לא יכולה להתאפק יותר מלומר את זה

חדשה20

New member
לא יכולה להתאפק יותר מלומר את זה

כל היום ניסיתי לא לכעוס על עצמי, לסלוח לעצמי, לוותר לעצמי, וכל שאר הדברים האלה. וזה כ"כ קשה. אני פשוט מרגישה שאני משלה את עצמי שאני בסדר, הרי אני יודעת שזה בעצם לא נכון, שאני גרועה, דפוקה. כל היום חשבתי לי "טוב, לא נורא שלא הצלחתי בזה או שהייתי קצת לא בסדר בזה", אבל זה שקר. למה כולם אומרים לא לכעוס על עצמך? זו האמת-אני יודעת את זה עכשיו-אני לא בסדר. לא הייתי צריכה לעשות כך או לעשות אחרת. הרי אין לי מה לכעוס על אחרים, אני יודעת שאני האשמה, בלבד. קשה לי כ"כ כרגע. כאילו הכל מתפרץ החוצה , אפילו הדברים שבהם כבר סלחתי לעצמי. למה לא נכון לכעוס על עצמי? למה לחיות באשליה שלא אני אשמה, שאני בסדר בעצם ושזה לא כ"כ נורא? הייתי צריכה להיות בסדר קודם, ובגלל טעויות שלי, אני נפגעת, והדברים לא יוצאים כמו שתיכננתי. מותשת כבר ממלחמות כאלו. מצטערת על ההודעה חסרת הכוחות הזו. בד"כ יותר טוב לי-כועסת על עצמי וזה בסדר לגמרי מבחינתי. פשוט עכשיו התנפצה לי האשליה שאין לי מה לכעוס על עצמי (למרות שזה עוד נראה קצת הגיוני מבחינה ראציונאלית). צונחת.........

ערב טוב לך חדשה.מאמי שולחת לך ../images/Emo24.gif

טוב אני מבינה שאת חושבת עד היום שאת אשמה . אז בוי אומר לך משהו את לא אשמה.לא משני מה קרה את לא אשמה. ואין לך שום סיבה לכעוס על עצמך. מספיק סבלת אז דיי מאמי. תמיד תגידי כל בוקר כמה שאני שווה ושאני לא אשמה במה שקרה. ושולחת לך חיבוק חם ואוהב תחזיקי מעמד ילדה יפה.

חדשה20

New member
אבל נראה לי שכן...

לא. לא חושבת שאני אשמה כשפגעו בי כי בפעם הראשונה ייתי בת 10-11 ובפעם השניה, שזה היה רק נגיעה, זו רק אשמת האיש הרע שנגע. התכוונתי לאשמה במה שקורה לי היום. שקרה לי היום. שפיספסתי מנחה (צריך להתפלל לפחות תפילה אחת ביום), וכבר הרבה זמן שלא פיספסתי, ודווקא היום, גרועה שכמותי, זה קרה לי. ואשמה בזה שאני ישנה היום אצל חברה ושכחתי להביא פריט לבוש מסוים, אז מחר אצטרך ללבוש אותו שוב. ואשמה בזה שכתבתי איזה דף כלשהו כדי שיעזור לי בזמן מסוים, והזמן המסוים הזה הוא היום, ואני לא מוצאת את הדף, וסתם הטרחתי את אחי לחפש בבית. ואני כ"כ כועסת על עצמי בזה. ואתמול, כשדיברתי עם הפסיכולוגית, היא שאלה עם אני מוציאה את הרגשות הקשים שלי החוצה, אז אמרתי לה שאני כותבת שירים. ואז בלילה, כתוצאה, ממש רציתי לכתוב שיר, וברוב טיפשות לא אמרתי לעצמי שזה כבר מאוחר, ושממילא יש לי נדודי שינה אז עדיף לי ללכת לישון מוקדם, אלא נשארתי ערה. וכתבתי את השיר ואז גם הלכתי לישון יותר מאוחר ממה שהיה טוב לי, גם הקלטתי אותו ב-MP3 (ואח"כ מחקתי) וכששמעתי את זה, מרוב עייפות ועצב, התחלתי לבכות, וגם חצי מהיום אני חושבת על השיר הזה וזה עושה אותי עצובה. אז רע. יום כזה שהיה בסדר רוב הזמן, ואז העצב שבא בלילה (היום הוא קצת הקדים), המוסר העצמי הזה. קשה.

../images/Emo201.gif מאמי ליבי איתך שולחת לך ../images/Emo24.gif

מחר יום חדש והשמש תזרח.והכל היה בסדר.כי את חזקה מאמי

ודבר חשוב את לא אשמה גם בזה .

זה יכול לקראות לכל אחת מאמי.על תיהי עצובה בגלל זה. עצוב לי רק לשמוע את מה שעברת בגיל מאוד צעיר .שולחת לך חיבוק חיזוק.

חדשה20

New member
../images/Emo24.gif

אממ, כן, גם הפסיכולוגית שלי תמיד מדברת על זה שעברתי פגיעות בגיל די צעיר, אבל כבר אז הייתי במצב די טוב של תודעה עצמית, אני חושבת, אז די קשה לי להבין למה זה קרה (לא רוצה להכאיב לך בכתיבת הסיפור, למרות שזה ממש ממש לא כולל פרטים). ובאמת תמיד נראה לי שהפוגע הראשון פגע הרבה יותר מהשני. תודה רבה רבה על אתמול. היום כבר יותר טוב בהרבה. אמנם לילה, ואני נוטה ליפול בלילות, אבל הלילה, בעזרת ה', אחזיק את עצמי ולא אפול. אוהבת אותך מאוד =)

היי חדשה אני שמחה שיותר טוב לך מתוקה.

גם אני אוהבת אותך תמיד פה בשבילך.
אשמח להתכתב איתך גם במסרים מירני.. תיהי חזקה כי אני כאן איתך.

Numby

New member
היי חדשה...

בדיוק חשבתי על זה, מה תעשי עוד כמה חודשים שלא תהיי חדשה? יש לך בעייה חביבתי :) בכל מקרה, אני אפסיק עם השטויות שלי עכשיו... טוב, עכשיו... עכשיו... די. אז מה שרציתי להגיד, שכל אחד מאיתנו כועס על עצמו בשלב מסויים בחיים, זה בד"כ קורה כשאנחנו מרגישים שפישלנו, וכבר באמת לא נותר את מי להאשים, אז פתאום כל הרגשות שלנו, כל התסכול, כל הכעס, מופנים פנימה. וזה קורה... אבל צריך ללמוד לא להתרגש מזה. שיעור שנראה לי שאת עוד צריכה לעבור... דברים לא יוצאים כמו שתכננת? ברוכה לעולם האמיתי ולחוקי המרפי שלו. לא תמיד את אשמה, את באמת בסדר, וזה באמת לא כ"כ נורא, כל עוד תשימי את הדברים בפרופורציה... אני מניח שדברים כאלה מגיעים עם גיל, עם בגרות מסויימת, אז עד שתגיעי לשם, תרשי לי להגיד לך שזה לא שווה את זה, ובעצם העובדה שאת מרגישה ככה את מונעת מעצמך את כל היופי שיש לעולם ולחיים האלה להציע. אז... קחי צעד לאחור, ותלמדי לסלוח לעצמך, אל תכעסי. יהיה בסדר... עידן.

חדשה20

New member
הי עידן

תודה. כ"כ משמח אותי לראות שיש בנים טובים בעולם. אני מודעת לזה שמוזר לחשוב על זה כך, ושרוב הבנים הם בסדר, אבל פשוט בגלל שבנים מתחילים איתי לפעמים סתם בלי סיבה, או בגלל שהם מסתכלים במבטים כאלה בוחנים, מאוד משמח לראות שיש בנים טובים. אממ, גם אני חשבתי על זה שתהיה לי בעיה כשאפסיק להיות חדשה, ואני עובדת על שם חדש... (זה יהיה כבר הכינוי השלישי שלי בתפוז...). האמת שבד"כ מאוד קשה לי לסלוח לעצמי כי אני פרפקציוניסטית, ולחוצה בזמן בד"כ (ולכן כועסת על עצמי אם אני לא מנצלת את הזמן בצורה מועילה), ויש לי סטנדרטים די גבוהים בהתנהגות. אבל רוב הזמן אני בסדר עם עצמי. אין לי סיבות לכעוס... וזהו בעצם. אז תודה רבה על התגובה, ושיהיה לך ערב טוב!

חדשה..

אני לא חושבת שלחברה שישנת אצלה ,היה אכפת אם תלבשי אותה חולצה יומיים ברציפות. בייחוד לא אם היא חברה טובה. וקורה ששוכחים להתפלל.. גם לי קורה שאני שוכחת להדליק נרות שבת בזמן. אז מה? לא נורא. תמיד יש עוד שבת. תמיד יש עוד בוקר להתפלל. אנשים עושים טעויות. אנשים חזקים מזהים אותם, ומתקנים. אל תכנסי בעצמך יותר מידי. כל יום חדש הוא הזדמנות להתחיל מחדש.

חדשה20

New member
מאושרת

טוב, שמתי לב שאני ממש יכולה לנוע בין קיצונויות במצב רוח, אז היום ממש טוב לי. אמנם יש לי שטף דם קטן ביד כי עשיתי איזו בדיקה, ועיקמתי קצת את הרגל מקודם, אבל אני בסדר גמור, היה לי הרבה מאוד מזל היום. אני מרוצה מעצמי, מהחיים, וטוב לי מאוד. אפרט בהמשך, כי זה עושה אותי יותר שמחה, וגם כי אני רוצה, אבל בינתיים ממש תודה לכל מי שהגיב. מכל הלב. קשה לתאר במילים כמה זה חשוב לי לראות ולדעת שלמישהו אכפת ממני (כמו הוכחה מוצקה ולא סתם תפיסה לא מבוססת). אז, עוד נתראה, נשמות אהובות... אוהבת ושולחת

חדשה20

New member
תודה...

מאחלת לי לילה טוב? נראה לי שאני נהיית חולה מהשינה הגרועה שלי... (או שסתם יש לי כאב גרון?) עייפה... .. 0 אמור להיות פרצוף מפהק, עזבי, לא כ"כ יצא...

בטח

וגם שולחת לך
לחבק וכל מיני חמודים כאלה
לילה טוב חמודה! ד. ונסיון לעשות את המפהק...

חדשה20

New member
דווקא לא רע...

אמנם לא מספיק שעות (כדי להשלים חסכים באמת אני צריכה לישון לפחות שמונה...), אבל לא הייתה שינה גרועה, לא היו חלומות רעים, וממש היה בסדר... תודה, אהובה, על ההתעניינות. כ"כ משמח אותי תמיד לראות שלאנשים אכפת. אוהבת מאוד ושולחת

למעלה