לא יודע מה איתכם

redeyes11

New member
לא יודע מה איתכם

אבל בהחלט צריך להוריד את הכובע בפני הסדרה המושלמת הזאת. רמת הגאונות והתחכום בסדרה היא פשוט בלתי נתפסת. נהנתי מכול העונות. הסדרה בהחלט עולה על כול הציפיות ואף יותר מכך. סדרה מדהימה, ואני מתבאס שהיא הסתיימה. מעולם לא ראיתי סדרה טובה יותר מנמלטים, וסביר להניח שגם מעולה לא אראה. סדרה שכזאת ראויה ל80 אוסקרים מבלי להגזים. הכול שמה כול כך גאוני. מתוכנן היטב. פשוט מדהים. סדרה שמדביקה אותך לספה ולא נותנת לך לזוז. איפה עוד יהיו סדרות כאלו?. עוד נתגעגע כולנו לנמלטים תאמינו לי. בקיצור הסדרה היא יצירת מופת של ממש!! מעולם לא חשבתי שיכולים להרים סדרה גאונית שכזאת למסך. הלוואי וירבו סדרות כאלו למרות שאני בספק רב. שום סדרה לא תוכל להשתוות לנמלטים. זה בדוק! שום סרט או סדרה שראיתי בחיי לא משתווה לנמלטים... וראיתי מלא סדרות וסרטים במהלך חיי. עצוב שהיא הסתיימה. אבל לפחות הסתיימה עם סוף ראוי כמו שרק נמלטים יכול לתת.

Gilliana

New member
I beg you (very) different

מהסופרלטיבים המופלאים שהענקת לנמלטים, אני כבר לא בטוחה שראינו את אותה הסדרה. לטעמי הסדרה שהחלה נפלא בעונה הראשונה (והיתה אכן גאונית ומרתקת), החלה מדשדשת בסוף העונה השניה ואיבדה את דרכה כליל בעונה השלישית (שלא לדבר על הרביעית) - הסתיימה מתחת לכל ביקודת, באופן הצורם ביותר שניתן להעלות על הדעת.

למעלה