לא יודע עד כמה זה קשור לפורום הזה

Slim Jim

New member
לא יודע עד כמה זה קשור לפורום הזה

אבל זה איכשהו מקושר. אתם יודעים אם יש בארץ קהילה של בלוגראס? כן כן, מוסיקה של הילביליז שמנגנים על בנג'ו במהירות האור. הקשר הוא הגרייטפול דד, שאני יודע שהם גם עשו משהו קרוב לקאונטרי, ומעבר לכך, לא היה לי מקום אחר לשאול
. אולי אתם יודעים על פסטיבלים בארץ או קהילת בלוגראס. סתם נשמע לי אדיר.

pasteran

New member
זה לא קשור

אני חושב שיש דבר כזה, אני לא זוכר מה בדיוק. עצתי:תשאל ותבצע חיפוש בפורום מוזיקה בנענע. שלח מייל ליאיר יונה.

modulo1000

New member
לך על הרכב בשם DILLARDS

תמצא בקצת אחרת דיסק כפול המכיל 3 תקליטים במחיר 79-89 ש"ח ההרכב עשה לבלוגראס מה שהבירדז עשו לקאנטרי...לך על זה ותודה לי

modulo1000

New member
בארץ אולי בטוח יש עולים מארה"ב

שאוהבים את הסגנון ויש לדעתי הרכבים כלשהם...לא זוכר משהו ספציפי

John Barleycorn

New member
היתה להקה כזו

בשם עסיס הרים ששרה בלו גראס בעברית במבטא כבד. אני זוכר הופעה היסטרית שלהם ב"זהו זה".

garcia

New member
אם כבר קישרת לגרייטפול דד

אז אני מציע לך להקשיב להרכב הבלוגראס של ג'רי גרסייה מ-1973 שנקרא Old & In The Way שהוציא אלבום אולפן אחד ועוד שני אלבומים בהופעה חיה. http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00000391Q/qid=1121801517/sr=8-10/ref=sr_8_xs_ap_i10_xgl15/104-6207674-5385544?v=glance&s=music&n=507846 כנס ללינק הזה ושם תימצא עוד 8 דיסקים של בלוגראס שג'רי גרסייה הקליט עם דיוויד גריסמאן.

Jflyaway

New member
בלוגראס - כיף של ז'אנר

ובמיוחד התת-ז'אנר FINGER PICKING - נגינה באצבעות (ללא מפרט) על אקוסטית.

yossivin

New member
Jimmy Martin

פעם היה לי תקליט שלו ולמען האמת לא כל כך אהבתי, אבל הוא נחשב למלך הבלוגראס. בנוסף לתקליט יש גם סרט.

modulo1000

New member
ולזה יש לי המלצה

Mel Bay's Master Anthology of Fingerstyle Guitar Solos יצאו 2 ספרים בלויית דיסק....נהדר

צריך להפריד

בעוד שבלוגראס הוא סגנון הוא מוזיקלי, פינגרפיקינג זו טכניקת נגינה. גם ברט יאנש וג'ון מרטין וגם טאונס ואן זאנדט וגם ניק הארפר וגם סטפן גרוסמן - כולם עשו ועושים פינגר פיקינג, אבל הם ממש לא תת ז'אנר של הבלוגראס.

LadyG

New member
חיים משוגעים אתה עושה

אתה שם כבר ממחר? תהנה ותספר (קצת
).

Jflyaway

New member
אירוע מעניין, ברובו FOLK עם קמצוץ

של CAJUN וקורטוב של ניו-אייג' - לפחות ע"פ האתר. אתה ממזר גדול - נהנה מהחיים כמו שצריך. אל תשכח את סדנת היוגה של הפסטיבל (יום ו')

cancellation

the lay I WAS ABOUT TO GO TO THE FESTIVAL WITH CAUGHT AN EAR INFECTION SO THE WHOLE TRIP WAS CANCELLED. FORTUNATELY, IN OCTOBER THERE IS A COMPANION ONE IN NORTH CAROLINA dudid

Jflyaway

New member
דודי...שים לב מי מופיעה בפסטיבל

האשה הבתמונה... לא לפספס !!

למעלה