בכל מקרה תודה רבה על הדאגה והרצון לעזור

tsivan20

New member
לשבלול וללקנר...

שמחתי... אני מקווה שהיא תמצא באמת בית טוב... וכנראה שאתם קצת בקטע של זלזול ממש לא התכוונתי להאכיל אותה גזר וחסה..... :-O בעבר גידלתי שתי חמוסות מדהימות.. ובגלל שהתחלתי לימודי ווטרינריה ברומניה נאלצתי למסור אותן.... אבל בכל מקרה זה לא העניין.... אני מקווה שהכל יסתדר לך בסוף... :)

lekner

New member
מצטער אם הובנתי לא נכון הקטע

עם הגזר וחסה היה הלצה אבל זה שציינת שיש לך ניסיון רב בעיקר עם מכרסמים בכלל לא רלוונטי ובקלות ניתן להסיק מכך כמו שאנחנו הסקנו שאת לא יודעת שחמוס זה טורף אלא חושבת שהוא מכרסם מקווה שהבהרתי את עצמי

The Shablool

New member
כנ"ל

לא התכוונתי לזלזל בכלל פשוט זו טעות נפוצה ומכיוון שכתבת בפרט מכרסמים הייתי חייבת לציין את זה כי זה מאוד שונה וזו טעות שמובילה להרבה בעיות. בכל מקרה זה יפה מאוד מצדך שהצעת לעזור ללקנר.

למעלה