לא ברור לי - למה ערביי ישראל מתפרעים ?

שחר 676

Well-known member
מנהל
מה הם מנסים להשיג ?
זה לא הדבר היחיד שלא מובן לך....גם רבין ופרס לא הבינו מדוע ערפאת כה זלזל בהם.

בקיצור - מה ששמאלנים מסוגך לא רוצים להבין הוא שכבר מאה ועשרים שנה יש כאן מאבק בין האיסלאם ליהדות - לא מדובר במאבק על שטח , מדובר במאבק דתי.

רוב ערביי ישראל קשורים בטבורם לפלשתינים ואלו שלא , ממורמרים ומאמינים כי נגרם להם עוול על ידי היהאוד....

הם תומכים במדינת כל אזרחיה , הם מבקשים מדינה פלשתינית עצמאית ולצידה מדינה מעורבת של יהודים ומוסלמים אשר בעתיד תאבד את ציביונה היהודי....וברבות השנים ובעזרת יהודים מסוגך המנאצים את דת אבותיהם והתומכים בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית - הם ישיגו את מטרתם.

מה שאתה רואה עכשיו זה סוג של "אינתיפאדה פלשתינית" בתוך ישראל ומחוצה לה....טראמפ הידוע בכינוי "האריה הגדול" שהרתיע את המזרח התיכון הודח מתפקידו והוחלף על ידי חתלתול קטנטן ( ביידן ) שהשפעתו על המזרח התיכון מזערית....ובמקביל ראש ממשלת ישראל הנצחי עומד להיות מודח על ידי שמאלנים מוסריים ועדינים ....זה הזמן להרים ראש , זה הזמן להראות ליהודים שיש חוקים חדשים למאבק על ארץ ישראל.

ערביי ישראל חברו לאחיהם הפלשתינים בקביעת עובדות חדשות בשטח.

ולך ולחברים השמאלנים הטהרנים והצדקנים שלך יש חלק ניכר בהתפתחויות המטרידות הללו.

מי שמכיר מעט את האיסלאם מכיר את הביטוי "הסכם חודבייה" - מדובר בהסכם בין הנביא מוחמד לבין שבט חזק מאד שמוחמד לא הצליח לנצחו - ולכן הוא חתם איתם על הסכם "הפסקת אש" למשך 10 שנים והתחייב לא לתקוף אותם....שנתיים חלפו , מוחמד התחזק ויריביו נחלשו ואז הוא הפר את הפסקת האש , תקף ומחק אותם.

מוסר השכל...כשאתה חלש מותר לך לחתום על הפסקת אש עד שתתחזק.....הסכם זה ידוע מאד באיסלאם ויאסר ערפאת בכבודו השתמש בו בנאומיו על מנת להדוף את הביקורת אותה ספג ממדינות ערב על הסכם השלום עם הישראלים....אתה מבין למה אני מתכוון ?

אם תרצה אציג בפניך סרטון בו ערפאת נואם בפאתוס מרשים ואומר לצאן מרעיתו "זכרו את חודבייה" חחחח

אבל הגיגים אלה לא מעניינים "שמאלנים נאורים ומתקדמים" מסוגך - מבחינתך אלו סיפורי עם שיש לזלזל בהם.

וזה בקצרה...המענה לתהיותיך הנאיביות .

נערך לאחרונה ב:

זורג הרביעי

Well-known member
איפה אתה זורבה ? ( זורג )
מדוע אינך מחווה דעתך על ההסבר שהענקתי לך ?
נטשת את השרשור , הא ?
שמאלני שכמותך....אם היית מבין עד כמה אני נגעל מכם.
הבאת הסבר בהחלט עם הרבה מילים...
אבל אנחנו לא בשיעור היסטוריה, אלא חיים רק במקטע קטן שלה,
ומנסים, כולם, לתעל דרך לחיות.
והרעיון המרכזי הוא: לחיות.
לא ברורה לי המתמטיקה שלך שקומץ של כמה מיליונים יכניע מיליארד וחצי מוסלמים ?
ולמה אתה לא קונה שמוסלמים מצווים לשמור על עם הספר ? (שמועה).
תסביר את זה, לאט.

שחר 676

Well-known member
מנהל
הבאת הסבר בהחלט עם הרבה מילים...
אבל אנחנו לא בשיעור היסטוריה, אלא חיים רק במקטע קטן שלה,
ומנסים, כולם, לתעל דרך לחיות.
והרעיון המרכזי הוא: לחיות.
לא ברורה לי המתמטיקה שלך שקומץ של כמה מיליונים יכניע מיליארד וחצי מוסלמים ?
ולמה אתה לא קונה שמוסלמים מצווים לשמור על עם הספר ? (שמועה).
תסביר את זה, לאט.
אני אנסה להסביר לך בקצרה - אנא התרכז וקרא בעיון.

אתה מנסה להבין את האיסלאם ע"פ סט הערכים "הנאורים והמתקדמים" בהם אתה אוחז שזו גישה מוטעית לחלוטין . רבין ופרס לא השכילו להבין שיש הבדל גדול בין כיכרותיה המעטירות של אוסלו לבין סמטאותיה המצחינות של עזה או המזרח התיכון.

אתה מבקש "לתעל דרך לחיות" ואני מסביר לך שהאיסלאם רחוק מתפיסתך כרחוק מזרח ממערב והדרך להבין אותו עוברת דרך למידה והפנמת לקחים היסטורים.
בוא נודה על האמת - אנו מוקפים 350 מיליון מוסלמים אשר רובם היו שמחים לבצע בנו פוגרום , הדבר היחידי שמונע מהם לעשות זאת הוא הרתעה צבאית.

אנקדוטה קטנה - אם היית יודע מעט יותר על האיסלאם היית מבין מהו מס ג'יזיה אותו נוכרים כמו נוצרים או יהודים המתגוררים תחת שלטון מוסלמי חייבים לשלם.
מדובר במס גולגולת המוטל על אזרחים סוג ד'.......אגב "מצווים לשמור על עם הספר" ;-)

לא קראת את ההסבר שהבאתי , לא טרחת אפילו לנסות להבינו - אני מספק לך מידע על האינטרסים והמניעים של האיסלאם ובמקום לנסות להבינו אתה מעניק לי ססמאות הנראות כאילו נלקחו מעוגיית מזל סינית - במקום להביא טיעונים ולנסות לסתור את דבריי אתה מתבוסס בזוטות.

העם היהודי לא רוצה להכניע מליארד וחצי מוסלמים - הוא פשוט רוצה שיתנו לו לחיות את חייו בבטחה שהרי לטרור יש נחלה עצומה בקרב האיסלאם....ולכן ההרתעה כה נחוצה.

בפוסט הקודם הענקתי לך את הסיבות אשר לדעתי הובילו להתקוממות האזרחית אותה אנו חווים כעת אתה בכלל לא קראת אותו - לדעתי אתה שרוי בעולם המדומיין שלך , עולם בו כולנו שווים , ואין הבדל בין אדם לאדם , אוניברסליות מוחלטת ושאר הבלים נאיביים חסרי קשר למציאות - תכניס לעצמך טוב טוב לראש - האיסלאם לא חולק איתך שום ערך משותף אך למרות זאת אתה מנסה להלביש עליו את ההגיון הנאור והמתקדם שלך........זו הבעיה שלכם , נאיביות קולוסאלית ובשמה אתם עוד תגרמו לנו צרות צרורות.

Harrington

Well-known member
מנהל
לא ברור לי - למה ערביי ישראל מתפרעים ?
משעמם להם. ככה זה בחודש רמאדן. אין שום סיבה מיוחדת מעבר לכך.
ההמשך כמובן נובע מכך שישראל לא מגיבה אלא מכילה (ע"ח תושביה היהודים, אבל זה דיון אחר). טול שודד בנק שיוצא עם כסף רב מהשוד ומבלי שיש כל סיכוי שמישהו יעשה לו משהו, ותן לי סיבה אחת מדוע למחרת לא ישדוד בשנית.
מה הם מנסים להשיג ?
שום דבר. מוציאים קצת מרץ וקיטור. אחרי הרמדאן זה כנראה יסתיים.

dannygin

Well-known member
האסלאם בטוח שהמדינה שלו וגנבנו אותה , והם רוצים לחסל המדינה לטבוח בנו

ai27

Well-known member
האסלאם בטוח שהמדינה שלו וגנבנו אותה , והם רוצים לחסל המדינה לטבוח בנו
בכלל לא - הרי בקוראן כתוב שהארץ שלנו.

אבל זה כמו בכל דבר בארץ - שיטת מצליח:
קודם הערבים מנסים לקחת,
בלי לשאול של מי זה.
אם לא מגיע מישהו ויורה בהם - אז זה תמיד היה שלהם.
ישבעו לך במוחמד, או סבתא שלהם - מה שתרצה.

זה לא קטע של איסלאם או יהודים - ערבים מתנהגים ככה גם אחד לשני.
אם הם מרגישים צורך להישבע - זה בגלל שהם משקרים.

אביב 2019

Well-known member
לוד-פשע,סמים,נשק לא חוקי.עיר ללא רחמים.
הפורעים הערבים הגיזענים, רוצים להחריב כל רכוש יהודי,לילה אחרי לילה,
עד שהיהודי האחרון יגורש מהעיר.
כמו בפרעות תרפ"ט.טרור,פשוט טרור...##

רק עבודה רצינית נוסח הצדיק ברוך גולדשטיין ז"ל ,תיפתור את הבעיה.
10 פלוגות מג"ב של 50 ילדים בני 19-20 לא מסוגלת לעצור,
אלפי פורעים שמכירים כל סימטה בעיר.

איציק5111

Well-known member
לוד-פשע,סמים,נשק לא חוקי.עיר ללא רחמים.
הפורעים הערבים הגיזענים, רוצים להחריב כל רכוש יהודי,לילה אחרי לילה,
עד שהיהודי האחרון יגורש מהעיר.
כמו בפרעות תרפ"ט.טרור,פשוט טרור...##

רק עבודה רצינית נוסח הצדיק ברוך גולדשטיין ז"ל ,תיפתור את הבעיה.
10 פלוגות מג"ב של 50 ילדים בני 19-20 לא מסוגלת לעצור,
אלפי פורעים שמכירים כל סימטה בעיר.
צודק צריך להרוג את הערבים הישראלים הנאצים, רק לא הייתי מזלזל במגב

ai27

Well-known member
הרתעה.

כבר מזמן ברור להם שגנץ את לפיד יכנעו לכל גחמותיהם,
אבל הם רוצים לצרוב תודעה,
שהשמאלנים יתחננו קודם...

איציק5111

Well-known member
הרתעה.

כבר מזמן ברור להם שגנץ את לפיד יכנעו לכל גחמותיהם,
אבל הם רוצים לצרוב תודעה,
שהשמאלנים יתחננו קודם...
נכון אבל זה לא רק הרתעה....כמות כזאת של שינאה לישראל ולדת היהודית? זה נראה משהו שהיה בהם עצור בפנים ועכשיו יוצא החוצה

ai27

Well-known member
נכון אבל זה לא רק הרתעה....כמות כזאת של שינאה לישראל ולדת היהודית? זה נראה משהו שהיה בהם עצור בפנים ועכשיו יוצא החוצה
נראה לך שעכשיו לפיד וגנץ יעזו להתמקח?
על כל פיפס שלהם השותפים הטבעיים מבל"ד-חד"ש שוב יתחילו בפרעות...

איציק5111

Well-known member
נראה לך שעכשיו לפיד וגנץ יעזו להתמקח?
על כל פיפס שלהם השותפים הטבעיים מבל"ד-חד"ש שוב יתחילו בפרעות...
לדעתי אין מה לדבר עכשיו עם שום מפלגה ערבית ולא לשבת איתם ולא לתת להם תקציבים. סיימנו איתם ותם עידן.

מעבר לזה ביבי בנט לפיד גנץ סער ליברמן מתים בשבילי, לא מאמין יותר לפוליטיקאים האלה. הפנו עורף ליהודים בערים מעורבות

למעלה