לא חשבתי שזה יהיה כ"כ קשה

gudat

New member
לא חשבתי שזה יהיה כ"כ קשה ../images/Emo7.gif

האיש שלי נסע היום לחו"ל לשבוע. ידעתי שזה ישפיע על הילד שלנו שכ"כ קשור לאבא שלו, אבל לא חשבתי שעד כדי כך וכ"כ מהר. ממש יורדות לי דמעות (כי כשהוא בכה אני התאפקתי...). אז כשאבא שלו הלך, הוא אמר "רוצה לבוא איתך" חד וחלק וברור... אח"כ הוא רצה לצאת החוצה לאבא. עבר עלינו ערב של הרבה בכי והתעקשויות, ואני ברוב טמטומי אבדתי את הסבלנות שבדר"כ יש לי בטונות בשביל המלאך הזה. עד שבסוף הוא התחיל לבכות ש"אבא יבוא" ו"רוצה את אבא"... אל תגלו לאף אחד, אבל אחרי ששום דבר לא עזר, הצעתי לו ארטיק.... זה עזר... (מכר את אבא תמורת נזיד עדשים...
). שיהיה ערב טוב ושקט

הילהל

New member
../images/Emo24.gifדברים שעוזרים לנו

כשיונתן מתגעגע (לסבא וסבתא. אבא תמידית כאן) - מראים לו תמונות שהוא שמח "לדבר" איתן וגם לנשק. מדברים על למה אתה מתגעגע, למה כ"כ נעים לך להיות איתם - במקום לנסות להסיח את דעתו (ניסיונות הסחה רק מרגיזים אותו). מנסים לדמיין כמה הצד שנסע מתגעגע אליו, ומה הם עושים כרגע רחוק מאיתנו. וכמובן - שיחות טלפון. ואם יש דרך - תוכלו לנסות שיחה עם מצלמת אינטרנט.

gudat

New member
תודה, ננסה מחר ../images/Emo39.gif

רק חבל שבטלפון הוא לא מוכן לדבר (אלא אם אין אף אחד בצד השני...אז הוא נואם בשמחה).

חוטהשני

New member
אולי לנסות לארגן לו "מתנות" מאבא שכל ערב תתני לו אני חושבת שככה הוא ירגיש הרבה יותר טובב ../images/Emo50.gif

../images/Emo24.gif

זה לא קל לראות אותם ככה...מאוד לגיטימי לפצות ולפנק, אין לך מה להרגיש רע בגלל הארטיק, אנחנו עושים את זה גם כשאבא בארץ...

אמאורית

New member
7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, והופ השבוע

יחלוף לו, שולחת חיבוקים לך ולקטנטן.... ותבכי חופשי, תשחררי....
גדול. עוד לא יצא לנו להיות רחוקים מהילדים, ולראות איך הם מתמודדים עם זה, אבל מתכווצת לי הבטן מהמחשבה, אז אני יכולה לנסות ולהבין אותך.

ניחום קליל....

שלך נסע "רק" לשבוע...... 1,2.....7, שלי כבר ח-ו-ד-ש!!!! בחו"ל. אמנם אליה קטנטונת (שנה ו-4) אך בכל זאת.... ומה עם אמא שלה..... נראה לי איך שהלהל ייעצה להתמודד הכי נכון. בהצלחה ושיעבור בטיסה השבוע הזה.. אמן. וחוץ מזה מה את מתבכיינת זה רק שבוע................

יש ספר לילדים שעזר לאראל מאד

כשאבא במילואים ושמו "ממושי מחכה לאבא". כשהמלצתי עליו לעוד אמא היא סיפרה שגם אצלה מאד עזר הספר.

gudat

New member
תודה לכולכן ../images/Emo142.gif

אני אנסה את הספר (חבל שלא שאלתי קודם...). מקווה שיהיה לנו יותר קל הלילה. יום טוב

למעלה