לא יודעת אם ממש הספיקו "לטחון"

לילשוש

New member
לא יודעת אם ממש הספיקו "לטחון"

את הנושא הזה של הצבעים אבל הנה אני מתחילה(!) ראיתי בכל מיני חנויות (מותגים בקניונים וכו/) שיש חולצות בגוונים של פסטל (ורוד סגול תכלת) והצבעים הבולטים שם היו צהוב וירוק בהיר... עכשיו אני מפחדת לקנות משהו בירוק שיהיה מזעזע אבל ראיתי שכמעט בכל חנות יש לפחות חולצה בצבע ירוק בהיר... אז השאלה הנשאלת מכולן:
מה דעתכן על הצבעים ואיזה צבע הייתן מעדיפות לבחור?
האם כדאי לקנות חולצה בצבע ירוק? או שזה לא מתאים ממש ... תודה מראש לכולןןןןןןן! לילשוש

Natalili

New member
../images/Emo26.gif

מה רע בצבע ירוק???? לדעתי זה יכול להיות ממש יפה! אבל תלוי על מי... אם את אוהבת ת'חולצה אז לכי על זה...!

sapirush16

New member
כן באמת...

אני דווקא אוהבת ירוק...(לא על כל גווניו) אבל זה יפה... וירוק פסטל זה גם ממש יפה....(אל תחשבו שאני מגעילה...)

תותילה

New member
מהמם..

צבע חיי... נמאס כבר מהשחור, לבן, אפור בקיצר כל הצבעים הרגילים מידיי

looloop2

New member
בדיוק אתמול קניתי חולצה וכובע ירוקי

הכובע ירוד בהיר(אבוקדו) עם מספר כזה בבז' משהו מושלם והחולצה עם תחרה למעלה בצבע ירוק כהה יותר. לדעתי ירוק זה ממש פצצה- בהתחלה חשבתי שהוא מזעזע אבל אחרי שהתרגלתי, באמת זה יםה ומושך תעין. חוץ מזה שאם אהבת- אל תחשבי על מה שאחרים יגידו פשוט תלבשי... חוץ מזה שטיפת צומת לב אף פעם לא הזיקה לאף אחד!

im with u

New member
גם אני אוהבת את הירוק

אבל הכהה יותר ואמזה אין לי אומץ לקנות........ ראיתי אחת יפה בTNT אבל אני לא יודעת אם לקנות או לא.......

מעיין19

New member
ירוק צבע מהמם! קניתי לפני שבועיים

חולצה ירוקה ממש יפה מ-TNT ....לכי על זה!

../images/Emo41.gif

אני בעיקרר אוהבת את צבעי הגלידה: פוקסייה,תכלת,ירוק,כתום,טורקיס,צהוב(בננה),לבן
אני ממש אוהבת ירוק וכדי לך לקנות חולצה בצבע אבל רק שיהיו לך דברים שתוכלי להתאים לו

כדאייי

ירוק זה פשוט הצבע הכי יפה שיש..זה ולבן וצהוב וורוד..קיצר זה אחד הצבעים הכי יפים שיש והלוואי זה בחיים לא יצא כי אני שרופה על הצבע הזה קיצר-תיקני ומהר כי זה גם מתאים לכל צבע שיש לכם..לבן שזוף כושי..זה פצצה על כולם

toxic babe

New member
כן ברור תלכי על זה!!

מה שאולי חלקכן יודעות שהצבע הירוק מאוד אופנתי הקיץ... חוץ מהירוק גם צבעים כמו ורוד וצהוב.... ירוק וורוד עוד בסדר אבל צהוב?! חחח... בקיצור השנה יהיו בגדים שחבל לכם על הזמן

למעלה