לא הוגן-משרת את האינטרסים של המכללה...

לא הוגן-משרת את האינטרסים של המכללה...

חוסר התחשבות באמהות חד הוריות אינטרס של המכללה. לחילופין עבודה בעניים.... מה דעתם...? אז ככה התקבלתי לקורס איפור אומנותי מקצועי.. שמיועד לאמהות חד הוריות ... בתחילת הקורס נאמר שהבנות צריכות לרכוש ספר +מברשות מקצועיות סט של 6... לאחר וועדה שבא התקבלתי למעשה -בשיעור הראשון נאמר שלצורך שיעורי הבית אנחנו הבנות מחוייבות לרכוש ערכת איפור ע"ס 1500 ש"ח שזה ע"פ דיברי המורה זה הסכום הכי זול שהיא הצליחה לקבל עבורינו{חד הוריות} בהתחשבות המצב שלנו..... בוועדה עצמה אמרתי מפורשות שאני רוצה ללמוד ולרכוש את הכלים בקורס כדי להיות שכירה ולוו דווקא עצמאית.... ערכת האיפור משמשת אותנו לבית --- בבית ספר עצמו יש איפור והכל---- אז למה אני צריכה לקנות ערכה של 1500 ש"ח בשביל שתשב בבית? או להתאמן על שכנות וכ"ו...? רוב הבנות לא הסכימו ---שמה גם צריך לעשות פרוייקט גמר בסוף הקורס שמצריך שמלת כלה ולהביא צלם בכסף הפרטי שלנו... שמלת כלה להשכיר ליום עולה הוןןןןןן וצלם גם כן.... אחרי ויכוחים עם המורה הוחלט שהשמלות והצלם יהיו על חשבון המכללה.... אני שואלת את עצמי שולחים אותו את האמהות חד הוריות שבקושי מתקיימות לקורס מהלשכה במכללה חינם -ומחייבים אותנו לרכוש ערכה של 1500 ש"ח זה לא אבסורד ולא הוגן??? הרי הלשכה שלחה אותנו לרכוש מקצוע....כביכול לפתוח לנו עוד אופציה של הזדמנות תעסוקתית... הקורס הוא לחודשיים ... ביקשנו מהמורה שאת שיעורי הבית נעשה עם האיפור שיש לנו בבית-או שנקנה מרשת וואו שזה יותר זול - כמובן ללא הסכמה - האם זה צודק?? למי שאין כסף לקנות את הערכה שגם ככה תשאר סתם בבית לא מתאים לקורס... ניראה לי שצריך לפנות לאמנון לוי בחיי.... זה לא הגיוני...ולא הוגם כלי אמהות חד הוריות.... אני רוצה להוסיף שמשרד התמ"ת ממן את הקורס לאמהות חד הוריות... האם הוא יודע על עצם העובדה שלמי שאין כסף לקנות את הערכה לא משתתף בקורס?

למעלה