לא יודע מה נסגר איתי

OrgazmaBoy69

New member
לא יודע מה נסגר איתי../images/Emo4.gif

לא יודע מה נסגר איתי הייתי עם בנים (בסקס מלא) וגם עם בנות (בסקס מלא) יותר נהנתי עם בנים אבל אני לא יכול לדמיין אותי עם חבר רציני שיהיה איתי עם סוף חיי אני תמיד חושב על לגמור את החיים (בזקנה) עם אישה אין לי אף אחד לדבר איתו על זה ואני לא יודע מה אני יעשה בסוף החלטתי לעצמי שאני לא יגע בבנים או בנות עד שאני ידע מה אני כי אני לו חושב שאני צריך להחליט דבר כזה על רק סמך הנאה מינית בנתיים נדלקתי על עשרים בנות והתאהבתי קשות בבן אחד ואני עדיין מאוהב בו אני ממש מתרגש שאני לידו ואנחנו חברים דיי טובים בבית ספר הוא בן אדם שאוהב מגע והוא כול הזמן נוגע בכולם וגם בי לפעמים הוא סתם בא ומחבק אותי (אבל כזה סתם חיבוק של חברים) ואני מרגיש כאילו זכיתי בלוטו הוא ממש לא נראה הומו והוא גם לא מתנהג ככה וגם יש לו חברה איזה חודשיים אני ממש לא יודע מה לעשות בקשר לעצמי ומה לעשות בקשר אליו בצד אחד אני מרגיש דפוק ובשני אני נמס בבקשה תעזרו לי בשני הדברים האלו

a beaver

New member
טוב

אתה באמת כנראה הומו או לפחות בי בהתחשב בעובדה שאמרת שהתאהבת בבן. אבל לך כמו בכל שאר החברה שגדל בדפוסי מחשבה של סבא וסבתא קשה לראות שגרת חים יומיומית שלך עם בן. נסה לשחרר את עצמך מהדפוס הרגיל ותראה אם אתה באמת לא יכול לשנות את הדרך מחשבה הזאתי כי בתכלס זה כל מה שזה, דבר שלימדו אותך.

white star

New member
ביקשת?קיבלת

אתה תדע את הנטייה שלך לפי מה תאהב.סקס הוא סתם הוא כלום לעומת אהבה. לגבי ההוא... אני יכול להגיד לך להתרחק כי אתה רק יותר תתאהב וזה יכאב באיזשהו שלב אבל זה לא יעזור עדשאתה תחליט. בהצלחה

dorq

New member
קשה

גם לי ידיד שאני מאוהב בו ואני יודע כמה זה קשה (החבר הכי טוב שלי...) אני לא חושב שאתה צריך לבחור בין בנים ובנות ואתה יכול לדבר אתי אם יש לך בעיות להתמודד עם התשוקות שלך כי אני מרגיש שאנחנו ממש דומים

keren201

New member
אז ככה...:)

לפי מה שקראתי,והבנתי.... האהבה זה מה שקובע ולא סקס.... אז ככל הנראה אתה הומו,או בי... חחח...ואתה לא חושב שחבר שלך הומו.....?? אם הוא אוהב שנוגעים בו? אולי יש לו חברה והוא מתכחש לעצמו? ןלא נכל הומו נראה כמו הומו... אז אתה זה שצריך לקבוע בעצם במי אתה מתאהב בהצלחה....קרן :)

OrgazmaBoy69

New member
hey

hey not touching only me hes doing it to everyone (yea girls also( and i never tryd to touch him i dont know why and i really dont think hes gay he dosent look dosent talk or act no nothing and cuz we r in YESHIVA (a very religious school) i dont think we culd do something CUZ HES STR8

eric15

New member
מבין אותך!!!!!../images/Emo8.gif

אני באמת מבין אותך. אומנם אני רק בן 16 אבל אני יודע איזה קשה זה... גם לי כיף מאד עם בנות והייתי רוצה להתחתן ולחיות חיים רגילים אבל אני גם נמשך לבנים וחברים וזה רגש שאני רוצה להוציא אבל הוא לא יוצא... בן כמה אתה? ספר על עצמך ואם בא לך להתכתב סתם ככה באי סיקיו אז תודיע לי

OrgazmaBoy69

New member
HEY

im almost 16 i live in new york i just moved 8 month ago im here with a religious family its feels sucks to be with noone and to know that you dont have no one to talk with him about that and i'll love to talk to you my icq is 140113517

eric15

New member
מתי תתחבר?

מתי אתה מחובר בד"כ לאי סי קיו אני מחכה שתתחבר!!!!

OrgazmaBoy69

New member
hey

im in new york so everyday im just finish school in 5 (12:00 israel time) so you can see me on during the weekend and im online all the time cuz i have cable modem ba bye *busa*

שלום orgazmboy תן לי להגיד לך משהו

היה לי פעם מקרה כזה שנדלקתי על החבר הכי טוב שלי וסיפרתי לו את זה ומאז כביכול אנחנו לא כ"כ מדברים והוא סטרייט למרות שאני חושב שהוא בהכחשה מאווווווווד גדולה כי הבן אדם הוא נרקיסיסט ואוהב שירים של עיברי. אקיצר תתרחק מאנשים כאלה עם יש לך גיידר טוב תשתמש בגיידר שלך תלך להומואים ולא לסטרייטים כי אני מאווווד נכביתי מהאהבה החד צדדית הזו שלא לדבר מהבן אדם שהבתאהבתי בו וההחמצה אבל אבל תלך לפי האינסטינקטים שלך.

OrgazmaBoy69

New member
שלום romulan commander

i know i need to get away from him cuz i gonna get hurt but i dont feel like to get away from him i dont know what's wrong with me i never was like that i never hade a really crush on someone its really strange to feel this feeling i dont know if im b but only the time will make the diffrent okay bye and thanx

dorq

New member
...

האם בגלל שאדם אוהב את עצמו ואוהב את עברי לידר הוא גם חייב להיות הומו? חוצמזה, נראה לי שאתה זה שבהכחשה -- הוא היה החבר הכי טוב שלך ואתה לא מכיר את ההעדפות שלו?

FireDragon

New member
איך זה קשור?

כשהייתי בתקופה של הגילוי העצמי- אף אחד לא ידע עליי כלום, לא אחים, לא הורים, לא חברים, לא החבר הכי טוב ולאהידידה הכי טובה. וגם כרגע הוא לא יודע מה הנטיות (אין פה עניין של העדפות) שלי, זה שהוא החבר הכי טוב שלי לא אומר שאני סומך עליו. ואני מסכים עם הקטע של עברי לידר- יש לו מוזיקה טובה, וכל סטרייט יכול לאהוב אותה בלי לקבל סטיגמה של הומו.

marik

New member
מה המצב מותק?

קודם כל, אני שמח שאנחנו גם בחו"ל שוס לא קטן
ולגבי בעיתך, אם אתה נהנה משני המינים בסקס, ומצליח להתאהב ולהרגיש רגשות לשני המינים, אזי סביר להניח שאתה בי. אז הרווחת כי אתה תהנה מכל העולמות!!!
ולגבי החבר שלך, אולי הוא גם בי? אולי הוא לא?? אתה לא יכול לדעת, אבל אם אתה רומז לו ולא קורה כלום, והוא לא מגיב חזרה, אז תעשה חושבים עם עצמך מה יותר חשוב לך: לאבד חבר טוב תוך כדי נסיון להתחיל איתו, או להמשיך להיות חבר שלו ולרדת ממנו מינית ורגשית. ואם זה ידרוש ממך גם להתרחק ממנו, אז תעשה את זה כי אולי הפגיעה שאתה עוד עלול להיפגע תוך כדי נסיונות כושלים - תהיה כואבת מאוד! מצד שני, אסור לך לוותר ואתה חייב לנסות בחיים, כי בחיים לוקחים סיכונים. השאלה מה הסיכון? מה אתה מעמיד למבחן ומה הרווח מול ההפסד שלך. אני חושב שהרווח של חבר (שהוא קלוש), לעומת ההפסד של פגיעה עצמית, איבוד חבר טוב וכו'... לא שווה את זה! בקיצור - תנסה לרמוז לו, לבדוק אותו ולראות אם יש הענות מצידו לנושא. אם כן אז אולי הוא בי ואז תנסה... אבל אם לא - אז תוותר וכמה שיותר מהר!
ויפה שעה אחת קודם

תשובה לדורק אני לא בהכחשה אני בי

הוא לפי דעתי בהכחשה ממש גדולה כי חבר טוב אמר לי שנרקיסיסטים יכולים גם לצאת לעמים הומואים לא קשור לעיברי לידר וחוץ מזה הוא בנשף הסיום בא עם חצאית מיני ורודה "רק" כדי לשבור את המוסכמות והמסורת של נשפים וזה היה מאוד מצחיק ובאותו רגע כשראיתי אותו ככה חשבתי שהוא הומו אבל אני לא יודע אני כבר שכחתי אותו זהו אנחנו כמעט לא בקשר!!! ן orgazm boy אתה רוצה להגיד לי שאתה בישיבה????? בניו-יורק man תהיה חזק שם תישאר בפרופיל נמוך כדי שלא יחשדו בך שום דבר אתה מכיר אותם לא???

OrgazmaBoy69

New member
i didnt understand

i didnt understand what the deal with the be strong and keep it on a low profile so they wont suspect in you you kno w them wont you??? תהיה חזק שם תישאר בפרופיל נמוך כדי שלא יחשדו בך שום דבר אתה מכיר אותם לא???

marik

New member
הוא חושב שאתה בישיבה

אז הוא מציע לך להיות חזק בישיבה, ולא להתבלט שם כדי שלא יקרה לך משהו. אתה בכלל דתי ובישיבה שם?

OrgazmaBoy69

New member
SUP NiGGA????

i cant take this chance about him cuz if he will tell something about that to someone im dead right now we have a girl in my school that sucke's everybody cock's and we kind of good friends and everybody think she blowing me day and night she tryd to take off my pants and i told her that im not doing shit with someone that is not my girl friend but any way no one think im gay life is about takeing chances but not from this king especialy not for me im playing safety and i dont want keeping my self away from him at lest like that i can be with him talk with him look at him )his amazing) we always talk about girl and stuff like that and about blow-jobs and fucking (about girls , you know) and im getting crazy in my pants his telling me about his littel sister friends that just come to his room and give him blow-jobs, and if they not swollaw hes not letting them enter his room again
and stuff like that i was talking with one girl and i told her about that i think im b and she say who in school do you like and i told her daniel and sh sayd: at lest you have a good taste in boys but we are not really talking alot so i dont have the chance to tell her stuff i dono what i gonna do and there some girls in school that wants me and everybody suspect why i dont have a girl friend cuz they say i can get almost every girl that i want and im say that im just not made from the boy friend material they just laugh and not say nothing about that i dont know what i gonna do i thought about just go out with a girl so everybody will just get off my back but i dont want to do it to some girl and make her fall in love with me or something cuz ive already did it and it make me feel terrible
plz help me

marik

New member
How should we help you?

All we suggest - you don’t wanna take! I didn’t suggest you to risk your name in school (that all will think your gay), but to risk your friendship with him (Daniel). So you have very few options: tell him or not tell him. If you tell him - you will risk everything If you won’t tell him - you have another 2 options: - keep thinking of him and suffer - leave him for your best interest And now choose your course in life!!​

למעלה