לא חדשה אבל מצטרפת רשמית

b a b y 3

New member
לא חדשה אבל מצטרפת רשמית ../images/Emo13.gif

שלום לכולן
קצת על עצמי
אני בת 26 אמא לשני בנים מקסימים ולפני ההריון החלטנו שאנחנו עושים את כל השיטות של קביעת מין העובר כדי להביא בת. היום הינו בסקירה מוקדמת והתבשרנו שיש לנו
בת
אני כל כך מאושרת זה פשוט חלום שהיתגשם והכל תקין. מהסקירה יש לי חיוך דבילי שלא יורד מהפרצוף. אז אני פותחת תל"מ אוגוסט
1/8

../images/Emo65.gif מזל טוב! רציתי לומר לך שגם א

אני בת 26 עם 2 בנים (מדהימים) בבית וכרגע עובדים על הריון שלישי. אמרתי שננסה (לא יותר מדי) להביא בת הפעם. מעניין אם יצליח לנו. אשמח לשמוע את השיטות שניסית (אפשר במסר) וכמה זמן. ושוב- מזל טוב ענק!!!

ניקולי

New member
אנחנו אמהות של בנים

חחחחחחחח ראשית מזל טוב
גם לי יש שני בנים.. לאמר את האמת ?? מאוד בא לי בת אבל אם יהיה בן יתקבל בברכה בעיקר שהנישואים שלי הם שניים אז צריך בן להמשיך את שם משפחתו של האב המאושר.. אשמח מאוד אם תהיה בת כי גם בעלי רוצה בת כנראה שלו לא ממש חשוב המשכיות לשם משפחתו בקיצור מה שיהיה יהיה מזל טוב לכם ואני מאושרת בשבילכם

b a b y 3

New member
המון תודה ../images/Emo140.gif

לגבי השיטות אז את המאמר על קביעת מין העובר אפשר למצוא בפורום לקראת הריון שאני בוגרת גאה של פורום זה הוא עזר לי המון. רק צריך לדעת שזה רק מגביר את הסיכוי ולא ממש קובע. ושוב צריך לזכור שיכול לצאת גם בן.אני עד היום פחדתי אפילו לחשוב שאולי זאת בת מפחד להתאכזב אח"כ. בהצלחה לכן
וכבוגרת פורום לקראת מפזרת עליכן אבקה ורודה לבנות

ornak

New member
ברוכה הבאה למועדון הבנות../images/Emo13.gif

שמחה בשבילך. ספרי קצת על "השיטות"

mamadan

New member
מזל טוב! איזה כיף...

גם אני בת 26, 2 בנים, בהריון- עדיין לא ידוע מין העובר.. מאוד רוצה בת, למרות שניסינו את כל השיטות בהריון הקודם ולא ממש הצליח...

../images/Emo24.gif ברוכה המצטרפת ו../images/Emo49.gif

ואני אם גאה ל-4
. בעלי פשוט לא מכיר את אגף ה-X
הריון נפלא ותקין

למעלה