לא יודע מה לעשות...

Ghost-Buster

New member
לא יודע מה לעשות...

אני לא יודע איפה להתחיל... אז ככה אני מאוהב במישהי שלומדת איתי בכיתה 3 שנים, אני כול הזמן חושב עליה. אף פעם לא היה לי אומץ להגיד לה מה אני באמת מרגיש, בשבועות האחרונים אמרתי לעצמי שאני חייב להגיד לה, או שאני יתחרט על זה בעתיד, חשבתי שאני אלך אליה ויגיד לה את זה ישר בלי ללכת מסביב ואז שבאתי לדבר איתה פחדתי שהיא לא מרגישה מה שאני מרגיש אז לא אמרתי לה. לפני כמה ימים גיליתי שהיא לא אוהבת שאומרים לה ככה ישר כי אז היא נמצאת במצב לא נעים ולא יודעת איך להגיב... מה לעשות?

מור86

New member
אתה יכול לנסות בדרך אחרת...

אני לא יודעת אם אתם בקשר של ידידות קרובה או לא.. אבל גם אם לא, אתה יכול לנסות להתחיל לקשור איתה קשר ידידותי כזה, לדבר איתה, ולגלות בעקיפין אם יש מצב לקשר בינכם.... עוד דבר... אמרת שאתה נורא רוצה לומר לה את זה כי אמרת שאתה תתחרט על זה אם לא תאמר לה דבר. אז מה אכפת לך מה אנשים אומרים עליה- אם היא אוהבת שאומרים לה את זה ככה ישר או לא. אם אתה נורא רוצה לומר לה את זה, אז לך על זה. אין לך ה להפסיד. מה שיהיה יהיה.אתה תרגיש אבל איזושהיא השלמה כי עשית עם זה משהו.

Ghost-Buster

New member
יש לי מה להפסיד...

היא ידידה די טובה שלי. אם אני מספר לה מה אני מרגיש והיא לא מעוניינת אז אנחנו לא ניהיה ידידים יותר, אז יש לי פה מה להפסיד.

Scratchy Girl

New member
../images/Emo42.gif יש לך 2 אפשרויות:

1. להגיד לה שאתה אוהב אותה דרך איסיקיו/חברות/טלפון..כי היא לא אוהבת שאומרים לה את זה ככה בפנים.. אבל אתה אומר שיש לך מה להפסיד: את הידידות שלכם 2. אם אתה מפחד בקשר לידידות שלכם כל כך אז אל תגיד לה כלום..אתה יכול לנסות להתקרב אליה כמה שיותר ואולי בסוף היא תודה בפניך שהיא אוהבת אותך..תגרום לזה שתהיו ממש קרובים ואולי היא תרגיש משהו כלפיך
לפי דעתי אתה צריך להסתכן..אחרי הכל,לא תמיד מאבדים את הידידות בגלל זה..שווה לנסות למה לא?

מור86

New member
תראה...

אתה בעצמך כתבת שאתה חושב שאתה תתחרט על זה בעתיד, אם לא תאמר לה את זה. אז מעכשיו ההחלטה היא רק שלך...

karinelhay

New member
לדעתי..

תגיד לה באיזושהי דרך כי אתה אוהב אותה אין מה לעשות כנראה שבשביל אהבה צריך להסתכן לפעמים..ואם אתה באמת מאוהב בה זה רק יעשה לך יותר רע להיות רק ידיד שלה כי אתה רוצה להיות יותר מזה..אז תסתכן אולי יצא מזה משהו טוב אולי רע אבל לפחות עשית משהו עם מה אתה מרגיש..וזה יעשה לך טוב

FreakyGirl

New member
אמממ

אפשר לנסות להגיד לה בדרך עקיפה, למשל דרך חברה שלה או במכתב

למעלה