לא הספקתי אפילו להתחיל לתהות

yarivR1

New member
לא הספקתי אפילו להתחיל לתהות

Well …I did it. לא הספקתי להתחיל לתהות, כמה זה היה שווה ? האם הריגוש האמיתי היה שמעולם לא בגדתי ? האם זו הייתה רק הפעם הראשונה ? האם באמת הטעימה האסורה תפתח לי פתח לחוויה שלא אוכל בלעדיה ? האם אשנא את עצמי ? האם אשמח ? האם זו הפעם היחידה ? לא הספקתי להתחיל לתהות, והחיים החלו מצליפים בי. מאותתים לי, שואבים אותי למקומות אחרים. סגרתי, קיפלתי, נפרדתי בריצה, התחברתי מחדש למה שנדרש, תפסתי מרחק מכאן. לא הספקתי להתחיל לתהות, והחיים חיברו אותי שוב חזק יותר למשפחה. החיים החלו שוב זורמים בעורקי, התשוקה. אלוהים כמה שאני אוהב אותה. לא הספקתי להתחיל אפילו לתהות, ואני מצטער חברים, אין לי אף תבונה. אם זה הרס משהו, או שיפר משהו. אם זו הייתה פעם ראשונה או אחרונה. אם זו רק סקרנות, או דחף בלתי נשלט. אם יש לזה מקום בחיים שלי או לאו. לא הספקתי להתחיל אפילו לתהות. אם זו הייתה הבגידה, או דברים אחרים שבדיוק קרו. אבל רק הוודאות שהייתה קודם נותרה. היא האחת, היחידה, ולעולם לא אוהב אחרת מלבדה. אני מוצא את עצמי מתגעגע, אליכם אנשים, אל הדמויות, אל הכתיבה. לפתוח את המחשב, להתחבר אליכם, לראות מה קרה. ללכת לאיזו מסיבה ... אבל אני , כמו כל מכור יודע, פוסט אחד, והנפילה מתחילה ... אולי מתישהו בעתיד, אולי לא לעולם. ישרפו לי האצבעות אני יודע, לא לענות לאף תגובה, לא לשלוח מסרים, אפילו לא אחד. אני מחזיק חזק, שולח לכולכם נשיקה, ושוב נעלם. תודה.

צר לי לשמוע

שאתה לא חושב שאתה מסוגל להנות ממשהו בלי להתמכר אליו. בהצלחה

בהצלחה יריב

רסור להיסחף ולהתמכר בהחלט מסכים שיש לשמור על פרופורציות נכונות ושוב בהצלחה

פ ר ח בר1

New member
דרמטי מדי לטעמי

כתבת יפה, אך בחיים האמיתיים אין כאלו דרמות כמו שתיארת. בהצלחה בכל מקרה.

פ ר ח בר1

New member
אם אני לא טועה

לא מדובר במלודרמה,וגם לא דרמטי כפי שציינתי - אלא טרגדיה. זוכר את ההבדלים?

love דווקא

New member
הרגיש לי כל כך חזק ונכון לך

המשפטים שלך: "לא הספקתי להתחיל לתהות, והחיים חיברו אותי שוב חזק יותר למשפחה. החיים החלו שוב זורמים בעורקי, התשוקה. אלוהים כמה שאני אוהב אותה" בהצלחה.

afrat1

New member
כיף לקרוא ש....

גילית ומצאת את התשוקה והאהבה בבית....... מחזיקה לך אצבעות שלא תישאב שוב...... בהצלחה.......

למעלה