לא יאומן,פשוט לאכול אותם את המתוקים

לא יאומן,פשוט לאכול אותם את המתוקים

באמצע הלחץ בעבודה, התרעת מייל נכנס... שיווו איזה מתוקים - לא יכולתי להתאפק , אתם חייבים לראות את הפיצפונים האלה .

Tirna nog

New member
לזן הזה קוראים למור ../images/Emo23.gif

אולי לא במקרה ל´אמור בצרפתית = האהבה.... אפשר לא להתאהב בהם? הזן הכי קטן נקרא - למור עכברי ומקורו במדגסקר.

למור הוא קופיף חמוד אבל

קוף זה שבתמונה אינו למור

לא איכפת לי שתתאהבי בקופיף צרפתי

אבל הדברים הפיצפונים האלו אינם לאמור ראיתי לאמור לאחרונה בצרפת (כותבים אחרת מאשר "האהבה" -אלא אם את חובבת אהבה עם לאמורים) אחפש אח"כ תמונה של הלאמור פורום זואולוגיה נהיינו.

Tirna nog

New member
../images/Emo132.gif קודם תוכיחו....

אני אומרת שזה למור עכברי בארץ אין. יש חום ויש עוד זן שאני לא זוכרת את שמו הסיטואציה לצרפתית פרטית שלי... יודעת איך כותבים. ואם צדקתם ....אז אני צנצנת .....

Tirna nog

New member
אין לי עוד הוכחה ../images/Emo9.gif

ובשל הסקרנות חיפשתי עוד מקורות אבל זמן בשפע אין לי בין העמדת סירים לקיפלוץ מצאתי תרשים בתמונות לדעתי הממושים יותר דומים ללמור מאשר לשימפנזה ובלי את צודקת או לא - זה לא מה שחשוב לי הלמידה חשובה לי יותר מההסכמה <טירנה , סקרנית כמו חתול ולא תמיד יודעת על מה היא מדברת>

מעניין-לדעתך הם דומים יותר ללמור

זהו. אין לי עוד מה לאמר. אל מול טיעון שכזה אני עומד פעור פה, המום וניסער. איזו תגלית. המדע משתומם לנגד חשיפת תאורייה אנטי-דארוויניסטית חדשה המגדירה מיני יונקים על פי דמיונם. מממ... אם ככה , אז בעצם השכנה שלי שייכת למשפחת ההיפופוטמים , הגננת של הקטנה - כמו רבות מגננות רמת-גן ,סתם מסתירה זנב ורופא השיניים שגר בבית ממול הוא בעצם חדקרן. את צודקת, זו לימור <מרק בישראל>

Tirna nog

New member
בנפגש הבא אתה חוטף ממני שטוזה!

לא מתווכחת יותר עם צאצאים של הגאון מווילנה (שים לב לא שכחתי ל´) קימוטים קימוטים אני עושה לך בקרחת מכופפת לך את האצבעות אחורה, עושה לך "קוצים" בידיים, צמרמורת בגב, נושכת לך את הגבות , עד שתיכנע ....ותודה שהם יותר חמודים מלימור
<טירנה שסוף סוף יש לה עם מי לריב....>

AYELET1

New member
את מבלבלת אותי ../images/Emo5.gif

החלפת חזרה את השם למה שהוחלף לאחר השם הראשון? V

noati

New member
תגיד לי....

חשבת להפוך את השכונה שלך לגן זיאולוגי
נראה שזו תהיה אטרקציה אמיתית ערב נפלאאא

אוף-עד שנזכרתי איפה היו הלאמורים

ואח"כ עד שמצאתי את האתר של גן החיות וגם תמונה וכותבים Lémurs שזה השם של המתוקים שלי (והם באמת נורא נורא מתוקים , נגענו והרגשנו) ואילו את האהבה הצרפתית כותבים אחרת לגמרי l´amour ועל זה אני לא הולכת להביא לך תמונות. תדמייני לבד

למעלה