לא יודע מה לעשות!

artiom128

New member
לא יודע מה לעשות!

חבר'ה אני צריך עזרה... אני חייל משוחרר ורצה להגר לקנדה הלכתי פה בישראל לחברה שנקראת "C.N Immigration" ושמה נאמר לי שבכלל שאין לי מקצוע כלשהו אז קצת בעייתי לקבלת אשרת עבודה , אהל אם אני רוצה אני יכול לשלם להם 18,000 ש"ח והם שולחים אותי לקנדה בתור נהג סמי טריילר וכאשר אני מגיע לשם אני ניגש לעשות קורס לסמי. אין באפשרותי לשלם להם את הכסף הזה ולא כל כך בא לי להיות נהג משאית... השאלה שלי אליכם היא כזאת: האם אני יכול פשוט לקנות כרטיס טיסה בכיוון אחד ולמצוא שם עבודה כלשהי ובזמן שאני עובד לטפל באשרת עבודה?

shuttles

New member
בחיים יש כזה דבר: "לא. אי אפשר"

ויש דבר כזה: "דחיית סיפוקים". "אני מאוד רוצה" - זה לא מספיק. וזה לא תחליף לעבודה קשה. "אני רוצה כאן ועכשיו" - בכלל לא עובד. לאחר שתהיה לך השכלה גבוהה ונסיון תעסוקתי, במידה והמקצוע שלך יתאים לתנאים של הגירה לקנדה - תוכל להתחיל את תהליך ההגירה. או שתעשה את המסלול הזה כבר בקנדה: לימודים
הגירה. בהצלחה.

artiom128

New member
תציעו לי משהו

ואם לא לעשות את זה אז מה אפשר לעשות כי אני מתכנן לטוס לשם בסוף אוגוסג או בתחילת ספטמבר... אולי מישהו יוכל לעזור לי הצעת עבודה או סתם ייתן עצה מה כדאי לי לעשות

DeXen

New member
לפי מה שהבנתי

אין לך מקצוע ו\או ניסיון. אם זה המצב, אז איך בדיוק אתה רוצה להגר? קנדה לא מקבלת אנשים רק על פי רצון. אין באפשרותך לעבוד או לחפש עבודה בתור תייר - זה לא חוקי. מה שאתה כן יכול לעשות זה להיתקבל למוסד לימודים בקנדה, ללמוד ואז לנסות להגר. ואם אתה לא מעוניין ללמוד אז אני לא יודע מה להציע לך.. אתה יכול ללכת על נהג הסמיטריילר. וכמובן - להיתחתן עם קנדית זאת גם אופצייה.

אם אתה רוצה לעבוד חוקי בקנדה

כנראה שלא. אולי תוכל להתקבל בתור עובד סיעודי. זה יותר מתאים לך מנהג משאית? אם לא אכפת לך להיות לא חוקי ולעבוד לא חוקי - יש דרכים. לא מומלץ. ואל תפנה אלי במסרים, אני לא בעניין.

artiom128

New member
תגובות

אז לפי מה שהאני מבין עדיף לשלם 18,000 ש''ח ולהיות נהג משאית?

Ich Tu Dir Weh

New member
או ללכת ללמוד בקנדה.

שגם אז זה יעלה לך עשרות אלפי שקלים אבל אז תוכל לקבל מקצוע שאתה רוצה/מקצוע נוח יותר.

כן

עדיף ,כי אתה עוד צעיר ההמלצה שלי שתלך על הנהג משאית ,ולאחר שתקבל אזרחות תמיד תוכל ללמוד או להחליף מקצוע , אני בגיל ובמצב שלך הייתי עושה את זה ,

artiom128

New member
עבודה

העבודה שהציאו לי עם המשאית זה בפרובינציית ״ ניו ברונסוויק״ מי שמכיר את הפרובינציה הזאת בבקשה שייתן לי קצת מידע על איך המקום בכללי

ShacharWeis

New member
האפשרויות שעומדות לפנך :

1. ללמוד תואר ראשון בקנדה ומשם להמשיך לעבודה בקנדה ומשם להגירה. תצטרך הרבה יותר מ 18,000 ש"ח לאפשרות הזו. 2. ללמוד תואר ראשון בארץ, לעבוד במקצוע ולהתחיל תהליך הגירה עוד כמה שנים. 3. לנסוע לקנדה לחצי שנה כתייר (זה המקסימים שמותר לך) ולמצוא קנדית להתחתן איתה. בהצלחה.

amirshuval

New member
לדעתי אפשרות 3 לא בטוחה

יש סיכוי גבוה שהם מגבילים אותו בכניסה לחודש או חודשיים. אם הוא מתייצב מול בקר הגבולות בפירסון בגפו הוא יעבור כמעט בוודאות לבדיקה בדלפק ההגירה.

artiom128

New member
לאמיר שובל

אז מה אתה אומר. לי בעצם? שכדאי לי פשוט לקנות כרטיס טיסה להגיע לשם ולטפל בעניין ההגירה כי לא ממש הבנתי אותך

idohatam

New member
לא

אל תעשה את זה, תטפל בהגירה מהארץ, בטח ובטח שאל תטוס לשם עם כרטיס בכיוון אחד אלא אם אתה רוצה שלא יתנו לך להכנס.

idohatam

New member
ובאופן כללי נשמע שיש לך סלט בראש

עדיף שתתחיל לקורא קצת על נושא ההגירה (שמעתי שחיפוש בפורום זה מקום טוב להתחיל) ותעשה לעצמך קצת סדר.

artiom128

New member
משכורת

מישהו אולי יכול להגיד לי בערך מה משכורת של נהג סמי ומה בערך מחירי שכר דירה בניו ברונסוויק״ ?

למעלה