לא יודעת אם זה המקום ....

ממוחשבת

New member
לא יודעת אם זה המקום ....

אבל יש לי שאלה אני בהריון (שבוע 9.2) מבן זוג שכרגע גורל הקשר ביינינו אינו ידוע...(כנראה הולך להסתיים אחרי 7 שנים יחד) השאלה מה זה אומר מבחינת העתיד ברור שהוא ישאר בחיי הילד כמו גם משפחתו השאלה באיזה שלב ובאיזה תדירות צריך יהיה לעשות את זה? קשה לי לדממין תמונה שכמה ימים לאחר הלידה הוא יעבור להיות איתם לכמה שעות...כי אני לא ארצה להפגש איתם/איתו אני מנסה למצוא פיתרונות ובנתיים רק מסתבכת... תודה מראש טלי

לבנופי

New member
מזל טוב

תעבירי את ההריון בשלום , כרגע תוציאי אותו מהשטח ,אם כל הקשיים . אחרי הלידה תפני אליו .

אורora

New member
שיהיה בשעה טובה

זה לא המקום הנכון. הפורום הזה מיועד לנשים שילדיהן אין אבא. כל תשובה שתוכלי לקבל כאן היא תאורטית בלבד ללא כל ניסיון. פני לפורום משפחות חד הוריות, שם כותבות נשים רבות שמצבן זהה לשלך. שיהיה לך הריון משעמם ולידה קלה.

טלטל11

New member
מציעה לך לשים את כל המחשבות הללו

בצד וקודם כל לעבור את ההריון והלידה. זה כמובן בהנחה שההריון רצוי. לגבי מה יהיה, כפי שאורורה כתבה לך אנחנו לא הפורום שיכול לייעץ לך על זה כיוון שפה כולנו מגדלות את ילדינו לבד, ללא מעורבות אב. שיהיה לך הריון קליל ותקין, ושיהיה

אירה ט

New member
סדרה דוקומנטארית

שוב שלום לכולם! אנו עדין מחפשים גיבורות לסדרה דוקומנטרית חדשה בהנחייתה של מיקי חיימוביץ` אשר עוסקת בנושא האמהות. ואני שוב פונה אליכם בבקשה לשיתוף הפעולה. אחד הפרקים בסדרה יעסוק בהורות יחידנית ואני מחפשת גיבורות לפרק, אימהות יחידניות או כאלה שנמצאות בדרך אל... אני מבקשת מכל מי שמעוניינת לשוחח איתי ליצור קשר במייל. [email protected] בתודה רבה אירה

למעלה