לא חבל על הכסף?

ROKIIV

New member
לא חבל על הכסף?

דורון היי! בינינו רעננה נמצאת במצב הטוב ביותר שהיא נמצאה בשנים האחרונות. ביילסקי עושה עבודה מצויינת והשאיר את הערים "המתחרות" הרחק מאחור, לא נראה לך שקמפיין כגון זה שלך ושל אחרים הוא בזבוז כספי משווע? לא עדיף היה להמשיך ולהשקיע בקידום עירנו ? ואגב, אני בהחלט לא איש ביילסקי!

doron niv1

New member
תגובה

ערב טוב ותודה על השאלה, לצערי המצב בעיר רחוק מלהיות טוב, חדשות לבקרים אנו קוראים בעיתונות המקומית על מקרי אלימות קשים ביותר בבתי הספר התיכוניים ובחטיבות הבינים חלק גדול מילדי רעננה משתמשים בסמים ובכלל רעננה שנחשבת לאחת הערים המשכילות מבחינת חתך ההשכלה של ההורים, למרות זאת 35 אחוז מילדי רעננה אין תעודת בגרות כלל, וכיוון שברעננה אין תיכון מקיף אפילו אחד, הם מגיעים לגיל 18 גם ללא מקצוע לעתיד, בקיצור, ללא עתיד ברור. עוד נקודה כואבת היא שרעננה היא העיר היחידה בארץ ששלושה בני נוער שלחו יד בנפשם בתוך תקופה קצרה של כשנה ולמרות זאת שום דיון לא נערך בנושא במועצת העיר ולהיפך, התקציב מהשירות הפסיכולוגי קוצץ בצורה דרסטית. בקיצור, רעננה היא עיר מאוד יפה מבחינה חיצונית אך זקוקה לשיפור משמעותי בכל הקשור בהעברת תקציבים בחינוך ורווחה.

רענני1

New member
עם כל הכבוד

עם כל הכבוד, איך אתה תעלה את התקציב בצורה שתציל חיי אדם

רענני1

New member
הסיבה היחידה...

למען האמת אני לא כל כך מכיר את המצע שלך...אבל אני כן איש עבודה...יש לך חוגי בית השבוע?

doron niv1

New member
תגובה

ערב טוב, תודה לך על פנייתך. נשמח לשלוח לך את כל החומר בנושא המצע שלנו לכתובת שתרשום, ובנוסף אתה מוזמן כבר לחוג בית ביום רביעי הקרוב 22/10/03 בשעה 21:30 בבית משפ' בורושק ברח' יגאל ידין 8 ה' ברעננה

doron niv1

New member
תגובה

רעננה היא אחת הערים העשירות ביותר בארץ (והכל מכספי התושבים) מדובר בשינוי סדרי עדיפויות במקום לבזבז מליון מליוני שקלים על העסקת סגני עיר מיותרים ומנגנון מנופח אחרי חמש עשרה שנה, צריך לייעל את העיריה ואת הכספים שייחסכו להעביר לשירותים לתושבים כגון חינוך, רווחה, מלחמה באלימות בנגע הסמים, בהקמת תיכון ממלכתי דתי לבנים, תיכון מקיף וכו'

למעלה