לא היתי כאן מה חדש איתכם???

אבו שפם

New member
לא היתי כאן מה חדש איתכם???

מאחר ולא הייתי כאן זמן... רואה שיש מלא חדש.... מקווה שכולם הבריאו וכולם מרגישים טוב לחיילים שהיו בשבת בבית.... לאלה שנשארו שבת ...מקווה שתצאו בשבת הקרובה.... וסתם מה המצב אצלכם... מקווה שכולם חוזרים לאט לאט לשיגרה מאקי....עוד לא קיבלתי את החבילה עם הברוניזזזזזזז........... אמא של מוגלי........ נגמרו כל הפחמים במנגל...... חוץ מזה מה עם איזה מפגש בכנרת למנגל וקצת בלאגן???? אולי במקום אחר ...גם טוב מי מרים ת'כפפה??????

אבו שפם

New member
איזה דפוק אני....

זה היום בערב היה אתמול בערב???? במידה ואתמול...אני לא מאמין שלא שמתי לב...... לא חשוב העיקר הכוונה יאלה שישי שבת שקטה לכולם ושכל החיילים יבלו בביתם בשישבת

oshiko

New member
קם בבוקר ...

... המפוזר - ויושב על המיטה, ושואל: ישנתי כבר, או שכבתי זה עתה?! זה שבחלון זורח שמו הוא שמש או ירח? עת לקום או עת לישון? לא כתוב על השעון! והרי ברור כשמש ועכשיו אני נזכר, השעה הייתה כבר אמש - תשע, אז היום - מחר!

מאקי

New member
שלום שלום...

תראה התחייבות לא פורמלית.. אם שישי אחה"צ עוד יהיה לי כוח אני אופה.. ואכין גם לך... טוב?????? לגבי כנרת.... חם חם חם בטבריה... ואני שייכת לאוהבי הנעים.

סמדר בנ

New member
אני כנראה צריכה דחוף לישון

אחרת אין הסבר להקלדה ההזויה של ההודעה הקודמת
. למי שלא הבין (ומה הפלא??) : "אין חדש...ובימים אלו גם זו לטובה. הרי התפללנו שיהיה משעמם....."

למעלה