לא בכל גבר יש אישה

לא בכל גבר יש אישה

נטשה אומרת שהריח שלי שונה לא כמו הריח של כל הגברים החרמנים שרק רוצים רק רוצים העינים שלי פחות רוצות היא אומרת גבר אחר נטשה את לא מבינה? זאת רק מסיכה עלובה נטשה חולמת עלי עם ברווזים ואני לא מבין נטשה חולמת אותי כאדם מלטפת בעדינות את עיני העצומות נושמת את נשימותי היגעות נטשה מחכה לשבירה לדם אין שבירה היום אין דם רק צעקות במוח שלי תזרקו לי חליפת הצלה אין חרוזים היום אין מילים גבוהות אין תקווה נטשה אומרת שאני גבר אחר ואני בכלל לא יודע מה זה אומר או מה אני כותב אין חרוזים היום אני חוזר ואומר אומר וחוזר אין מנגינה אין נשיות בי אין גבריות אין אהבה ושוב אין תקווה שורות קצרות שורות ארוכות בלי ניקוד בלי פיסוק אין בי נשיות נטשה אין בי נשמה

dadon1

New member
חמוד מבטא בצורה טובה

את המחשבות המנוגדות שיש לכותב , מבטא יופי את הקונפליקט שיש לו עם עצמו באשר לשפת הגוף שמשדרת לאהובתו ההיפך ממה שמתחולל בתוכו חמוד לאללה, מבטא יפה את הקושי שיש לכותב עם ´שקר´ עם ´תרמית´ עם ´צביעות´

yanivush1

New member
אולי אתה מבולבל ?

מה ז"א : " אין בי נשמה " ? האם נטשה טועה לחלוטין ?

קסנדרה*

New member
כריסטופר.....

לא אנתח את הסיבות לכתיבה או המהוות בנושא עצמו. אתייחס לכתיבה והיא טובה ומאפיינת את סגנונך הכה מיוחד. ובפרוזה כמו בפרוזה אתה כותב טוב. קסנדרה

Shades Of God

New member
רייבן

"נטשה חולמת אותי כאדם" "אין חרוזים היום אין מילים גבוהות אין תקווה" משפט סיום מצויין-"אין בי נשיות נטשה אין בי נשמה " וואו! יכולה לצטט עוד הרבה..אהבתי מאוד!

למעלה