לא יכולה להחליט

superorti

New member
לא יכולה להחליט

היי..אז מדיי פעם אני משתפת פה..והנה הגיע הרגע הזה שוב.
אז ככה: לפני מספר חודשים הגיע למקום עבודתי בחור חדש.הוא לא ממש עובד במשרד שלנו, אלא שהמשרד נותן לו את השירותים שאנו מתמחים בהם. שמתי לב שהוא תמיד מסתכל עליי ובוחן אותי. אבל מעולם לא יצא לנו לדבר.
לפני חודש פחות או יותר הוא בא למשרד שלי והתחיל לדבר איתי על דברים מקצועיים,במסגרת התפקיד שלי. החמיא לי על אופן עבודתי ועוד שיחות חולין כאלו או אחרות. החלפנו פייסבוק והוא ביקש שאבצע לו עבודה פרטית, לא במסגרת המשרד (שטכנית מותר לי לעשות,זו לא תהיה שבירת מוסכמות, הבוס שלי לא יתנגד לכך).
דיברנו תקופה בפייסבוק ולאחר כמה פעמים שהוא ביקש את הטלפון שלי,הסכמתי לתת לו את המספר.
כבר יותר משבועיים הוא מתקשר אליי ואנחנו מדברים בטלפון..בעיקר על עינייני עבודה אבל גם בעיניינים אחרים.
כל פעם שהוא מגיע למשרד בתקופה הזו יש מעיין מתח כזה והוא לא ממש מדבר איתי שם. אף אחד מהמשרד לא יודע שאנחנו בקשר,כלומר מדברים בטלפון מחוץ לשעות העבודה.
הוא כבר הציע לי להפגש מספר פעמים ואני דחיתי אותו מכל מיני סיבות מטופשות.
אני דוחה את ההצעות שלו כי אני לא נמשכת אליו.הוא חמוד ומקסים ובטוח שיהיה בנזוג לתפארת ויתייחס אליי יפה,אבל אין משיכה. אני יודעת שהוא עובד שעות על גבי שעות,לילות וימים ואולי לא תהיה לו מספיק תשומת לב לתת לי...ובכלל אני מפחדת שאני אצא איתו ואני לא נמשכת אליו ואז הכל לא יסתדר ואני אאלץ להתמודד עם התחושה הזו כל יום בעבודה..
בנוסף יש לו שפת דיבור כזו שנראה שהוא מתחנף לכולם ולכל אחד קורא בשמות חיבה וזה קצת מפריע לי. לא בקטע של קנאה,אלא בקטע שזה מעצבן אותי החנפנות הזו שלא לצורך. הוא קורא לכל אחת מאמי ולכל אחד חיים שלי וכאלה...זה מעצבן אותי לא רק אצלו, אלא באופן כללי.
פשוט לא מוסגלת להחליט מה לעשות, האם להמשיך ולדבר איתו ולנסות להפגש או שפשוט להפסיק את זה ולסיים יפה ולהגיד שאני לא בעניין..
לא רוצה לפגוע בו.

batmea

New member
טוב שאת לא עפה על עצמך.

את לא רוצה קשר איתו? בשביל מה כל ההקדמה המיותרת הזאת? תגידי לו שאת תפוסה וזהו.
הוא מנסה כי את זורמת איתו.
מה כבר את יכולה לעשות באופן פרטי שהוא לא יכול לשכור או לבקש ממישהו אחר? כלום.
אבל בגלל שאת מלאה בעצמך ובא לך נורא לחוש את עצמך, את משחקת מולו על הספק וככה מרגישה טוב. אין בחורה שהיא לא מחוזרת, ההבדל הוא בכמויות שנוהרות אחריה. בא מישהו ואת מסתובבת כמו פורפרה ומועכת אותו.
האובר-פרטים (מיותרים כמו זה שהוא שוכר אצלכם משרדים) מתארים משהו מאוד לא נעים לכתוב.
סוג של פרובוקציה כמו המחמאות שאת מחלקת לעצמך חופשי.
תתחילי בצניעות.
תמשיכי בכנות.
ותגידי לבחור לרדת ממך.
את פתאום תראי שהוא לא צריך את הגאוניות שלך אחרי שעות העבודה.
ותחסכי מאיתנו סיפור מיותר באינטרנט.

superorti

New member
למה לפזר רעל?

איך בדיוק אני עפה על עצמי? איפה ראית שכתבתי על עצמי מחמאות?
גם שכותבים ביקורת או תגובה יש דרך לכתוב ולא לחשוב שבתגובה המכוערת שלך את תכתשי אותי?
הסיפור שלי נראה מיותר? אפשר גם לא לקרוא ולדלג.
קצת רגש ורוך ,אנשים פה שוכחים שמאחורי כל הודעה או תגובה עומד בנאדם אמיתי!

batmea

New member
רעל? תנוחי. אני לא חייבת לך כלום. ביקשת חווד -קיבלת.

פשוט נמאס מלקרוא כל מיני הודעות של משועממות שמועכות כל מיני בחורים כדי לצבוע לעצמן נוצות שאין להן.
מילא היית מתלהבת ממנו והיתה דילמה אבל הוא דוחה אותך ועוד מההתחלה ולא הבהרת לו שאין סיכוי, מה גם את מדברת איתו מחוץ לשעות העבודה על עניינים פרטיים (כאילו, בואי נצא מעליסה בארץ הפלאות שניה) וסתם על הדרך הסכמת לעבודה פרטית כי את כזו גאונה טכנית.
חמודה, שאי ברכה.

superorti

New member
תנוחי את

יש כללי התנהגות פה בפורום לידעתך.
אנשים כמוך שיודעים רק להגיד דברים בצורה מגעילה עדיף שלא יגיבו כלל. ואם זה כל כך חסר תוכן ומשעמם אותך, מה גרם לך להכנס ולקרוא, ויותר מכך, להגיב בצורה זועמת כל כך?
את מתנהגת כמו בחורה ממורמרת שמחפשת להוציא את התסכולים שלה על מישהי אחרת.
שאי ברכה את בעצמך

batmea

New member
לא עברתי על שום חוק פורום.מה גם,הוכחת מה שכתבתי. סעי לשלום.

superorti

New member
כלטוב לך!

לא אתייחס לההערות המגעילות שלך, את סתם בחורה ממורמרת.

DogsPCI

New member
הי, מה המצב? נותן לך תזכורת להביט בחתימה שלך - וליישם :))

&nbsp
ולגבי המקרה...
&nbsp
תהיי הוגנת, ואם את לא מעוניינת (ולפי הדברים שלך - את לא!) אז תסגרי את הפינה, ו"שחררי" אותו.
&nbsp
שבת-שלום :)
&nbsp

superorti

New member
הוא יודע בדיוק מה אני מרגישה..

מהתחלה אמרתי לו שקשה לי עם הערבוב של עבודה וחיים אישיים.
זה לא שעבדתי עליו והלוכתי אותו שולל.

תנוח...

את מנסה להימנע מסיטואציה לא נעימה אבל לפעמים אין ברירה ואם החלטת שאת לא מעונינת עדיף מוקדם מאשר מאוחר. גם מקסימום יגיד שלא ניסה להתחיל איתך כדי להגן על כבודו.

החלטת שהיא יודעת לגמרי שהיא לא רוצה.

היא כתבה מפורשות: "אני מפחדת שאני אצא איתו ואני לא נמשכת אליו ואז הכל לא יסתדר ואני אאלץ להתמודד עם התחושה הזו כל יום בעבודה". סתם תקפת אותה, בלי להבין את הסיטואציה הרגישה והמבולבלת שהיא תיארה שהיא נמצאת בה.

בנוסף, עלבת בה שהסיפור שלה מיותר ("תחסכי מאיתנו סיפור מיותר באינטרנט") ודיברת בטעות בשם כולם (אני, למשל, רוצה להמשיך לקרוא את מה שהיא כותבת) בזמן שכל שורה שהיא כתבה חשפה עוד אור על הקונפליקט שבו היא נתונה.

העצה הכי טובה שנתנו לי

זה להגיד לבחור ישירות - תודה, אבל אני לא מעוניינת.
&nbsp
הייתי בטוחה שאני צריכה לרמוז לבחורים שהם יבינו שאני לא בעניין, ולא רציתי לפגוע בהם. והקטע שכאשר פשוט הייתי כנה ואמרתי שאני לא מעוניינת הבחורים לרוב עונים לי - תודה על הכנות שלך. והעניין מסתיים.
&nbsp
תהי כנה איתו - תגידי שאת לא מעוניינת במשהו מעבר לזה שעזרת לו - וזהו.
&nbsp
&nbsp

את לא בעניין שלו כרגע מבחינה זוגית.

זה ברור.
ועדיין, אין חוק שאוסר על לדבר בטלפון או כל דבר אחר שמתחשק לך לעשות.
כל עוד מתחשק לך באמת לעשות.
&nbsp
אם וכאשר תופעלי מתוך רצון "להימנע מאי נעימות", זה כנראה כבר יהיה פחות נעים, לשניכם.
אם וכאשר תופעלי מתוך רצון "לצאת איתו בסדר", זה כנראה גם כן כבר יהיה פחות נעים, לשניכם.
&nbsp
"האם להמשיך ולדבר איתו ולנסות להפגש או שפשוט להפסיק את זה ולסיים יפה ולהגיד שאני לא בעניין.. לא רוצה לפגוע בו"
אני במקומך בטח הייתי בוחר (כלומר, "בוחרת", ליתר דיוק, אם הייתי במקומך) באפשרות מספר 2, אך בלי ליזום זאת ובלי לצאת בהצהרות מרחיקות לכת כגון "אני לא בעניין", אלא אם כן הוא היה שואל אותי ישירות.
&nbsp
"רוצה להיפגש לקפה?"
"לא, תודה" - בלי להמציא תירוצים
&nbsp
"למה?"
"לא בא לי" - בלי לצאת בהצהרות מרחיקות לכת עליו או עלי (כגון "אני לא בעניין")
&nbsp
אני ממש לא אומר שזה עדיף, איך שכתבתי. זה פשוט אני. יש שיגידו שעדיף ממש אחרת. אני אוהב לפעול איך שהייתי רוצה שיפעלו איתי. לא הייתי רוצה שירחיקו לכת לגביי בניחוש כוונותי, אלא פשוט שיגידו לי את האמת של אותו הרגע, בלי לתת לי להציק.
&nbsp
כלומר, אם זה היה מתחיל להציק לי, הייתי אומרת לו, בטח, "זה קצת מציק לי שאתה שואל שוב ושוב", אך מצד שני, רוב הסיכויים שזה לא היה מציק לי כי פשוט לא הייתי שם על זה ופשוט אומר(ת) לאקונית "לא" או "לא, תודה".
&nbsp
לי אישית טוב עם צורת תקשורת זו, משני צידיה.
כנות, פשטות, בלי הנחות "פוגעות" (לטעמי).
&nbsp
נראה לי גם שצורת תקשורת זו מסננת המון חרא מסביב (לא שאנשים הם חרא, אלא שחלקם אחוזים בו או מנוהלים על-ידו באופן שבלתי נעים להם ולסובבים אותם).
משאירה בקרבתי את הלבבות הנקיים ומרחיקה ממני את הטיפוסים הטעונים שלא באמת רואים אותי, אלא ככלי לסיפוק רצונותיהם; מצפים ממני לכך או אחרת.
&nbsp
לדוגמה, יש גברים שבעקבות צורת התייחסות פשוטה ונקיה זו "יתנפלו" עלייך בלבם או במילותיהם, "זאתי, חושבת את עצמה, כוס עמק, יאללה יאללה", אך אני מניח שמלכתחילה לא היית רוצה בקרבתך טיפוסים אומללים-מאמללים אלה.

"לא נעים" מת

הרי לא תכנסי למערכת יחסים כי "לא נעים" ואני מקווה שגם לא תעשי סקס כי "לא נעים".
אז אם הוא מעצבן, חנפן ולא מושך פשוט תסיימי איתו את הקשר.
&nbsp
זה בטוח נורא נעים שהוא מתקשר ומחזר, אבל בטוח תוכלי למצוא אחד שיעשה את זה ויהיה גם מושך בעינייך.
נכון?

למעלה